Entertainment

Laura Marling zapowiada nowy album Patterns in Repeat, wydaje singiel „Patterns”: Stream

Laura Marling powraca z nowym albumem, Wzory powtarzające sięktóry oficjalnie ukaże się 25 października za pośrednictwem Chrysalis/Partisan Records. Dzisiaj, wraz z ogłoszeniem, wydała główny singiel albumu, „Patterns”.

Napisane, nagrane i wyprodukowane przez Marling w jej domowym studiu w Londynie, Wzory odwrotne będzie to jej pierwszy pełnometrażowy album od 2020 roku Piosenka dla naszej córki. Na tym albumie pisała do fikcyjnej córki, ale teraz nowy album będzie eksplorował tematykę rodziny po narodzinach jej prawdziwej córki w 2023 roku.

Zdobądź bilety na Laurę Marling tutaj

Mówiąc o procesie twórczym jako świeżo upieczona mama, Marling wyjaśniła, że ​​pisała piosenki, bujając córkę w leżaczku. „Po raz pierwszy w życiu mogłam spojrzeć w oczy innej osobie, kiedy pisałam” — powiedziała, określając to uczucie jako „jedno z najlepszych, jakie życie ma do zaoferowania”. Ostatecznie „banalna konstelacja” rodzin „zdominowała pisanie Wzory powtarzające się.”

Zamówienia w przedsprzedaży Wzory powtarzające się Czy bieżącyPrzeczytaj poniżej pełne oświadczenie Marlinga na temat albumu.

Pierwszy singiel „Patterns” wita słuchaczy w świecie albumu ciepłym brzmieniem niesionym przez delikatną, szarpaną akustykę. Na szczycie Marling nuci słodkie melodie z introspektywnymi tekstami o ciągle powtarzających się rytmach życia. Obejrzyj poniżej teledysk do tekstu singla.

Na poparcie wydania Wzory powtarzające się w październiku Marling wystąpi w kameralnych rezydencjach na żywo — najpierw w londyńskim kościele Hackney 29 i 30 października oraz 1 i 2 listopada. Następnie uda się do nowojorskiego Bowery Ballroom na występy 11 i 12 listopada. Bilety trafią do sprzedaży 19 lipca za pośrednictwem Biletmistrzpo czym możesz kupić bilety na StubHub (na jej londyńskie występy, kup bilety tutaj). Sprawdź pełną listę dat poniżej.

Oświadczenie Laury Marling w sprawie Wzory powtarzające się:

Przez dziewięć miesięcy z radością przygotowywałam się na to, że moje życie jako autorki tekstów piosenek zostanie zawieszone, podczas gdy ja będę przystosowywać się do życia jako świeżo upieczona rodzicielka. Jakże byłam wtedy zachwycona, odkrywając, że przez pierwsze kilka miesięcy życia dziecka można je bujać w leżaczku i grać na gitarze cały dzień. Po raz pierwszy w życiu mogłam spojrzeć w oczy innej osobie, pisząc. Oczywiście, świeżo upieczeni rodzice czują, że odkryli to uczucie – jedno z najwspanialszych, jakie życie ma do zaoferowania – patrzenia w oczy swojego dziecka i odczuwania ogromu obrazu jako całości, ogromu niepewnego życia, niebiańskiego, kruchego i niezwykłego, zajmującego swoje miejsce wśród stosunkowo banalnej konstelacji rodziny. Ta banalna konstelacja wydaje się dominować w pisaniu Patterns in Repeat – dramatu sfery domowej, kruchych nici, które łączą rodzinę, dobrych intencji, których trzymamy się dla naszego potomstwa i wielu i różnych sposobów, w jakie gubią się one w czasie. Tyle złożoności w tym, co banalne, zamknięte, codzienne.

Jako, że mam 34 lata, a teraz mam 15 lat i 8 albumów w życiu w piosence, nie potrafię uciec od faktu, że każda płyta była rozdziałem mojego życia oznaczonym znacznikiem czasu (choć niektóre wydawały się bardziej przeczuciem). Teraz, oto jesteśmy, podążając za młodością spędzoną na rozpaczliwych próbach zrozumienia, co to znaczy być kobietą, stoję na szczycie wzgórza, z całkowicie nową i ogromną perspektywą wokół mnie.

Wzory powtarzające się Dzieło sztuki:

Wzory w powtórzeniu Laura Marling okładka lista utworów pojedyncze wzory

Wzory powtarzające się Lista utworów:
01. Moje dziecko
02. Wzory
03. Twoja dziewczyna
04. Nikt nie będzie cię kochał tak jak ja
05. Cienie
06. Interludium
07. Karolina
08. Spojrzenie wstecz
09. Kołysanka
10. Wzory powtarzające się

Daty trasy koncertowej Laury Marling w 2024 r.:
29.10 – Londyn, Wielka Brytania @ Kościół Hackney
10/30 – Londyn, Wielka Brytania @ Hackney Church
11/01 – Londyn, Wielka Brytania @ Kościół Hackney
11/02 – Londyn, Wielka Brytania @ Kościół Hackney
11/11 – Nowy Jork, NY @ Bowery Ballroom
11/12 – Nowy Jork, NY @ Bowery BallroomFuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button