Entertainment

Pat Sajak postępuje jak Tom Brady i powraca jako gospodarz „Celebrity Wheel Of Fortune”

Na początku tego roku 77-letni Sajak zrezygnował z prowadzenia „Koła fortuny”, ponieważ Ryan Seacrestprzejąć. Vanna Biała podpisała nowy kontrakt i wróciła do roli osoby wymieniającej listy w programie.

Chociaż od ostatniego nagrania minęło zaledwie kilka miesięcy, Pat Sajak nie może trzymać się z dala od America's Game, ponieważ właśnie ogłoszono, że 77-latek powróci, aby poprowadzić “Celebrity Wheel of Fortune”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Co łączy Pata Sajaka i Toma Brady'ego?

MEGA

Tom Brady po raz pierwszy ogłosił przejście na emeryturę z NFL w 2022 r., ale szybko powrócił zaledwie 40 dni później. Wrócił na kolejny sezon, a następnie ogłosił, że odchodzi z NFL – tym razem na dobre.

„Cóż, nadszedł czas” – powiedział w oświadczeniu zeszłego lata. „Postanowiłem, że nasz 41. sezon, który zaczyna się we wrześniu, będzie moim ostatnim. To była wspaniała jazda i będę miał więcej do powiedzenia w nadchodzących miesiącach. Dziękuję wam wszystkim”.

Teraz Pat Sajak postępuje jak Tom Brady, ponownie występując w roli gospodarza programu będącego spin-offem „Koła fortuny”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Pat Sajak nie zakończył jeszcze swojego „Koła fortuny”!

Pat Sajak pokazuje gest dłonią symbolizujący stan Hawajów
MEGA

Według Reporter z HollywoodSajak po raz ostatni wystąpi na scenie jako gospodarz programu „Celebrity Wheel of Fortune” stacji ABC, którego premiera odbędzie się 7 października.

Chociaż odcinki nie zostały jeszcze nagrane, będą emitowane w poniedziałki (w czasie, gdy ABC nie nadaje meczu „Monday Night Football”).

Ryan Seacrest będzie nadal prowadził regularny program „Wheel of Fortune”. „Jestem naprawdę zaszczycony, że mogę iść w ślady legendarnego Pata Sajaka” — powiedział gospodarz „American Idol” po tym, jak pojawiła się wiadomość, że zostanie nowym gospodarzem teleturnieju.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Mogę powiedzieć, podobnie jak reszta Ameryki, że oglądanie Pat i Vanny na ekranach naszych telewizorów przez bezprecedensowe 40 lat było dla mnie zaszczytem i czystą radością, wywołując uśmiech na naszej twarzy każdego wieczoru i sprawiając, że czujemy się jak w domu” — dodał. „Pat, uwielbiam sposób, w jaki zawsze celebrowałeś uczestników i sprawiałeś, że widzowie w domu czuli się swobodnie. Nie mogę się doczekać, aby nauczyć się od ciebie wszystkiego, co mogę, podczas tej zmiany”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Ryan Seacrest o współpracy z Vanną White

Ryan Seacrest na festiwalu muzycznym iHeartRadio 2022
MEGA

Zanim Ryan Seacrest objął rolę gospodarza „Koła fortuny”, opowiedział, jak bardzo cieszy się na współpracę z Vanną White.

„Oglądałem ten program przez całe życie i oglądałem go tak często, jak mogłem jako dorosły i jako dziecko” – przyznał. „Myślę, że ten program znaczy tak wiele dla wielu ludzi. To część ich życia, lubią się spotykać pod koniec dnia i próbować rozwiązywać zagadki”.

„Dla mnie to szansa na rozdanie nagród pieniężnych i pieniężnych oraz na współpracę z legendarną Vanną White” – dodał.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Vanna White o nowej roli Ryana Seacresta

Vanna White na Hawajach
MEGA

Vanna White także przerwała milczenie na temat współpracy z Ryanem Seacrestem, twierdząc, że rozmawiała z gospodarzem „American Idol” po tym, jak dowiedziała się, że przejmie on jej obowiązki.

„Znam Ryana — jest profesjonalistą, jest dobry w tym, co robi, jest miły. Myślę, że będzie dobrze. Jest takim miłym facetem i kocha to, co robi” — powiedziała w zeszłym roku. „Powiedział: »Słuchajcie, nie zastąpię Pata. Nie będę próbował wypełnić butów Pata. Nikt nigdy nie będzie w stanie go zastąpić«”.

„Mówi, że zamierza wykonać dobrą robotę i utrzymać program w ruchu. Nie mogę się doczekać współpracy z nim” – dodała.

Nowy kontrakt Vanny White na „Koło Fortuny” przyciąga uwagę

Vanna White uśmiechnięta w czarnej sukience
MEGA

Choć nie ujawniono szczegółów, wcześniejsze doniesienia wskazywały na „znaczny wzrost wynagrodzenia” w ramach nowej umowy, przekraczający 3 miliony dolarów rocznie, które zarabiała przez prawie dwie dekady.

Nowe odcinki „Wheel of Fortune” emitowane są w dni powszednie na kanale ABC. „Celebrity Wheel of Fortune” będzie mieć premierę jesienią.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button