Sports

Paul George ujawnia swoje szczere myśli na temat Tyrese’a Maxeya

(Zdjęcie: Justin Casterline/Getty Images)

Po pięciu sezonach gry w drużynie Los Angeles Clippers Paul George postanowił zacząć od nowa w NBA, zgadzając się na lukratywny, długoterminowy kontrakt z drużyną Philadelphia 76ers.

Chociaż wielu uważało, że George podpisze przedłużenie kontraktu z Clippers, aby nadal grać z Kawhim Leonardem i Jamesem Hardenem, nie otrzymał oferty, na jakiej mu zależało i zdecydował się opuścić rodzinne miasto, aby połączyć siły z Joelem Embiidem i Tyrese'em Maxeyem w Filadelfii.

Wygląda na to, że George jest bardzo zadowolony ze swojej decyzji o opuszczeniu Los Angeles na rzecz Filadelfii, ponieważ wypowiadał się o tym transferze i o swoich nowych kolegach z drużyny wyłącznie pozytywnie.

George niedawno opowiedział w „Podcaście P z Paulem George’em” o współpracy z Embiidem i Maxeyem, za pośrednictwem ClutchPoints.

„To spełnienie marzeń, mieć gwiazdę rozgrywającego i gwiazdę dużego, to szalona dynamika” – powiedział George.

Takie naszpikowane gwiazdami tria zdarzają się w NBA regularnie, a duże zmiany zawodników nie są już rzadkością, ale nie zawsze kończą się sukcesem. Ostatni sezon, w którym wystąpił Clippers, był doskonałym przykładem tego, że takie sytuacje mogą się nie udać.

Do drużyny dołączyli Russell Westbrook i Harden, którzy mieli grać z George'em i Leonardem. Choć wyglądało to na drużynę gwiazd, której nie da się pokonać, Los Angeles nie zrobiło wiele, aby wpłynąć na wynik, a kontuzje po raz kolejny okazały się zgubne.

W nadchodzącym sezonie Filadelfia będzie miała do dyspozycji utalentowaną mieszankę graczy grających na dwóch pozycjach oraz młodego rozgrywającego, który dopiero się rozwija, otoczonego przez weteranów, co może dać jej zadatki na drużynę mistrzowską.

NASTĘPNY:
Stephen A. Smith uważa, że ​​76ers są lepsi od KnicksSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button