Entertainment

Lista prezentów dla dziecka Gypsy Rose Blanchard obejmuje wózek o wartości 600 dolarów

We wtorek, Róża cygańska Blanchard ujawniła największą sensacyjną nowinę dotyczącą dziecka, ogłaszając, że jest w 11. tygodniu ciąży i spodziewa się swojego pierwszego dziecka Kena Urkera.

Była skazana, która spędziła ostatnie osiem i pół roku w więzieniu za udział w morderstwie swojej matki, niedawno wróciła do swojego byłego narzeczonego po rozstaniu z mężem, Ryan Anderson.

Przygotowując się do macierzyństwa, 32-latka stworzyła już listę prezentów dla dziecka. Pomimo majątku netto wynoszącego 3 miliony dolarów, Gypsy Rose Blanchard umieściła na swojej liście życzeń kilka drogich rzeczy.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose Blanchard spodziewa się dziecka

Instagram | Gypsy Rose Blanchard

W odpowiedzi na plotki o ciąży Gypsy w końcu potwierdziła tę nowinę w mediach społecznościowych.

„Wiem, że plotki krążą już od jakiegoś czasu i z radością ogłaszam, że jestem w 11. tygodniu ciąży” – ogłosiła. „Ken i ja spodziewamy się naszego pierwszego dziecka w styczniu 2025 r. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani”.

„To w ogóle nie było zaplanowane; to było całkowicie nieoczekiwane, ale oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy rozpocząć nową podróż rodzicielstwa” – dodała.

Niedługo po ujawnieniu tej sensacyjnej informacji Gypsy podzieliła się na Instagramie listą prezentów dla dziecka, co wprawiło fanów w osłupienie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Co znajdziesz w liście prezentowym dla dziecka Gypsy?

Gypsy Rose Blanchard pozuje z Kenem Urkerem
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Para stworzyła listę prezentów dla dziecka, na którą złożyły się prezenty w cenach od poniżej 50 do ponad 500 dolarów!

Wśród zakupionych przedmiotów znalazły się: modułowy system podróżny Chicco za 600 dolarów, łóżeczko dziecięce i przewijak Princeton Elite Panel firmy Sorelle za 529 dolarów, dwie gondole za 300 dolarów, monitor za 320 dolarów, bujany fotel za 250 dolarów i torba na pieluchy za 215 dolarów.

A, i kosz na śmieci Diaper Genie za 240 dolarów. W rejestrze można także składać darowizny pieniężne i karty podarunkowe.

Po obejrzeniu wiadomości, doniesienia twierdzą, że ludzie porównują teraz Gypsy z jej matką i zakładają, że może mieć zespół Münchhausena. Ludzie nazywali ją również chciwą, podczas gdy inni nazwali rejestr oszustwem.

Gypsy usunęła już link ze swojego Instagram Stories.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Serwis The Blast zauważył również, że jeśli fani wejdą na stronę BabyList i wpiszą imię Gypsy, znajdą kilka fałszywych kont, które również zarabiają na tym, wykorzystując jej imię.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Dziecko Gypsy Rose Blanchard jest „zdrowe”

Gypsy Rose Blanchard w czerwonej marynarce na wydarzeniu An Evening With Lifetime: Conversations On Controversies FYC
MEGA

Podczas ogłoszenia Gypsy szczegółowo opisała niektóre objawy ciąży, z którymi się zmagała, ale poza tym „reszta przebiegała gładko, a dziecko wygląda na zdrowe” [and] szczęśliwy.”

„Wiesz, że to będzie jeszcze długa podróż, ale jestem na to gotowa. Czuję, że coś się we mnie zmienia” – kontynuowała była skazana. „Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, nic innego nie miało znaczenia; dramat w mediach społecznościowych, kilka między twórcą a mną i cały ten dramat, wszystko to po prostu zniknęło. Nie miało już znaczenia. Liczy się tylko to, że jestem zdrowa, dziecko jest zdrowe i związek z Kenem jest zdrowy”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Przyszła matka wspomina swoje dzieciństwo

Gypsy Rose Blanchard robi sobie selfie
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Gypsy wzruszyła się, opowiadając o zostaniu matką, rozmyślając o swoim dzieciństwie. „Nie chodzi o nic innego, jak tylko o maleńkie życie, które jest w tobie” – powiedziała swoim fanom. „Że teraz jesteś odpowiedzialna za ochronę, a to maleńkie życie jest dzieckiem, małym człowiekiem, który jest twój i musisz się upewnić, że chronisz, kochasz, opiekujesz się nim i wszystkimi rzeczami, które chciałabym mieć, kiedy byłam mała”.

Jak podaje The Blast, uważa się, że 32-latek jest ofiarą zespołu Münchhausena, zaburzenia psychicznego, w którym opiekun wymyśla lub wywołuje chorobę u osoby pozostającej pod jego opieką, aby wzbudzić współczucie lub uwagę.

Dee Dee przekonała lekarzy do przeprowadzenia licznych niepotrzebnych zabiegów medycznych i procedur na Gypsy, co sprawiło, że jej córka uwierzyła, że ​​cierpi na wiele chorób i niepełnosprawności. To znęcanie się trwało przez lata, aż Gypsy zmówiła się ze swoim ówczesnym chłopakiem, Nicholasem Godejohnem, aby zamordować jej matkę w 2015 roku.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Cyganka mówi, że nie może się doczekać, kiedy zostanie mamą

Gypsy Rose Blanchard robi sobie selfie
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Niedługo po wyjściu z więzienia na zwolnienie warunkowe, gdy wciąż przebywała ze swoim niedługo już byłym mężem Ryanem Andersonem, Gypsy powiedziała, że ​​pewnego dnia chciałaby założyć własną rodzinę.

„Oczywiście, kiedyś chcę mieć dzieci. Myślę, że będę dobrą matką” – powiedziała Us Weekly w maju. „Myślę, że [my boyfriend] Ken byłby wspaniałym ojcem, zobaczymy więc, co przyniesie nam przyszłość.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button