Entertainment

Nick Hexum z 311 o swoim związku ze ska i graniu z Fugazi: Podcast

Słuchaj przez: Podcasty Apple | Spotify | Muzyka Amazon | Więcej platform

Ze wszystkich zespołów lat 90., które włączyły do ​​swojej muzyki wpływy ska i reggae, nie ma większego zespołu niż 311. W tym odcinku W obronie BędzieLider zespołu 311, Nick Hexum, rozmawia o spuściźnie zespołu, graniu z Fugazi i niesławny Pokaz Erica Andre'a fragment. Posłuchaj powyżej, lub gdziekolwiek odbierasz swoje podcasty.

Zdobądź 311 biletów tutaj

Hexum, który podąża śladami swojego kolegi z zespołu Pnuta, jako IDOS gość, rozpoczyna rozmowę o swojej osobistej relacji z muzyką ska i o tym, jak to połączenie ze stylem ostatecznie przełożyło się na brzmienie 311. Porusza również różne momenty, w których zespół przecinał się z kulturami ska i reggae, a także dlaczego być może nie był to najlepszy pomysł, aby rozlać kilka piw za kulisami przed otwarciem Fugazi na pierwszym w historii koncercie 311.

W innym miejscu Hexum porusza kwestię powtarzającego się żartu 311 na temat Ten Eric Andre Pokazywaćjego miłość do Nietykalnii czy Jeff Rosenstock kiedykolwiek zagra w rejsie 311.

Słuchać wszystko to i jeszcze więcej NA ten odcinek W obronie skai pamiętaj, aby polubić, ocenić i obserwować seria, gdziekolwiek masz swój podcastFani 311 mogą również sprawdzić 311 „Stealing Hoppy Hours” – bezalkoholowe, mętne piwo IPA, które jest już dostępne w sprzedaży w Konsekwencja Zrób zakupy lub kup zestaw 12 sztuk, klikając poniższy przycisk „Kup teraz”.

Miłośnicy muzyki ska mogą również otrzymać wcześniejsze odcinki bez reklam, dołączając do IDOS Patreoni nie zapomnij sprawdzić wszystkich serii Consequence Podcast Network tutaj. Dodatkowo możesz wesprzeć W obronie gospodarza Aarona Carnesa, kupując egzemplarz jego książki, W obronie ska. Wydanie 2, rozszerzone ukaże się w październiku 2024 r. Współprowadzący Adam Davis ma również zespół Omnigone, którego najnowsza płyta, Przeciwko reszciezostał wydany na początku tego roku.

Kup teraz w sklepie Consequence ShopFuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button