Entertainment

Life is Beautiful ujawnia skład Block Party na 2024 rok z Justice i LCD Soundsystem

Life is Beautiful w Las Vegas powróci w dniach 27-28 września 2024 r. jako dwudniowa impreza, na której wystąpią gwiazdy wieczoru: Justice, LCD Soundsystem, Peggy Gou i Jamie xx.

Nawiązując do początków festiwalu, Life is Beautiful 2024 zamieni centrum Las Vegas w wielką imprezę taneczną, podczas której codziennie od 17:00 do 2:00 w nocy będzie można posłuchać nieprzerwanie granej muzyki, bez nakładających się na siebie setów.

W programie Life is Beautiful na rok 2024 znajdą się również występy Jungle, Jamesa Blake'a, Thundercata, Toro y Moi, BadBadNotGood, Neila Francesa, LP Giobbiego, Empress Of, Johna Talabota i Fifi.

Bilety na festiwal Life is Beautiful 2024 są dostępne u oficjalnego partnera biletowego festiwalu, StubhubCeny dwudniowych karnetów GA zaczynają się od 229,00 USD, natomiast dwudniowe karnety VIP kosztują 399,00 USD. Karnety VIP obejmują ekspresowe wejście, dostęp do ekskluzywnych miejsc dla widzów, dedykowaną ofertę jedzenia i napojów, ponowne wejście na wydarzenie oraz klimatyzowane toalety. Kup bilety tutaj.

Life is Beautiful 2024 odbędzie się pod adresem 324 S. Main, w pobliżu Plaza Hotel & Casino, niedaleko Arts District, Symphony Park, East Fremont i Fremont Street Experience.

Więcej szczegółów, w tym codzienne programy oraz informacje o jedzeniu i napojach, zostanie opublikowanych w późniejszym terminie.

Organizatorzy Życia jest piękne mowić tegoroczna impreza blokowa nie ma zastąpić trwającego od dawna festiwalu, który został tymczasowo wstrzymany w 2024 r. „Ciężko pracujemy nad ponownym wyobrażeniem sobie i rozwinięciem festiwalowego doświadczenia dla was, fanów i niesamowitej społeczności, która nas otacza” – wyjaśnili organizatorzy festiwalu. „Na razie daje nam to możliwość kontynuowania corocznej tradycji spotkań w centrum Las Vegas, aby wzajemnie się wspierać, wyrażać siebie i łączyć. Z czasem te dwie rzeczy będą współistnieć”.

Plakat z repertuarem Life is Beautiful 2024Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button