Entertainment

Matt Damon podobno jest „zrozpaczony”, ponieważ obawia się, że problemy małżeńskie Bena Afflecka mogą wpłynąć na jego trzeźwość

Źródła bliskie gwiazdorowi „Zaginionej dziewczyny” ujawniły, że jego najlepszy przyjaciel, aktor Matt Damonorganizuje interwencję mającą na celu wsparcie mężczyzny, który obawia się, że problemy małżeńskie mogą być przyczyną nawrotu picia alkoholu.

Z drugiej strony Jennifer Lopez rzekomo planuje przejąć połowę 150-milionowego majątku Bena Afflecka, po tym jak zdała sobie sprawę, że to ona w dużej mierze odpowiadała za ich wystawny styl życia przez całe dwuletnie małżeństwo.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Matt Damon podobno martwi się o Bena Afflecka

MEGA

Według doniesień bliski przyjaciel Afflecka, Matt Damon, jest „zrozpaczony” i oferuje mu ramię, na którym może się wesprzeć w kłopotach małżeńskich, próbując powstrzymać go przed powrotem do dawnego nałogu picia.

Osoba z wewnątrz powiedziała: Radar online że Damon martwi się o stan zdrowia Afflecka i namawia swoich bliskich przyjaciół, by zorganizowali interwencję, aby nie dopuścić do jego upadku, ponieważ Lopez wydaje się iść naprzód bez niego.

„Matt chce, aby osoby najbliższe Benowi przypominały mu, że jest kochany i wspierany — i że lepiej mu bez Jennifer” — podało źródło. „Wszyscy gromadzą się wokół Bena — w tym jego była, Jen Garner, i ich dzieci, Violet, Fin i Samuel. Zajmują go, proponując zabawne rzeczy do zrobienia”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Matt był wpływowym człowiekiem za kulisami” – dodał informator. „Wszystko, co odciągnie myśli Bena od J Lo, jest dobre”.

Wygląda na to, że aktor stara się zapomnieć o żonie, poświęcając jej tyle czasu, ile potrzebuje, by znaleźć się w „przyjemnej sytuacji”. Niedawno widziano go na lunchu ze swoją 18-letnią córką Violet, a także zabrał syna Samuela na przejażdżkę motocyklową po ich dzielnicy Brentwood.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Matt Damon obawia się, że Ben Affleck znów zacznie pić

Ben Affleck
MEGA

Affleck po raz pierwszy wywołał plotki o piciu, gdy kilka źródeł podało, że sięgnął po butelkę, aby poradzić sobie z problemami małżeńskimi.

51-letni aktor w przeszłości otwarcie mówił o swoich zmaganiach z uzależnieniem od alkoholu i hazardu, a źródło podało, że Codzienna poczta że jest „zagrożony” powrotem do starych nawyków. W tym samym czasie inny twierdził, że „widzieli, jak jego oczy są szklane i jest to prawdziwy powód do zmartwień dla każdego, kto się o niego troszczy”.

Jednakże, jego kolega z “Good Will Hunting” Damon podobno nie będzie siedział i patrzył, jak to się dzieje, chociaż “wierzy, że małżeństwo Bena go pokonało i popchnęło na skraj nawrotu od samego początku”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Widział, jak Ben odkłada na bok własne projekty i ambicje, aby sprostać ogromnemu ego J Lo” – powiedział informator Radar online„Matt chce, żeby kumple Bena przekonali go, że będzie szczęśliwszy i bardziej produktywny, teraz gdy jej nie ma — i nie musi wracać do starych nałogów, żeby przetrwać ten kryzys!”

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Matt Damon „ostrzegł” Bena Afflecka przed ponownym rozbudzeniem romansu z Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Ben Affleck na premierze filmu „Ostatni pojedynek” podczas 78. Festiwalu Filmowego w Wenecji w Palazzo del Cinema na Lido w Wenecji we Włoszech,
MEGA

Źródło podało, że Codzienna poczta że Damon ostrzegał aktora znanego z filmu „Argo” przed ponownym rozpalaniem romansu z Lopez na długo przed ich ślubem w 2022 roku.

Informator twierdzi, że Damon doradził Affleckowi, aby „skupił się na swojej pracy”, dzięki czemu nie straci z oczu swoich celów i nie stanie się cieniem samego siebie.

„Matt próbował ostrzec Bena, gdy ten wrócił do JLo, że to może się zdarzyć” – ujawnił informator. „Matt był tam, aby pomóc Benowi pozbierać się po ich pierwszym rozstaniu i czuł, że to się powtórzy”.

Informator ujawnił również, że Affleck bardzo ceni sobie rady Damona, zwłaszcza ze względu na swoje udane 18-letnie małżeństwo z jego żoną, Lucianą Barroso.

„Matt od lat ma udane małżeństwo, a Ben zawsze był pod wrażeniem tego” – dodali. „Ben poświęcił tyle czasu na skupienie się na projektach JLo, tak jak zrobił to za pierwszym razem. Powiedział Benowi: 'Co ona zrobiła dla twojej kariery?'”

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Piosenkarka rzekomo chce połowy majątku swojego męża

Jennifer Lopez i jej mąż Ben Affleck przybywają na światową premierę filmu „Air” studia Amazon
MEGA

Nowe doniesienia sugerują, że piosenkarka „Let's Get Loud” chce, aby Affleck podzielił się połową swojego majątku wynoszącego 150 milionów dolarów, po tym jak zdał sobie sprawę, że „wyciągnął” od niej tak dużo pieniędzy podczas ich dwuletniego małżeństwa.

Źródło podało Radar online że Lopez w dużej mierze ponosił odpowiedzialność za finansowy koszt ich wystawnego stylu życia, ponieważ aktor „Batmana” „zawsze narzekał na wydawanie pieniędzy”.

Aby zapobiec narzekaniom na jej wydatki, rzekomo wzięła na siebie odpowiedzialność za koszty ich utrzymania, ale teraz chce, żeby jej to oddał, mimo że jest od niego bogatsza, bo jej majątek szacuje się na 400 milionów dolarów.

„Jednym z mało znanych sekretów jest to, że Jennifer zapłaciła za większość wydatków małżeńskich, a teraz czuje, że on jest jej winien” – powiedział informator. „Zlicza wszystkie rachunki za prywatny odrzutowiec, które wpisuje na swój plastik, hotele, posiłki, ubrania, kawę, benzynę. Wysokie koszty utrzymania były jej udziałem. Zapłaciła lwią część za tę 60-milionową posiadłość, którą kupili”.

„Ben wyciągnął od niej mnóstwo pieniędzy, przynajmniej tak ona twierdzi” – dodali.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jennifer Lopez czuje się „wypalona” przez związek

Jennifer Lopez i Ben Affleck są w Paryżu z dziećmi
MEGA

Informatorka podzieliła się również informacją, że Lopez nie ponosi winy za ich rozwód i że piosenkarka „Ain't Your Mama” mogłaby po prostu pozwolić sprawom płynąć, gdyby została na miejscu, ale teraz ma otwarte oczy i „żąda pełnego spisu tego, co wydała, w porównaniu z tym, co wydał on, i chce odzyskać wszystkie pieniądze”.

„Ona nie jest tą, która zrezygnowała z małżeństwa, czuje się poważnie poparzona i żądna krwi” – ​​powiedział informator agencji informacyjnej, dodając, że gdyby Affleck pozostał w małżeństwie, Lopez by się „nie przejmowała”.

„Ale on ją porzucił i ostatecznie Jennifer zawsze się zemści, a teraz jest gotowa grać ostro” – podzieliło się źródło.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button