Entertainment

Kristin Davis, 59 lat, w mikro bikini na zmysłowym selfie

Kristin Davis, wyglądająca promiennie i młodo, podzieliła się na Instagramie słonecznym selfie, uchwycając istotę lata i podpisując je: „To sezon na słomkowe kapelusze!”.

Była gwiazda Seksu w wielkim mieście, obecnie 59-letnia, emanowała na zdjęciu naturalnym pięknem, mając na sobie szykowny słomkowy kapelusz i stylowe okulary przeciwsłoneczne, a przy tym wygrzewała się w promieniach słońca.

Ten spokojny moment nadszedł prawie rok po tym, jak Kristin odważnie podjęła decyzję o rozpuszczeniu wypełniaczy twarzy. Decyzja ta była spowodowana krytyką w Internecie, która spowodowała, że ​​jej wygląd stał się zauważalnie bardziej opuchnięty.

Gwiazda szczerze opowiadała o swoich doświadczeniach i zmaganiach z poprawkami kosmetycznymi. Na zdjęciu retrospektywnym udostępnionym wcześniej Kristin była widziana w Kenii, jej skóra była promienna, a włosy idealnie potargane, przypisując unikalnym „włosom Kenii” swój wygląd pomimo jet lagu.

„Zmęczona podróżą samolotem, ale kenijskie włosy są tego warte. #throwback” – napisała w podpisie, podkreślając swój naturalny urok, który zdobył serca jej fanów, a jeden z nich nazwał ją „boginią”.

Kristin otwarcie mówiła o presji i kontroli, z jaką się mierzyła w związku ze swoim wyglądem. W szczerym wywiadzie dla The Telegraph zeszłego lata ujawniła emocjonalny ciężar, jaki poniosła krytyka za stosowanie przez nią wypełniaczy twarzy.

© Instagram
Selfie Kristin skąpane w słońcu

„Musiałam się z nimi rozstać i byłam bezlitośnie wyśmiewana” – powiedziała, opisując bolesną drogę do samoakceptacji w branży, która często gloryfikuje młodzież.

Jej podróż była także refleksją nad decyzją o modyfikacji ust, która, mimo dobrych intencji, nie spełniła jej oczekiwań.

  Kristin Davis na planie „And Just Like That” w Uptown na Manhattanie 4 czerwca 2024 r. w Nowym Jorku© Jose Perez/Bauer-Griffin
Kristin Davis na planie „And Just Like That” w Uptown na Manhattanie 4 czerwca 2024 r. w Nowym Jorku

Dopiero szczerość bliskich przyjaciół uświadomiła jej to. „Na szczęście mam dobrych przyjaciół, którzy w końcu powiedzieli – rzecz w tym, że nie uśmiechasz się do siebie w lustrze. Kto uśmiecha się do siebie w lustrze? Wariaci” – rozmyślała, podkreślając znaczenie samoświadomości i prawdziwych relacji nad powierzchownymi potwierdzeniami.

Doświadczenia Kristin rzucają światło na szerszą dyskusję na temat standardów piękna, obrazu własnej osoby i oczekiwań społecznych.

kristin davis 2024 moda trust us nagrody© Getty Images
Kristin Davis wygląda niesamowicie w wieku 59 lat

„Trudno jest pamiętać, że nie trzeba tak wyglądać” – zauważyła, zwracając uwagę na wewnętrzną i zewnętrzną presję, która zmusza nas do podporządkowania się pewnym ideałom piękna.

Krążą plotki, że Kristin spotyka się ze swoim kolegą z planu Cash Out, Johnem Travoltą.

Zapisz się na HELLO Daily!, aby otrzymywać najlepsze relacje z życia rodziny królewskiej, celebrytów i stylu życia

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na korzystanie z HELLO! Magazine User Polityka ochrony danych. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę kliknąć tutaj.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button