Entertainment

Pete Davidson „polubownie” rozstał się z aktorką Madelyn Cline po prawie roku związku

Pete Davidson I Madelyn Cline nie są już parą. Szokujące rozstanie nastąpiło po miesiącach, kiedy para nie była widziana razem publicznie.

Romans komika i aktorki trafił na pierwsze strony gazet we wrześniu ubiegłego roku i od tamtej pory wydawali się być szczęśliwymi parą.

Zanim pojawiła się informacja o ich rozstaniu, rodzina Pete'a Davidsona „bardzo się ucieszyła”, widząc go z Madelyn Clyne po jego pobycie w ośrodku odwykowym.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Pete Davidson i Madelyn Cline zakończyli swój romans

MEGA

Jak donoszą źródła, Davidson i Cline zakończyli swój romans po prawie roku związku.

30-letni komik i 26-letnia aktorka postanowili zakończyć swój związek polubownie, gdy ten najwyraźniej się rozpadł.

Nie podano dokładnej daty rozstania, gdyż para nie była znana i nie pokazywała się publicznie razem od stycznia.

Ostatni raz Davidson i Cline zostali sfotografowani razem podczas jego występu stand-upowego w Helium Comedy Club w Filadelfii w Pensylwanii. Przed tym wydarzeniem ich ostatni występ jako pary miał miejsce w Bobo's Café w Somers w Nowym Jorku, gdzie komik regularnie bywał.

W związku z ich rozstaniem źródło podało: Amerykańskie słońce„Zakończyli sprawę całkiem niedawno i rozumiem, że było to polubowne”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Ani Davidson, ani Cline nie skomentowali publicznie domniemanego rozstania. Komik był wcześniej w związkach z takimi gwiazdami jak Kim Kardashian i Ariana Grande.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Pete Davidson i Madelyn Cline zaczęli się spotykać we wrześniu

Madelyn Cline na gali People's Choice Awards 2021.
MEGA

Związek Davidsona i Cline'a został ujawniony po raz pierwszy we wrześniu ubiegłego roku, szokując ich fanów. Następnie pozostali bardzo powściągliwi w kwestii romansu i bardzo prywatni w kwestii swoich wyjść i statusu jako pary.

W listopadzie źródło ujawniło, że Tygodnik „Us Weekly” że decyzja Davidsona i Cline'a o zachowaniu prywatności była strategią.

Powiedzieli: „Wszystko układa się naprawdę dobrze między Madelyn i Pete’em, ale starają się jak najlepiej, aby utrzymać skromny romans. Oboje spotykali się już wcześniej z osobami publicznymi i tym razem starają się zachować więcej prywatności”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Informator podzielił się również informacją, że Cline poznał rodzinę Davidsona i od razu się dogadał. Powiedzieli, że matka i siostra aktora „Bupkis” uważały aktorkę „Glass Onion” za bardzo „uroczą” po tym, jak spędziły razem wartościowy czas i poznały ją lepiej.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Para, która wówczas była razem, została zauważona na afterparty „SNL”

Pete Davidson
MEGA

Według doniesień, para podkręciła tempo swojego romansu w październiku, kiedy dołączyła do niego na afterparty po premierze 49. sezonu „Saturday Night Live”.

W tym czasie kameralny występ duetu na wydarzeniu pełnym gwiazd podsycił spekulacje na temat ich związku, a źródło podało, że Czasopismo People że wydawali się „bardzo kochani”, ale „trzymali się na uboczu”.

Na to wydarzenie Cline założył całkowicie czarny zestaw, a Davidson dres, który miał na sobie na zakończenie odcinka SNL. Byli w towarzystwie koleżanki Cline'a, aktorki z „Ozark” Sofii Hublitz.

Inne źródło podało: Tygodnik „Us Weekly” że para planowała „okazać wzajemne wsparcie” dla swojego projektu, ale „nie pojawi się razem na czerwonym dywanie”.

Pete Davidson i Madelyn Cline spotkali się po dwóch rozstaniach

Madelyn Cline na premierze filmu „Matrix: Resurrections” w San Francisco.
MEGA

Davidson i Cline rozpoczęli swój romantyczny związek niedługo po tym, jak oboje przeżyli rozstania. W sierpniu, na miesiąc przed tym, jak ich romans stał się publiczną wiadomością, komik rozstał się ze swoim kolegą z „Bodies Bodies Bodies”, Chase’em Sui Wondersem, po tym, jak byli razem przez prawie rok.

Z drugiej strony Cline była singielką od czasu rozstania z gwiazdą „Outer Banks”, Chase’em Stokesem, z którym była przez ponad rok.

Według źródła z kwietnia tego roku Tygodnik „Us Weekly” że komik i aktorka wciąż są w dobrej formie i są „bardzo zakochani”.

Wyjaśnili również, że ich „niezależna” natura ułatwiała Davidsonowi i Cline’owi nawiązanie związku.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Komik niedawno zszedł ze sceny po tym, jak został wygwizdany

Pete Davidson
MEGA

Davidson niedawno stał się popularny w mediach społecznościowych po tym, jak zszedł ze sceny podczas występu w Nebrasce w ramach trasy Prehab Tour.

Komik opuścił występ w odpowiedzi na zaczepki ze strony publiczności, która krzyczała imię jego byłej dziewczyny, Ariany Grande, i go drażniła, podczas gdy on próbował dokończyć żarty na występ.

Widzowie zamieścili swoje wrażenia z pokazu na Reddicie, krytykując hecklerów. Jedna osoba napisała: „Ta komunikacja wywołała efekt domina wśród tłumów siedzących na górnym piętrze, podczas gdy on próbował wtrącić się, stwierdzając, że chce dokończyć ostatni żart, co z pewnością było tego warte”.

Powiedzieli dalej: „Pomiędzy zbiorowym krzykiem a żądaniem Pete'a, żeby opowiedział ostatni dowcip, a następnie podniósł ręce, upuścił mikrofon, odszedł i zgasły światła, minęło prawdopodobnie około dziesięciu sekund”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button