Entertainment

Megan Fox i MGK „dogadują się lepiej niż kiedykolwiek” od miesięcy

Megan Fox I Karabin maszynowy Kellyzwiązek ma swoje wzloty i upadki — ale jak ujawnia źródło w najnowszym numerze Tygodnik „Us Weekly” że para jest obecnie zsynchronizowana.

„Naprawdę dobrze się dogadują i dogadują się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. [months]„– mówi informator, zauważając, że „odległość była dla nich dobra”.

Fox, 38 lat, Kelly, 34 lata, odnaleźli się ponownie po trudnym roku. „Tęsknili za sobą” – mówi źródło o parze, która od końca zeszłego roku zachowywała się nieśmiało w kwestii swojego statusu.

Chociaż Kelly (prawdziwe nazwisko Colson Baker) i Fox nie wznowili planowania ślubu po zaręczynach w styczniu 2022 r., informator mówi Nas ich romantyczna relacja wróciła na właściwe tory.

Lester Cohen/Getty Images

„Znowu działają pełną parą” – dodaje źródło.

Fox po raz pierwszy pojawił się w związku z muzykiem w 2020 roku, kiedy poznali się na planie Północ w trawie preriowej. Kelly oświadczyła się po niecałych dwóch latach związku, ale ich bajkowy ślub jeszcze się nie ziścił. (Fox był wcześniej żonaty z Brian Austin Zielony. Byli małżonkowie, mający synów Noaha (11 lat), Bodhi (10 lat) i Journeya (7 lat), rozstali się w 2020 roku.)

W lutym 2023 roku duet wywołał plotki o rozstaniu po wybuchu podczas imprezy Super Bowl w Arizonie. W kolejnym miesiącu źródło podało Nas że plany ślubne Foxa i Kelly „utknęły” z powodu ich „niestabilnej” dynamiki.

„Megan i Colson mieli bardzo wzloty i upadki w związku” – powiedział nam w ekskluzywnym wywiadzie informator Nas w grudniu 2023 r. „Jednego dnia są świetni, a następnego walczą ze sobą”.

Machine Gun Kelly i Megan Fox dają sobie nawzajem pasujące tatuaże: „Kurwa, najlepszy tatuaż”

Powiązany: Oś czasu związku Megan Fox i Machine Gun Kelly'ego

Megan Fox i Machine Gun Kelly zaczęli swój związek jako współpracownicy, ale szybko przerodził się w coś więcej. Fox i Kelly (prawdziwe nazwisko Colson Baker) poznali się na planie filmu Midnight in the Switchgrass w marcu 2020 r. W tym czasie Fox była żoną Briana Austina Greena. Dwa miesiące później współpracownicy byli […]

Źródło dodało, że chociaż tę parę łączy „ogromna namiętność”, ta namiętność „działa w obie strony”, co sprawiło, że Fox i Kelly byli w stanie niepewności.

„Oboje wciąż próbują przezwyciężyć swoje problemy i popracować nad sposobem komunikacji, ale oboje mają tak ogniste osobowości, że jest to dla nich trudne” – kontynuował informator.

Dwa miesiące później Fox i Kelly zostali zauważeni, jak się przytulają Travis Kelce I Taylor Swift na afterparty po Super Bowl LVIII w Las Vegas.

Fox w marcu podkreśliła, że ​​nie chce dzielić się ze światem naturą swojej relacji z Kelly.

„Mogę powiedzieć, że [he] to jest to, co nazywam moją bratnią duszą, i zawsze będzie z nim więź, bez względu na wszystko”, powiedziała podczas występu w podcaście „Call Her Daddy”. „Nie mogę powiedzieć na pewno, jaka będzie ta zdolność, ale zawsze będę z nim w jakiś sposób połączona. Poza tym nie jestem skłonna tego wyjaśniać”.

W tym samym miesiącu źródło podało, że Nas że Kelly i Fox „żyli osobno”, próbując przezwyciężyć swój „burzliwy” związek.

Wewnątrz Machine Gun Kelly i „bardzo niebezpiecznych” randek Megan Fox

Powiązany: Wewnątrz Machine Gun Kelly i „bardzo niebezpiecznych” randek Megan Fox

„Bliźniacze płomienie” równają się podwójnym kłopotom! Niepowtarzalna więź Machine Gun Kelly i Megan Fox jest częścią tego, co czyni ich tak godną pary — ale to również czyni ich dziką parą. Od czasu, gdy spotkali się po raz pierwszy w 2019 roku na planie Midnight in the Switchgrass, są nierozłączni — […]

Do kwietnia Transformatory Według informatora gwiazda „ponownie oceniała wszystko w swoim życiu”, twierdząc, że romans Fox „stał się toksyczny”, a ona i Kelly „często się kłóciły”.

Pomimo niestabilności ich związku, Fox pojawił się w połowie kwietnia, aby uczcić 34. urodziny Kelly.

Oprócz selfie z Post MaloneKelly pozował do zdjęcia ze swoją narzeczoną. Fox była cała uśmiechnięta, gdy klęczała obok Kelly'ego, który siedział na ziemi do zdjęcia.

Obejrzyj ekskluzywny film powyżej, aby dowiedzieć się więcej o związku Foxa i Kelly — i kup najnowszy numer Tygodnik „Us Weekly”już w kioskach.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button