Entertainment

Konkurs Hot Dogów Nathana w opałach z powodu oskarżeń o oszustwo

Sławny Konkurs Hot Dogów Nathanaobchodzone co roku 4 lipca, spotkało się z kolejną kontrowersją.

Konkurs jedzenia w 2024 r. wyglądał nieco inaczej, ponieważ wygrało go 16 osób Joey Kasztan został wykluczony z udziału z powodu partnerstwa z Impossible Foods. Po tym, jak wiadomość się ukazała, Amerykanie byli oburzeni, ponieważ Chestnut zajada się hot dogami w Dniu Niepodległości.

Na szczęście dla fanów, 40-latek wziął udział w imprezie Pop Goes the Fort z okazji 4 lipca, podczas której w ciągu pięciu minut zjadł 57 hot dogów.

Choć wydawało się, że kontrowersje związane z Joeyem Chestnutem ucichły, konkurs Nathan's Hot Dog Contest znów znalazł się w tarapatach z powodu oskarżeń o oszustwo.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Uczestnik konkursu Nathan's Hot Dog Eating Contest oskarżony o oszustwo

MEGA

Nick Wehrymąż mistrzyni dywizji kobiet Miki Sudomusi stawić czoła paru kontrowersyjnym oskarżeniom.

Dwóch informatorów twierdzi, że podczas emocjonującego konkursu w jedzeniu hot dogów, który odbył się 4 lipca, zawodnik ten zastosował kilka podstępnych sztuczek, aby zwiększyć liczbę zdobytych hot dogów i wkraść się do grona najlepszych zawodników tego sportu.

W wielkim dniu na Coney Island Nick Wehry pochłonął imponujące 46,75 hot dogów w gorącym starciu, zapewniając sobie czwarte miejsce. Materiał filmowy i relacje z Poczta I ESPN uchwyciło podekscytowanie i owacje tłumu.

Ale tu robi się soczyście. Ta liczba 46,75 wzrosła później do 51,75 na oficjalnej stronie wyników Major League Eating (MLE), rzekomo przyznając Wehry'emu pięć dodatkowych hot dogów, których rzekomo nigdy nie podano.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jak działa punktacja w konkursie z okazji Czwartego Lipca?

Spojrzenie w dół na konkurs hot dogów Nathana 4 lipca w Nowym Jorku
MEGA

Talerz każdego uczestnika zaczyna się od pięciu hot dogów, więc każdy pusty talerz równa się pięciu zjedzonym hot dogom. Sędziowie używają tych stosów, aby ustalić końcowe wyniki. Wszelkie „resztki” pozostawione na górnym talerzu — kawałki bułki lub luźne kawałki wołowiny — podlegają decyzji sędziów i mogą zostać odjęte od całkowitej liczby.

Teraz, według źródeł, z którymi rozmawialiśmy, Poczta, Wehry „ukradł talerze” z talerzy innego konkurenta i dodał je do swojego nakrycia, co rzekomo podniosło jego wynik do ponad 50 hot dogów.

Rzekomym powodem podwyższenia wyniku Wehry'ego po zakończeniu konkursu było to, że najwyraźniej poprosił o ponowne przeliczenie punktów po pierwotnym podliczeniu sędziego.

„Mogę jedynie przypuszczać, że zażądał ponownego przeliczenia głosów po kradzieży tablicy rejestracyjnej” – twierdzi źródło.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Nick Wehry odnosi się do zarzutów

Po oskarżeniach Wehry powiedział Poczta że był nimi przerażony, twierdząc, że „niczego nie ukradł” i że nigdy „nie domagał się ponownego przeliczenia głosów”.

„Jeśli MLE stwierdzi, że zostałem źle policzony, to popraw mój numer. Moje miejsce nie uległo zmianie, gdyby tak było. Nigdy nie chciałbym zająć miejsca ani numeru, na które nie zasłużyłem” – powiedział Wehry. „Nigdy nie oszukiwałbym na zawodach, bez względu na powód. Ludzie, którzy mnie znają, wiedzą o tym”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Uczestnik konkursu jedzenia hot dogów zajął czwarte miejsce

Po zakończeniu konkursu Nick Wehry wykorzystał okazję, aby skomentować jego wyniki na Instagramie.

„Nie to sobie założyliśmy. Dlatego przepraszam tych, którzy mnie wspierają i zachęcają” – zaczął w długim oświadczeniu. „Osobisty rekord 51,75 hotdogów i bułek, co dało mi 4. miejsce. Gratulacje dla Pata za wygraną, oczywiście, a @geoffesper i @jwebby_can.eat za 2/3. Świetna robota, chłopaki”.

„Zorganizowaliśmy świetne widowisko dla wszystkich i ekscytujący konkurs. Świetne wyniki” – kontynuował. „Dziękujemy @espn za zorganizowanie niesamowitej produkcji, @jeremyschaap za kopanie tyłków podczas rozmowy, @eatingcontest za znoszenie nas wszystkich, jedzących, i za stworzenie świetnego widowiska, a także oczywiście @originalnathansfranks @originalnathans za danie nam najlepszych hot dogów na świecie. Nie możemy doczekać się przyszłego roku”.

Miki Sudo zapisał się w historii

Patrick Bertoletti i Miki Sudo świętują zwycięstwo w konkursie jedzenia hotdogów Nathan 2024
MEGA

Następnie pozdrowił „miłość mojego życia @omgitsmiki za jej niesamowity rekord osobisty 51 i nowy kobiecy rekord. Świetna robota, kochanie. Wiedziałem, że możesz to zrobić. Jestem z ciebie dumny. Kocham was wszystkich. Dzięki za kolejny wspaniały rok”.

Miki Sudo przeszła do historii, gdy zdobyła pas w konkursie Nathan's Hot Dog Contest, po tym jak zjadła najwięcej hot dogów w historii konkursu, przyrządzonych przez kobietę.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button