Entertainment

Meghan Markle „żałuje” „złej krwi” z Kate Middleton, podczas gdy księżniczka walczy z rakiem

Meghan Markle podobno czuje „wyrzuty sumienia” z powodu zepsutych relacji z Kate Middleton pośród plotek, że chce załagodzić konflikt z rodziną królewską.

Chociaż Meghan i jej mąż, Książę Harryskontaktowała się z księżną Walii po zdiagnozowaniu u niej raka, jednak eksperci ds. rodziny królewskiej uważają, że nie ma żadnej nadziei na naprawienie ich „oblodzonego” związku.

Pojawiły się również spekulacje, że związek Sussexów jest napięty, ponieważ Meghan Markle zaczyna odczuwać niepokój o przyszłość, gdyż jej obecna rzeczywistość nie jest taka, jaką sobie wyobrażała.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Meghan Markle czuje „wyrzuty sumienia” z powodu sporu z Kate Middleton

MEGA

Meghan i Kate nie miały najlepszych relacji, nawet w latach poprzedzających ślub tej pierwszej z księciem Harrym.

Była aktorka pokłóciła się z księżną Walii w kwestii sukienek dziewczynek sypiących kwiaty na jej ślubie z Harrym, a od czasu, gdy zrezygnowali ze swoich królewskich ról i wystosowali szokujące oskarżenia pod adresem rodziny królewskiej, ich stosunki jeszcze bardziej się pogorszyły.

Według ekspertki ds. rodziny królewskiej Hilary Fordwich Meghan „czuje wyrzuty sumienia”, ale szkody wyrządzone jej związkowi z Kate mogą być nieodwracalne.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Meghan Markle rzekomo żałuje… Cóż, można by mieć taką nadzieję” – powiedział Fordwich Fox News. „Po prostu rozgłasza się, że nie chce żadnej złej krwi. … Oczywiście, że chce i potrzebuje jakiegoś rodzaju pojednania… [But] Meghan Markle ma jeszcze długą drogę do przebycia, zanim Kate dostrzeże korzyści dla rodziny królewskiej lub opinii publicznej płynące z pojednania.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Meghan Markle „naprawdę czuje się zraniona” królewską waśnią

Meghan Markle, księżna Sussex, książę Harry, książę Sussex oraz książę i księżna Cambridge biorą udział w przelotach RAF100 nad Pałacem Buckingham w Londynie, Wielka Brytania, 10 lipca 2018 r. 10 lipca 2018 r.
MEGA

Wiadomo, że Meghan powoli dochodzi do siebie po konflikcie z rodziną Windsorów i teraz stara się wyciągnąć rękę do władz.

Źródło podało Wyrazić że matka dwójki dzieci „naprawdę czuje się zraniona” z powodu oddalenia jej od rodziny królewskiej, ale mało prawdopodobne jest, aby doszło do jakiegokolwiek pojednania.

„Powiedzmy tak: Harry jest bardziej skłonny iść naprzód”, podczas gdy Meghan chciałaby porozmawiać, aby naprawić relacje z rodziną Windsorów.

„Meghan nie jest trudna, ona naprawdę czuje się zraniona i chciałaby usiąść i przedyskutować pewne sprawy — ale druga strona nie jest na to gotowa w tej chwili” — wyjaśnił informator.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Księżna Sussex może nie wrócić do Wielkiej Brytanii z księciem Harrym

Harry i Meghan biorą udział w drugim dniu Igrzysk InvictusKsiążę i księżna Sussex oglądają zawody lekkoatletyczne drugiego dnia Igrzysk Invictus
MEGA

Wiadomo, że książę Sussex marzy o powrocie do Wielkiej Brytanii, mając nadzieję na uzyskanie stałego pobytu i pozorne naprawienie zerwanych więzi z rodziną.

Jednakże ekspert ds. rodziny królewskiej Hugo Vickers przewidział, że do takiego pojednania nie będzie jej udziału.

Po rezygnacji z królewskich ról Harry i Meghan przenieśli się do USA w 2020 roku. Książę Sussex wracał do kraju kilkakrotnie od tego czasu, ale księżna dotknęła ziemi brytyjskiej tylko raz, podczas procesji pogrzebowej królowej Elżbiety.

Vickers, znany biograf królewski, który był współautorem wspomnień księcia Edwarda, księcia Kentu z 2022 r. A “„Królewskie życie” – powiedział Słońce że Harry pewnego dnia wróci na stałe do Wielkiej Brytanii, bez Meghan.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Opisał ojca dwójki dzieci jako osobę „wściekłą”, która jest „przerażona” perspektywą utraty Meghan, ale zasugerował, że pewnego dnia wróci do domu bez niej.

„Myślę, że wróci do domu” – powiedział, gdy zapytano go, gdzie Sussexowie będą za 20 lat. „Myślę, że wróci do domu, a jeśli wróci, musimy być dla niego bardzo mili, bo on nie będzie tego szczególnie chciał. Myślę, że jest bardzo zły”.

Związek księcia Harry’ego i Meghan Markle rzekomo stoi w obliczu „narastającego rozłamu”

Meghan Markle i książę Harry
MEGA

Jak donoszą źródła, związek pary przechodzi obecnie kryzys z uwagi na brak akceptacji ich przedsięwzięć biznesowych po przeprowadzce do USA.

Harry i Meghan próbowali kilku przedsięwzięć, które odniosły różny stopień sukcesu i były uwikłane w kilka kontrowersji od czasu przyjazdu do USA. Najnowszym było publiczne oburzenie po nominacji księcia do nagrody ESPYs.

Królewski ekspert Tom Quinn wyjaśnił Lustro że para staje w obliczu „rozłamu”, ponieważ mury, na które wciąż natrafiają, najwyraźniej ją dobiły, a ona czuje się „oblężona”, ponieważ jej doświadczenia różnią się od jej oczekiwań.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Pojawia się coraz większy rozdźwięk między Harrym a Meghan, spowodowany rosnącym zaniepokojeniem Meghan, że jej życie nie zmierza w kierunku, który zaplanowała” – powiedziała Quinn agencji informacyjnej. „Uwielbia uwagę mediów i nienawidzi tego, że sondaże sugerują, że ona i Harry nie są już obiektem zainteresowania amerykańskiej opinii publicznej”.

„W obliczu doniesień, że kontrakt pary z Netflixem może być zagrożony, a także drwin, jakie towarzyszyły uruchomieniu jej marki internetowej, Meghan czuje się naprawdę zagrożona” – dodał.

Program kulinarny Netflixa księżnej Sussex jest w fazie postprodukcji

Meghan Markle
MEGA

Mówi się, że Meghan zakończyła produkcję swojego programu kulinarnego na platformie Netflix, który ogłoszono na początku tego roku w ramach umowy o wartości 100 milionów dolarów, jaką ona i Harry zawarli z gigantem streamingowym.

Według osoby, z którą rozmawiałem, Codzienna Bestia„Wszystko poszło dobrze i sprawa jest już w toku”, choć była aktorka ani jej zespół nie potwierdzili jeszcze żadnych szczegółów.

Osoba informująca o projekcie twierdzi również, że mało prawdopodobne jest, aby Meghan kręciła dodatkowe ujęcia w ramach projektu, ponieważ użytkownik TikToka niedawno zauważył ją z ekipą filmową w Beverly Hills Park.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button