Entertainment

Matthew McConaughey mówi „Bee Swell”, aktor udostępnia selfie z bolesnym obrzękiem

Matthew McConaughey zawsze był obiektem westchnień, ale jego ostatnie selfie wywołuje spore poruszenie brzęczeć.

Wygląda na to, że „Jak stracić faceta w 10 dni” miał spotkanie z pszczołą, a wyniki były dalekie od w porządku, w porządku, w porządku. Cała prawa strona jego twarzy spuchła jak balon, uniemożliwiając mu otwarcie prawego oka.

Mimo wpadki Matthew McConaughey zachował spokój i podzielił się tą nieprzyjemną informacją ze swoimi fanami, którzy po prostu nie mogą się z nią pogodzić!

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Aktor „Złotego” Udostępnia Głośny Obraz

MEGA

W środę aktor głosowy „Sing” udostępnił na swoich kontach w mediach społecznościowych Instagram i X selfie, co poruszyło serca fanów.

Choć McConaugheyowi udało się uśmiechnąć, trudno było zignorować ból, który musiał odczuwać, skoro cała prawa strona jego twarzy była opuchnięta.

Ale co spowodowało obrzęk? Jego podpis pozornie opowiedział całą historię w zaledwie dwóch słowach.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Matthew McConaughey mówi: „Bee Swell”

Na zdjęciu widniały dwa proste słowa: „Bee Swell”, co oznaczało, że użądliła go pszczoła (lub pszczoły).

Po tym, jak fani zobaczyli post, posypały się komentarze, ponieważ wielu nie mogło uwierzyć w to, co zobaczyli. „Przynajmniej nadal się uśmiechasz. Trzymaj się z daleka od pszczół!!! Wygląda na to, że chcą cię dopaść!” powiedział jeden z obserwujących.

„To wygląda źle, stary!” odpowiedział jeden z użytkowników X. „Pamiętaj, żeby wziąć Benadryl i szybko wracać do zdrowia, Matt!” poradził inny.

„Uśmiechaj się dalej, McConaughey!! Legendy trwają dłużej niż użądlenia pszczół! Pamiętaj o tym!” napisał ktoś inny.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Fani bawią się, oglądając użądlenie pszczoły Matthew McConaugheya

Matthew McConaughey odwiedza Empire State Building
MEGA

Tysiące kolejnych komentarzy napłynęło od fanów i obserwatorów aktora, w tym jeden użytkownik, który powiedział: „Wow, to na pewno obrzęk (przepraszam). Mam nadzieję, że wkrótce się poprawi”.

„Być czy nie być… oto jest pytanie” – napisał drugi.

„Przynajmniej twoje oko było w porządku, w porządku, w porządku, w porządku!” wtrącił się inny, a jeden z użytkowników X po prostu powiedział: „Zachowuj się!”

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Aktor „Jak stracić faceta w 10 dni” uwielbia wycieczki samochodowe

Matthew McConaughey bierze udział w ceremonii Guy Fieri Hollywood Walk of Fame
MEGA

Nie jest jasne, czy McConaughey został użądlony przez pszczołę podczas pobytu na planie filmowym, ale biorąc pod uwagę jego zamiłowanie do podróży samochodem, nie byłoby aż tak niedorzeczne, gdyby doszło do jakiegoś incydentu w trakcie podróży.

„Teraz co weekend jestem w trasie” – powiedział Pościgowy w zeszłym miesiącu. „Jestem na planie w Luizjanie na planie mojego nowego filmu, ale co weekend jadę do domu, żeby być z rodziną. W styczniu kupiłem nowego Navigatora i przejechałem nim już 13 000 mil. Człowieku, to dużo mil, ale to uwielbiam. Uwielbiam samotność. Wspaniale jest mieć trochę czasu dla siebie”.

Co aktor robi, żeby ominąć czas, skoro spędza tyle godzin w samochodzie? „Zaczynam poranek od mojego NPR, potem przechodzę do innych rzeczy, a potem, kto wie, około 2 w nocy prawdopodobnie będę słuchał Pink Floyd” – powiedział stacji.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gdzie Matthew McConaughey lubi chodzić?

Matthew McConaughey z Illumination i Universal Pictures prezentuje premierę Illuminations: Sing 2
MEGA

Aktor przyznał, że jest raczej spontaniczny i zazwyczaj nie planuje swoich podróży.

„Wybieram tylko jedną rzecz: Północ, Południe, Wschód lub Zachód. Po prostu ruszam w drogę i jadę. O to chodzi” – powiedział. „Jedynym innym gubernatorem, jakiego sobie daję, jest limit czasowy. Okej, mam dwa miesiące, po prostu wyruszymy, a jak już ruszę, to wymyślę, dokąd jadę”.

„Wiesz, podróżujesz, nie jesteś wolny od razu, gdy wychodzisz za drzwi. Musisz wyjść i się rozstać, zanim będziesz mógł się uspokoić i powiedzieć: 'Ach, teraz jestem na czas'. Kiedy kończę interesy, kiedy opuszczam LA, zegar tyka zbyt szybko” – dodał.

Dlaczego aktor z serialu „Witaj w klubie” zrezygnował z kariery aktorskiej na dwa lata?

Matthew McConaughey na premierze filmu „The Beach Bum” w Los Angeles
MEGA

Matthew McConaughey jest najbardziej znany z komedii romantycznych, takich jak „The Wedding Planner”, „How To Lose A Guy In 10 Days”, „Ghosts of Girlfriends Past” i innych, ale chciał spróbować obrać inną drogę, co skłoniło go do odejścia z Hollywood na dwa lata.

„Zazwyczaj zmieniałem kierunek, gdy czułem, że Hollywood chce, abym zmieniał kierunek” – powiedział McConaughey Magazyn wywiadów„Kiedy miałem lata komedii romantycznych, mogłem poświęcić im tylko tyle pasma, a to były dla mnie solidne hity. Ale chciałem spróbować czegoś innego. Oczywiście nie dawałem rady, więc musiałem opuścić Hollywood na dwa lata”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Stary, to było przerażające. Długo rozmawiałem z żoną o tym, że muszę znaleźć nowe powołanie” – kontynuował. „Chyba będę uczył w szkole średniej. Chyba będę studiował na dyrygenta. Chyba zostanę przewodnikiem po dzikich zwierzętach”.

Aktor ostatecznie powrócił do aktorstwa i zachwycił Hollywood, zdobywając Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę w filmie „Witaj w klubie”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button