Entertainment

Lady Amelia i Lady Eliza Spencer: najlepsze chwile ich partnerstwa, gdy kończą 32 lata

Uroczystości na cześć bliźniaczek Lady Amelii są już w toku i Lady Eliza Spencer! Duet rodzeństwa świętował swoje 32 urodziny w środę w najsłodszy możliwy sposób.

Na cześć tej szczególnej okazji Lady Eliza zamieściła na Instagramie całą serię wzruszających zdjęć z przeszłości, w tym kilka fotografii z dzieciństwa oraz bardziej współczesne fotografie zrobione podczas kolorowych sesji zdjęciowych.

Obsypując pochwałami swoją siostrę Amelię, Eliza z miłością podpisała swój post: „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojego serca i duszy. Mojej drugiej połówki. Kocham cię i wielbię bardziej, niż słowa mogłyby kiedykolwiek wyrazić”.

Kontynuowała: „Dziękuję, że jesteś moim najlepszym przyjacielem i bratnią duszą od pierwszego dnia. Wypełniasz moje serce tak wielką miłością i szczęściem. Kocham cię bardziej niż wszystkie gwiazdy na niebie, mój Mealsy”.

Zachwycona szczerym przesłaniem siostry, Amelia szybko skomentowała: „To najpiękniejszy i najbardziej wyjątkowy post. Dziękuję Ci mój wszechświecie i [heart emoji]. Kocham cię ponad wszelkie pojęcie, na zawsze i na zawsze.”

© Getty Images
Siostry skończyły w środę 32 lata

Oprócz niemal identycznych cech, córki Charlesa Spencera słyną z błyszczących garderób. Stylowe siostry zawsze wyglądają perfekcyjnie i były znane z tego, że były bliźniaczkami przy wielu okazjach.

Podczas gdy oni kontynuują świętowanie swoich urodzin, dołącz do nas CZEŚĆ! Przyjrzymy się bliżej niektórym z ich najlepszych momentów partnerskich.

siostry w pasujących czapkach i szalikach© Instagram

Bliźniaki w kratę

W swoim hołdzie urodzinowym Lady Amelia umieściła zdjęcie z przeszłości przedstawiające jej związek bliźniaczy z Elizą. Siostrzenice księżnej Diany można było zobaczyć w identycznych tartanowych szalikach, pasujących czapkach z pomponami ozdobionych malutkimi misiami, malutkimi kaloszami i przytulnymi płaszczami typu duffle. Urocze!

siostry pozujące w srebrnych sukienkach na wydarzeniu© Getty Images

Lśniący srebrem

W listopadzie 2021 roku Lady Amelia i Lady Eliza błyszczały w srebrze, gdy uczestniczyły w gali The Leopard Awards na rzecz The Prince's Trust w Goldsmith Hall. Na tę błyszczącą okazję Amelia założyła długą do ziemi suknię pokrytą srebrnymi cekinami, a Eliza wybrała podkreślającą figurę mini sukienkę i luźny biały żakiet.

siostry pozujące w metalicznych kostiumach na przejściu dla pieszych© Getty Images

Ubrany w garnitur i buty

Siostrzenice bliźniaczki Diany przedstawiły mocne argumenty na rzecz lśniących garniturów spodniowych na początku tego roku, gdy wyszły na pokaz podczas Milan Fashion Week. Emanując blaskiem It-Girl, fashionistki założyły pasujące metaliczne garnitury w odcieniach szałwiowej zieleni i błękitu nieba.

siostry w czarnych sukienkach na imprezie© Getty Images

Mistrzowie monochromatyczności

W listopadzie 2022 roku siostry bliźniaczki powitały sezon jesienny w swoich pasujących monochromatycznych strojach. Lady Amelia zachwyciła w eleganckim smokingu z satynowymi klapami, a Lady Eliza emanowała szykownością dziewczyny w stylu flapper w mini sukience ozdobionej cekinami.

Miały też swój moment dopasowania w makijażu… Aby zwiększyć efekt glamour, obie panie zdecydowały się na lśniącą czerwoną szminkę, lśniącą czarną kreskę i odrobinę brzoskwiniowego, metalicznego cienia do powiek.

siostry pozujące w pasujących do siebie kombinezonach Versace© Laurent Vu/SIPA/Shutterstock

Blask Versace

To było niemalże déjà vu, gdy Lady Amelia i Lady Eliza przechadzały się po ulicach podczas Tygodnia Mody w Mediolanie w 2022 roku.

Ubrana, by zrobić wrażenie, para pozowała jak burza w pasujących do siebie kombinezonach Versace z długimi rękawami, dzwonami na dole i wycięciami wokół obojczyka. Pomijając stroje, rodzeństwo było swoim lustrzanym odbiciem, ponieważ przybierało niemal identyczne pozy!

siostry pozujące w szytych na miarę garniturach© Riccardo Giordano/IPA/Shutterstock

Ostre jak żyletka

Gdzie indziej podczas Milan Fashion Week w 2022 roku Lady Amelia i Lady Eliza wyglądały jak brzytwa, uczestnicząc w pokazie Alberta Ferretti. Przyciągając wzrok w dopasowanych osobnych strojach, duet zdecydował się na dopasowane w talii garnitury w kolorze czarnym i bordowym. Obsesja.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button