Entertainment

Lisa Kudrow poprawia Jennifer Aniston za nienawiść do śmiejącej się widowni „Przyjaciół”

Lisa Kudrow Steve Granitz/FilmMagic

Lisa Kudrow chce wyjaśnić sprawę.

Po niej Przyjaciele współpracownik, Jennifer Anistonniedawno twierdziła, że ​​60-letnia Kudrow „nienawidziła”, gdy widownia programu śmiała się na żywo podczas kręcenia programu, Kudrow wyjaśniła swoje prawdziwe uczucia Rozrywka dziś wieczorem.

„Nie, to nie jest dokładnie… nie, nie. Denerwowało mnie, gdy śmiali się zbyt długo” – powiedział Kudrow w wywiadzie opublikowanym we wtorek 9 lipca.

Oryginalne komentarze zostały wygłoszone przez 55-letnią Aniston, gdy brała udział w Różnorodność'S “Aktorzy o aktorach”seria z Kwinta BrunsonWspominając swój czas w sitcomie NBC, który miał premierę w 1994 r., Aniston powiedziała: Szkoła podstawowa Abbott aktor, „Lisa Kudrow, nawiasem mówiąc, nienawidziła, gdy publiczność się śmiała… Mówiła coś w stylu: 'Nie skończyłam! To nie jest takie śmieszne'.

Wewnętrzny krąg Jennifer Aniston Jimmy Kimmel Courteney Cox i inni znani przyjaciele 344

Powiązany: Poznaj najbliższe otoczenie Jennifer Aniston: od Jimmy’ego Kimmela po Courteney Cox

Jennifer Aniston uwielbia rozpływać się nad swoimi przyjaźniami, zwłaszcza nad bliską więzią z koleżankami z serialu Przyjaciele Courteney Cox i Lisą Kudrow. „Bycie przyjacielem Courteney oznacza bycie rodziną Courteney” — powiedziała Aniston podczas ceremonii Cox w Hollywood Walk of Fame w lutym 2023 r., w której uczestniczyła również Kudrow. „Od razu była inkluzywna — […]

Kudrow wyjaśniła, że ​​tylko trochę się irytowała, ale ogólnie uwielbiała filmować przed żywą publicznością. „Niech Bóg ich błogosławi. Byli tak podekscytowani, że tam są, że czasami śmiech trwał dłużej niż gdyby śmiali się z czegokolwiek innego” – powiedziała.

Kudrow, która wcieliła się w postać Phoebe Buffay w Przyjacielei Aniston, która grała Rachel Green, pozostają w swoich życiach od zakończenia serialu w 2004 roku.

GettyImages-1403402969 Lisa KudrowJennifer Aniston

Lisa Kudrow i Jennifer Aniston Vinnie Zuffante/Getty Images

„Dołącz do mnie w świętowaniu jednej z moich ulubionych osób na planecie. LISY KUDROW!!” napisała Aniston na Instagramie w lipcu 2023 r., kiedy Kudrow obchodziła 60. urodziny. „Jest moją przyjaciółką i rodziną od prawie 30 niesamowitych lat. Cenię cię… Kocham cię, mój słodki Floosh. Jeden z najbardziej utalentowanych komików/aktorów, z którymi miałam wielki zaszczyt pracować przez wszystkie te wspaniałe lata i jeszcze dłużej”.

Kudrow powróci ze swoim talentem komediowym na mały ekran w nadchodzącym serialu Apple TV+, Bandyci czasuwspółtworzone przez Taika WaititiWciela się w rolę Penelope, przywódczyni gangu piratów i poszukiwaczy przygód, którzy podróżują w czasie.

Podgląd letnich programów telewizyjnych 2023: Wewnątrz nowych i powracających programów, które musisz obejrzeć

Powiązany: Gwiazdy, które stały się najlepszymi przyjaciółkami swoich partnerów

Wszyscy kochają pary na planie — i te duety nie są wyjątkiem! Mindy Kaling, BJ Novak, Hilarie Burton i Sophia Bush to tylko niektóre z gwiazd, które przeszły od współpracowniczek do najlepszych przyjaciół w prawdziwym życiu. Michelle Williams i Busy Philipps, na przykład, poznali się podczas kręcenia Dawson's Creek. Nominowana do Oscara zagrała rolę Jen […]

Tymczasem Aniston jest w trakcie produkcji remake’u filmu z lat 80. 9 do 5 wraz ze swoim partnerem z Echo Films, Kristin Hahn, tłumaczenie:

Oryginalny film skupiał się na życiu trzech koleżanek z biura, które mszczą się na swoim szefie. Jane Fonda, Lilia Tomlin I Dolly Parton.

GettyImages-1470049614 Jennifer Aniston Courteney Cox Lisa Kudrow

Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow Leon Bennett/Getty Images

W wywiadzie dla „Actors on Actors” Aniston opowiedziała o 30 latach, które minęły od Przyjaciele wyemitowano po raz pierwszy, szczegółowo opisując miłe wspomnienia Brunsona, 34-latka.

Matthew Perry i jadłem gdzieś lunch i znaliśmy Lisę [Kudrow] farbowała sobie włosy”, powiedziała Aniston. „Więc wpadłyśmy do salonu fryzjerskiego i zakradłam się — była w zlewie — i wzięłam dyszę od faceta, który miał to robić, i po prostu zaczęłam myć jej włosy. Zdecydowanie wymknęły się spod kontroli, i to było niefortunne. Ale to podekscytowanie, które przeżyliśmy, wydaje się jakby to było wczoraj”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button