Entertainment

Kylie Cantrall o Descendants: The Rise of Red i pracy nad albumem: Podcast

Słuchaj przez: Podcasty Apple | Spotify | Podcasty Amazon | Więcej platform

Kylie Cantrall dołącza do Kyle’a Mereditha, aby porozmawiać o Potomkowie: Powstanie czerwieniczwarty film w serii Disneya Potomków franczyza. Posłuchaj rozmowy powyżej lub gdziekolwiek odbierasz swoje podcasty.

Cantrall zanurza się w nowości Potomków rata, w której gra Księżniczkę Red, buntowniczą córkę tyranicznej Królowej Kier z Krainy Czarów, przygotowującą się do pójścia do nowej szkoły. Przez cały czas jej matka potajemnie knuje. Aktorka opowiada o swojej drodze do zdobycia roli, wyjaśniając osobisty wpływ dołączenia do Potomków po dorastaniu z oryginalną historią.

W innym miejscu opowiada, dlaczego chciałaby cofnąć się do lat 90., opowiada o swojej karierze muzycznej i o tym, że jest fanką antybohaterów.

Posłuchaj, jak Kylie Cantrall opowiada o Potomkowie: Powstanie czerwieni i więcej w nowym odcinku lub obejrzyj go na YouTube poniżej. Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi odcinkami, obserwując Kyle Meredith z… na Twojej ulubionej platformie podcastowej; sprawdź także wszystkie serie w Consequence Podcast Network.Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button