Entertainment

Paul Walter Hauser przeprasza za „złośliwe” komentarze na temat Vina Diesela

Paul Walter Hauser. Jon Kopaloff/Getty Images

Paul Walter Hauser przeprasza za „dogging” Vin Diesel.

Ten Ja, Tonya aktor trafił na pierwsze strony gazet w czerwcu, gdy w wywiadzie, podczas promocji swojego nowego filmu, skrytykował 56-letniego Diesla, Od wewnątrz na zewnątrz 2. Kiedy reporter porównał jego postać Embarrassment do Groota granego przez Diesla w strażnicy Galaktyki serii, Hauser odpowiedział: „Proszę tego nie mówić. Lubię myśleć, że jestem punktualny. I przystępny”.

„Uwielbiam ludzi, ale kiedy słyszę historie o hollywoodzkich aktorach, którzy zarabiają naprawdę dobrze i źle traktują innych, to ciągle ich wytykam. I to jest świetna zabawa” – dodał Hauser.

Jednak 37-letni Hauser przyznaje, że był nadmiernie nieuprzejmy wobec swojego kolegi z Hollywood.

Britney Spears i Alyssa Milano Nieoczekiwane kłótnie gwiazd

Powiązany: Nieoczekiwane kłótnie gwiazd, których się nie spodziewaliśmy

Konflikty gwiazd są tak wciągające, że powstał nawet nagradzany serial telewizyjny antologiczny Ryana Murphy'ego poświęcony temu tematowi. Podczas gdy niektóre spory z gwiazdami pierwszej ligi wydają się nieuniknione — na przykład Nicki Minaj kontra Cardi B lub Jef Holm kontra Arie Luyendyk Jr. — inne zdają się pojawiać znikąd. Na przykład Freddie Prinze Jr. źle się wyraził […]

„Byłem wyczerpany i w tym stanie wyczerpania wyrzuciłem z siebie wszystko i wygłosiłem nieostrożny, niepotrzebnie złośliwy komentarz” – podzielił się zdobywca nagrody Emmy za pośrednictwem Instagram w niedzielę 7 lipca.

„Chciałbym tylko powiedzieć, że przepraszam za ten komentarz. Rzeczywiście denerwują mnie niektóre zachowania, których byłem świadkiem lub o których słyszałem, a »ujawnianie« ludzi w jakimkolwiek stopniu może być chwilowo nasycone” – kontynuował Hauser w swoich długich przeprosinach, którymi podzielił się wraz z cytatem z Biblii o prowadzeniu „cichego życia”.

Vin Diesel oskarżony o napaść seksualną przez byłego asystenta w nowym pozwie

Vin Diesel Samir Hussein/WireImage

Hauser napisał dalej: „Już tak nie czuję i szczerze żałuję, że wyrzuciłem z siebie wszystko i nie okazałem miłości Vin, której nie znam i nigdy nie spotkałem. Nie jest uczciwe z mojej strony wydawanie takich osądów, a nawet jeśli niektóre z tych rzeczy okazały się prawdą, to podłe jest wykrzykiwanie ich i żartobliwe atakowanie kogoś”.

Zwrócenie się do szybcy i wściekli star bezpośrednio, Hauser napisał: „@vindiesel – Przepraszam. Dziękuję za zabawianie tylu osób i sprawianie im radości. Próbuję robić to samo”.

Wszystko, co Vin Diesel i Dwayne The Rock Johnson powiedzieli o swojej waśni

Powiązany: Wszystko, co musisz wiedzieć o konflikcie Vina Diesela i Dwayne’a Johnsona

Nie odwracasz się plecami do rodziny — chyba że jesteś Vinem Dieselem lub Dwayne'em „The Rock” Johnsonem, którzy żywią do siebie urazy od czasu do czasu co najmniej od 2016 roku. Dwie gwiazdy kina akcji po raz pierwszy pojawiły się razem na ekranie w filmie Szybcy i wściekli 5 z 2011 roku, w którym były wrestler dołączył do trwającego już od dawna serialu […]

Diesel nie odpowiedział publicznie na komentarze Hausera ani na jego przeprosiny.

Chociaż Hauser i Diesel nigdy wcześniej nie współpracowali, Diesel miał niesławny konflikt z gwiazdą Dwayne Johnson na szybcy i wściekli franczyza. W 2016 r. Johnson zwrócił się do niektórych swoich współpracowników za pośrednictwem Instagrama podczas kręcenia ósmego filmu z serii, co wywołało spekulacje, że mówił o Dieselu.

W 2021 r. Johnson powiedział, że żałuje, że tak publicznie ujawnił konflikt. „To nie był mój najlepszy dzień, kiedy się tym dzieliłem” – powiedział Targowisko próżności„Nie powinnam była się tym dzielić. Bo koniec końców, to jest sprzeczne z moim DNA. Nie dzielę się takimi rzeczami. I zajmuję się takimi bzdurami — z dala od opinii publicznej. Nie muszą o tym wiedzieć. Dlatego mówię, że to nie był mój najlepszy dzień”.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button