Entertainment

Posłuchaj nowej piosenki Nilüfer Yanya „Call It Love”

Nilüfer Yanya udostępniła najnowszy singiel ze swojego nadchodzącego albumu Moja metoda aktorska. „Call It Love” to trzeci utwór z płyty, która ukaże się 13 września Melodia Ninja. Sprawdź poniżej spokojną wizualizację nowego utworu autorstwa Yanyi.

„Potrzeba pewnego rodzaju odwagi, aby w pełni zaufać swoim instynktom” – powiedziała Yanya o inspiracji do swojej nowej piosenki w komunikacie prasowym. „Chodzi o to, aby pozwolić swojemu powołaniu prowadzić cię, pozwolić mu prowadzić cię dokądś. Pozwól, aby cię pochłonęło i zniszczyło”.

W kwietniu Yanya wydała pierwszy singiel z Moja metoda aktorska—„Like I Say (I Runaway)” — choć album oficjalnie ogłoszono dopiero w czerwcu. Utwór ten był również debiutem nagraniowym Yanyi w Ninja Tune. „Like I Say (I Runaway)” był pierwszym zetknięciem Yanyi z nową muzyką od dwóch lat, po wydaniu jej drugiego albumu studyjnego, Bezbolesny.

Tak, napisane Moja metoda aktorska wraz ze swoim partnerem kreatywnym Wilma Archerpisząc i nagrywając 10 piosenek w Londynie, Eastbourne i Walii. Yanya wyruszy w trasę promującą jej nadchodzący album pod koniec września, grając w miastach Ameryki Północnej, Europy i Anglii.

Przeczytaj ponownie wywiad Laury Snapes z Rising z 2017 r. zatytułowany „Nilüfer Yanya's Brilliantly Nonchalant Guitar Soul”.Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button