Entertainment

Parks And Recreation uratowany przed anulowaniem przez niepewnego dyrektora studia

Serial ostatecznie trwał siedem sezonów, licząc 126 odcinków, wliczając w to specjalny odcinek zjazdowy wyprodukowany na początku pandemii. To jeden z tych niesamowitych seriali, jakie w erze streamingu kiedykolwiek zobaczą, biorąc pod uwagę, jak szybko serwisy takie jak Netflix anulują coś po zaledwie kilku sezonach. W obecnej sytuacji ten dyrektor prawdopodobnie nie zmieniłby zdania.

„Parks and Recreation” ma trwałe dziedzictwo wykraczające poza sam serial.Pomogło to Chrisowi Prattowi osiągnąć gwiazdorską sławę, co zaowocowało jego rolami w „Strażnikach Galaktyki” i „Jurassic World”. Zdziałał też cuda dla Aubrey Plaza (kwiecień) i Nicka Offermana (Ron). Podczas gdy Amy Poehler zrobiła wiele w swojej karierze, Leslie Knope również stała się jej definiującą rolą. Jones wspomniał, jak publiczność serialu rosła na przestrzeni lat, omawiając rocznicowe wydarzenie, w którym uczestniczyli aktorzy, dzięki któremu poczuli się jak The Beatles:

„Myślę, że to było pięć lat temu, poszliśmy do Dolby i zrobiliśmy coś z okazji 10. rocznicy, gdzie wszyscy wyszliśmy całą obsadą. Przyjęcie było takie — poczułem się jak Beatlesi, to było takie szalone. Ludzie krzyczeli tak głośno [and] „Wszyscy płakaliśmy, bo nigdy nie byliśmy w pokoju, w którym ktoś by się tym przejmował”.

Rzeczywiście, istnieją oznaki, że w ostatnich latach widownia programu rozkwitła. Kiedy Album Mouse Rat ukazał się w 2021 roku i faktycznie znalazł się na listach przebojów Billboardu. Mówimy tu nie tylko o dużej bazie fanów, ale i o pełnej pasji. Na szczęście człowiek na szczycie NBC zmienił zdanie w tym pamiętnym dniu.

„Parks and Recreation” można obecnie oglądać na platformie Peacock.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button