Entertainment

Nancy Cartwright, głos Barta Simpsona, potwierdza, że ​​jest ciotką Sabriny Carpenter

Nancy Cartwright, która użyczyła głosu Bartowi Simpsonowi w Simpsonowie od ponad trzech dekad potwierdza, że ​​jest ciocią gwiazdy popu Sabriny Carpenter.

W TikToku opublikowanym 9 lipca Cartwright entuzjastycznie odpowiedziała na pytanie, czy Carpenter jest jej siostrzenicą, mówiąc: „Tak! Absolutnie! Czy to nie niesamowite?”

Zdobądź bilety na Sabrinę Carpenter tutaj

Cartwright kontynuował: „Może znasz mnie od jakiegoś czasu, jak grałem tego małego 10-latka przez jakieś 35 lat — a niektórzy z was przez o wiele mniej — i dowiadujesz się, że jestem spokrewniony z tą supergwiazdą. Ona jest po prostu niesamowita”.

„Plotki są prawdziwe! Sabrina Carpenter jest moją siostrzenicą!” – dodała w podpisie do filmu. Obejrzyj klip poniżej.

Bart nie jest jedyną ważną rolą Cartwrighta w Simpsonowie. Użycza również głosu Ralphowi Wiggumowi, Nelsonowi Muntzowi, Toddowi Flandersowi i Maggie. Teraz, gdy nie do końca skrywany sekret wyszedł na jaw, być może wkrótce usłyszymy Barta śpiewającego „That's that me espresso” lub „Please, please, please/ Don't prove I'm right”.

Tej jesieni Carpenter wyruszy w 33-koncertową trasę po Ameryce Północnej, obejmującą takie miasta, jak Toronto, Nowy Jork, Chicago, Nashville, Austin, Vancouver i Los Angeles. Kup bilety tutaj.

Simpsonowie właśnie zakończył 35. sezon i powróci z 36. sezonem. W międzyczasie możesz nadrobić zaległości na Disney+ (nowi subskrybenci mogą skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego, zapisz się tutaj).

Uwaga redaktora: Zobacz, na którym miejscu na naszej liście 100 najlepszych piosenek 2024 roku (jak dotąd) znalazł się utwór „Espresso”.

@officialnancycartwright

Odpowiadając na @sapphirem__ Plotki są prawdziwe! Sabrina Carpenter jest moją siostrzenicą! 🥰 #sabrinacarpenter #Bart Simpson #sławni ludzie @Sabrina Carpenter

♬ oryginalny dźwięk – Nancy CartwrightFuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button