Entertainment

Odell Beckham Jr. i gwiazda „Love Island USA” Przewodnik rodzinny Kordella

Odell Beckham Jr., Kordell Beckham Phillip Faraone/VF24/Getty Images dla Vanity Fair;Ben Symons/Peacock

Odell Beckham Jr. jest starszym bratem czwórki rodzeństwa – w tym Wyspa Miłości USA gwiazda Kordell Beckham.

Beckham Jr. urodził się w 1992 roku w rodzinie Heather Van Norman I Odell Beckham Seniorktóry później się rozstał. Van Norman wziął ślub z Młyny Derrecka i w 2002 roku powitał na świecie córkę Jasmyne. Beckham Sr. z kolei doczekał się trójki własnych dzieci: Kordella, Sonny'ego i Summer, urodzonych odpowiednio w 2002, 2014 i 2018 roku.

Podczas gdy Beckham Jr. został gwiazdą NFL grającą obecnie w drużynie Miami Dolphins, jego brat Kordell dołączył do Wyspa Miłości USA sezon 6 w czerwcu 2024.

Chociaż Beckham Jr. nie skomentował jeszcze sławy Kordella w reality show, Wyspa Miłości współpracownik Connor Newsum powiedział, że Kordell nie przepada za „fangirlingowym napięciem”, które pojawia się, gdy rozmawia się o jego starszym bracie.

Tak jak tata! Romeo, syn Davida Beckhama, dołącza do drużyny piłkarskiej Premier League

Powiązany: Dzieci gwiazd idą w sportowe ślady swoich rodziców: Serena Williams i …

Silne geny! Syn Shaquille'a O'Neala, Sharif, córka Sereny Williams, Olympia i inne dzieci okazują się być równie wysportowane jak ich rodzice. Syn emerytowanego zawodowego koszykarza przeniósł się z University of California Los Angeles na Louisiana State University w 2020 roku. Wybrał ten uniwersytet, ponieważ ludzie tam „tak naprawdę nie rozmawiali o” jego […]

„Tak naprawdę nie rozmawialiśmy o tym zbyt wiele” – powiedział Newsum w ekskluzywnym wywiadzie Tygodnik „Us Weekly” w lipcu 2024 r. „Powiedzieliśmy sobie: «To naprawdę fajne». Wszyscy jesteśmy wielkimi fanami piłki nożnej”.

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej o Beckhamie Jr. i przewodniku rodzinnym Kordella:

Heather Van Norman

Zanim została mamą, Van Norman była lekkoatletką i brała udział w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992 r. jako członkini sztafety 4 × 100 metrów. Obecnie Van Norman jest ambasadorką Black Women's Health Imperative (BWHI) w NFLPA i NFL.

W serialu dokumentalnym z 2018 r. Jestem Więcej: OBJBeckham Jr. wyznał, że jest „maminsynkiem”.

„Moja mama bardzo, bardzo ciężko pracowała, żeby móc zapewnić mi wszystko” – wyjaśnił.[She] postawił mnie w najlepszej sytuacji i upewnił się, że zawsze się mną opiekowano, upewnił się, że byłem kochany. Nie ma nic, co przynosi mi więcej radości niż widok uśmiechniętej mamy… Chcę po prostu sprawić, by moja mama była dumna”.

Odell Beckham Senior

Gwiazda NFL Odell Beckham Jr i osobowość Love Island USA Przewodnik po rodzinie Kordella Beckhama
Dzięki uprzejmości Odella Beckhama Sr./Instagram

Zanim został ojcem, Beckham Sr. grał w futbol na Louisiana State University i grał zawodowo w Canadian Football League. Po zakończeniu kariery piłkarskiej Beckham Sr. został CEO Odell Beckham Brands, linii produktów do pielęgnacji dla mężczyzn.

Beckham Sr. był dla swojego syna ogromnym wsparciem podczas jego piłkarskiej przygody.

„To coś, co nigdy nie zdarzyło się w mojej rodzinie” – powiedział Beckham Sr. w wywiadzie dla „The Guardian” w 2014 r. Posłaniec wiadomości Marshalla zanim jego syn został powołany do NFL. „Łańcuch został przerwany i jestem bardzo podekscytowany. Tego życzę sobie jako rodzic. Rodzice zawsze chcą, aby ich dzieci miały więcej, zaszły dalej i były lepsze”.

Młyny Jaśminowe

Van Norman i Derek powitali na świecie córkę Jasmyne w 2002 roku. Według niej Linkedin strona, Jasmyne ukończyła Arizona State University w maju 2024 r.

„Tak słodko-gorzko powiedzieć, że ukończyłam studia Magna Cum Laude z tytułem Bachelor of Science in Interior Design i dodatkowym kierunkiem biznesowym na Arizona State University!! Niesamowicie wdzięczna za ASU; prawdziwe uosobienie doświadczenia college'u”, napisała wówczas w poście na Linkedin. „Tak wdzięczna za wszystkich wspaniałych ludzi, których spotkałam na tej drodze. Oto ASU i ekscytujący kolejny rozdział przed nami! Na zawsze dumna z bycia Sun Devil, Forks up!!”

Sonny Odell Beckham

Beckham Sr. powitał na świecie Sonny'ego w 2014 roku. Sonny nadal okazywał wsparcie obu swoim starszym braciom: Odellowi i Kordellowi.

W czerwcu 2024 r. Sonny opublikowano A Wyspa Miłości USA plakat promocyjny z podpisem: „Sezon 6 Love Island! Naprzód Bubba Kordell!!”

Sonny był także obecny na wielu meczach Odella, co można wyczytać na jego Instagramie.

„Jestem tak błogosławiony, że mogę tu dziś być. Mogłem zobaczyć, jak Bubba zdobywa przyłożenie i być z nim w jego urodziny. Naprawdę błogosławiony” – napisał Sonny za pośrednictwem Instagram w listopadzie 2023 r. „Nie można sobie wymarzyć lepszego dnia. Teraz czas na drzemkę”.

Lato Odalis Beckham

Beckham Sr. powitał na świecie swoją córkę Summer w 2018 roku. Summer urodziła się cztery lata przed tym, jak Odell powitał na świecie swojego pierwszego syna, Zydna, w lutym 2022 roku.

Zydn Beckham

Gwiazda NFL Odell Beckham Jr i osobowość Love Island USA Przewodnik po rodzinie Kordella Beckhama
Dzięki uprzejmości Odella Beckhama Jr./Instagrama

Odell i jego była dziewczyna Lauren Wood powitali na świecie syna Zydna w lutym 2022 roku.

„Przez długi czas wiedziałem, że zostanę ojcem, ponieważ tak kocham dzieci. Są mi bliskie” – powiedział Odell Ludzie w wywiadzie z października 2022 r. „To było największe błogosławieństwo w moim życiu. Zawsze wiedziałam, że tak będzie, ale naprawdę poczułam się inaczej, kiedy go trzymałam”.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button