Entertainment

Mama Jona Bon Jovi, Carol Bongiovi, nie żyje w wieku 83 lat

Jon bon jovi Neil P. Mockford/Getty Images

Jon bon jovimatka 'a, Carol A. Bongiovizmarła trzy dni przed swoimi 84. urodzinami.

W oświadczeniu udostępnionym Ludzie Bon Jovi, 62, w imieniu swojej rodziny, ikona muzyki oddała hołd licznym cechom swojej matki. „Nasza matka była siłą, z którą należało się liczyć, jej duch i postawa „damy radę” ukształtowały tę rodzinę” — powiedział Bon Jovi. „Będzie jej bardzo brakowało”.

Portal poinformował, że Carol, urodzona i wychowana w Erie w Pensylwanii, zmarła we wtorek 9 lipca w nowojorskim Monmouth Medical Center w New Jersey.

Były Lekkoduch bunny, która została przedsiębiorcą i prowadziła kilka biznesów, Carol założyła fanklub zespołu, który nazwał Bon Jovi. Była również weteranką US Marines.

Piosenkarz „Stuck in the Middle With You” Joe Egan nie żyje w wieku 77 lat

Powiązany: Śmierć celebrytów w 2024 r.: Gwiazdy, które straciliśmy w tym roku

W 2024 roku Hollywood opłakiwało wiele gwiazd. Gwiazda Speed ​​Racer, Christian Oliver (urodzony jako Christian Klepser), zginął w wieku 51 lat w katastrofie lotniczej 5 stycznia. Oliver wracał do domu z wakacji na Karaibach ze swoimi dwiema córkami — Maditą i Annik, które dzielił z żoną Jessicą Klepser — 4 stycznia. […]

Podczas służby Carol poznała swojego męża, John Bongiovi, Sr.i ostatecznie para przeprowadziła się do Sayreville w stanie New Jersey, aby założyć rodzinę.

Według Carol była żoną Johna przez 63 lata Rozrywka dziś wieczorem.

GettyImages-82070091 Jon Bon Jovi Carol Bongiovi

Jon Bon Jovi i jego matka, Carol Bongiovi Marc Serota/Getty Images

W wywiadzie dla „The Guardian” z 2020 r. Bon Jovi przypisał swój sukces rodzicom. Duży problem„Nawet jeśli naprawdę nie byłeś dobry w swoim fachu, jeśli wierzyłeś, że jesteś, mogłeś nad tym popracować” – powiedział portalowi. „Kiedy dorastałem, zdałem sobie sprawę, że to był wspaniały dar, jaki dostałem od moich rodziców. Naprawdę wierzyli w mantrę Johna Kennedy’ego o locie na księżyc. „Tak, oczywiście, że możesz polecieć na księżyc. Po prostu leć, Johnny”. I tam poleciałem”.

Twórca hitu „Livin' on a Prayer” kontynuował: „Zawsze mnie wspierali, co z perspektywy czasu było niesamowite. Ponieważ mogłem wrócić do domu o pierwszej lub drugiej w nocy i musiałem być w szkole do ósmej. Powiedzieli mi po prostu, żebyś przychodził do szkoły na czas, wiesz, że to twoja odpowiedzialność, ale realizuj swoje marzenia”.

Gwiazdy, które tragicznie straciły swoje drugie połówki na przestrzeni lat

Powiązany: Gwiazdy, które na przestrzeni lat tragicznie straciły swoje drugie połówki

Michelle Williams, Lea Michele i inne gwiazdy opowiedziały o radzeniu sobie z żałobą po niespodziewanych zgonach w życiu osobistym. Aktorka z Dawson's Creek poznała Heatha Ledgera po tym, jak zagrali małżeństwo w Brokeback Mountain w 2004 roku. Para powitała na świecie córkę Matildę w kolejnym roku. Williams i Ledger rozstali się w […]

Wiadomość ta pojawia się po okresie euforii w rodzinie Bongiovi, kiedy to Bon Jovi niedawno opowiedział o swoim synu Jake'a Bongiovi'ego ślub z Dziwne rzeczy gwiazda Millie Bobby Brown.

„Są wspaniali, są absolutnie fantastyczni, to był bardzo mały rodzinny ślub, a panna młoda wyglądała przepięknie, a Jake jest szczęśliwy jak nigdy” – powiedział Bon Jovi w programie BBC Jeden pokaz 28 maja.

Para zawarła związek małżeński na początku tego miesiąca podczas kameralnej ceremonii, Słońce informując 24 maja, że ​​planują „większą ceremonię” w dalszej części roku.

Carol przeżył jej mąż, trzej synowie i synowe (Dorota i Bon Jovi, Antoni I Nina Yang BongioviI Mateusz I Desiree Bongiovi), jak również jej ośmioro wnucząt.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button