Entertainment

Kiedy zostanie wyemitowany odcinek „Celebrity Family Feud” z udziałem Gerry’ego Turnera i Theresy Nist

Leah Puttkammer/FilmMagic; Disney/Eric McCandless

Zanim ich rozstanie wywołało szok w całym Bachelor Nation, Gerry Turner I Theresa Nist zatrzymany przez Rodzinna waśń celebrytów.

Była para Golden Bachelor pojawi się w odcinku 3 dziesiątego sezonu teleturnieju, który zostanie wyemitowany we wtorek 16 lipca. Odcinek nosi tytuł „Meghan Trainor kontra Tori Kelly i Golden Bachelor kontra Bachelor Nation”.

Kiedy Gerry (72 lata) i Theresa (70 lat) nagrywali odcinek w kwietniu, para podzieliła się z fanami ujęciami zza kulis.

„ŚWIETNIE bawiliśmy się na Celebrity Family Feud z połączoną rodziną. @theresa_nist @acturner17 @jalisha74 @jenwoolston @meghantrainor” – napisał wówczas Gerry na Instagramie.

Przedstawiamy wszystkie plotki o rozstaniu Gerry’ego Turnera i Theresy Nist w programie Golden Bachelor

Powiązany: Golden Bachelor's Gerry i Theresa Rozwód: Wyjaśnienie Teorii Rozłamu

Bachelor Nation nadal szuka odpowiedzi, odkąd Gerry Turner i Theresa Nist ogłosili rozstanie podczas emocjonalnego wywiadu w Good Morning America. Para, która zawiązała węzeł podczas transmitowanego w telewizji ślubu w styczniu, wyjaśniła w GMA, że planują zamieszkać razem, ale nie mogli się zgodzić co do lokalizacji. (Us Weekly […]

Wraz z wiadomością Gerry przesłał serię zdjęć, w tym jedno ze swoimi córkami, Angie I PrzędzarkaNa innym zdjęciu trio pozowało z Theresą i jej dwójką dzieci, Jen I Tommy.

Angie, ze swojej strony, rozpływała się nad tym doświadczeniem w poście na Instagramie w tamtym czasie. „MOJE ŻYCIOWE MARZENIE w końcu się spełniło!” napisała. „Od małego chciałam być w Family Feud. Marzyłam o tym i w myślach zbierałam swój zespół. Wczoraj… to się stało!!!! Graliśmy w Celebrity Family Feud!!! Było tak fajnie. Nasz zespół to mój tata, Theresa, moja siostra, ja, Tommy i Jen! Włączcie się kiedyś w sierpniu! @goldengerryturner @theresa_nist @jenwoolston @jalisha74.”

Kiedy zaplanowano emisję odcinka Celebrity Family Feud gwiazd Golden Bachelor Gerry’ego i Theresy o numerze 488?
Dzięki uprzejmości Gerry’ego Turnera/Instagrama

Jen podzieliła się na Instagramie informacją, że grupa grała z innymi członkami Bachelor Nation Joey Graziadei, Kelsey Anderson, Charity Lawson, Dotun Olubeko, Zach Shallcross I Kaity Biggar.

Gerry zadał Theresie to pytanie w finale pierwszego sezonu Złoty Kawalerktóry został wyemitowany w listopadzie 2023 r. Duet wziął ślub podczas transmitowanej w telewizji ceremonii ślubnej w styczniu.

Kilka miesięcy po złożeniu ślubów, osoba z otoczenia małżonków powiedziała: Tygodnik „Us Weekly” że dwójka nie zamieszkała razem, ponieważ Gerry mieszkał w Indianie, a Theresa pozostała w New Jersey. Para ogłosiła decyzję o rozstaniu w kwietniu.

Przedstawiamy pary z Bachelor Nation, które nadal są w dobrej formie

Powiązany: Pary z Bachelor Nation, które nadal są w dobrej formie

Niektóre pary z Bachelor Nation mają różne doświadczenia. Franczyza Bachelor zajmuje się swataniem od 2002 r. W 2003 r. Trista Rehn i Ryan Sutter zostali pierwszą parą z Bachelor Nation, która stanęła na ślubnym kobiercu. Para, która poznała się podczas kręcenia pierwszego sezonu The Bachelorette, świętowała 19. rocznicę ślubu w grudniu 2022 r. Dziękujemy! […]

„Theresa i ja odbyliśmy wiele szczerych rozmów i dokładnie przyjrzeliśmy się naszej sytuacji — naszej sytuacji życiowej — i doszliśmy do wspólnego wniosku, że nadszedł czas, abyśmy rozwiązali nasze małżeństwo” — powiedział Gerry podczas występu w Dzień dobry Ameryko wtedy.

Godzine później, Nas potwierdził, że Gerry złożył pozew o rozwód, podając jako powód ich rozstania „nieodwracalny rozpad związku”. Od tego czasu podpisali umowę o ugodzie małżeńskiej i zrzeczenie się ostatecznej rozprawy.

Od czasu rozstania z Theresą Gerry podzielił się aktualnościami na temat swojego życia miłosnego i ujawnił, że znów zanurza palec u nogi w basenie randkowym. Gerry powiedział TMZ w czerwcu, że szuka kogoś, kto jest „dobrym przyjacielem, kimś, kto kocha przygody, podróże i potrafi być w ciągłym ruchu”.

Ten Rodzinna waśń celebrytów odcinek „Meghan Trainor kontra Tori Kelly i Golden Bachelor kontra Bachelor Nation” zostanie wyemitowany we wtorek 16 lipca o 20:00 czasu wschodniego.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button