Entertainment

Przewodnik rodzinny Nicolasa Cage’a: Poznaj trójkę dzieci aktora i ich matki

Daniele Venturelli/WireImage

Nicolas Cage jest kochającym ojcem trójki dzieci.

Cage po raz pierwszy został ojcem w grudniu 1990 roku, kiedy aktor powitał na świecie syna Westona z byłą dziewczyną Christina Fulton. Po narodzinach Westona Cage i Fulton nie byli już romantycznie związani. Cage poszedł dalej z Patricia Arquette z którą był żonaty od 1995 do 2001 roku i zmarłą Lisa Marie Presley od 2002 do 2004 roku.

Po rozstaniu z Arquette i Presleyem, Skarb narodowy gwiazda ponownie została tatą, gdy powitała na świecie syna Kal-Ela z trzecią żoną, Alicja Kimw 2005 roku. Kim i Cage zawarli związek małżeński w 2004 roku po dwóch miesiącach randek. W 2016 roku rozwiedli się po 12 latach małżeństwa.

Pięć lat później Cage ponownie znalazł miłość z obecną żoną Riko ShibataPara pobrała się w lutym 2021 roku. Tygodnik „Us Weekly” potwierdziła we wrześniu 2022 r., że Shibata i Cage powitali na świecie córkę, August.

Poznaj rodzinę Coppola Przewodnik po legendarnym potomstwie Od Sofii Coppoli do Nicolasa Cage’a 311

Powiązany: Przewodnik po rodzinie Coppoli: od Sofii Coppoli do Nicolasa Cage’a

Rodzina Coppola od dawna jest hollywoodzką rodziną królewską — a ich talent obejmujący całe pokolenia oznacza, że ​​prawdopodobnie nie zmieni się to wkrótce. Słynny rodowód rozpoczął się od Carmine'a Coppoli, który był dyrygentem orkiestry i kompozytorem filmowym nagrodzonym Oscarem. Carmine i jego żona Italia Pennino mieli troje dzieci: August Floyd Coppola, Francis Ford Coppola i Talia Shire. Wszystkie […]

„Nicolas i Riko z radością ogłaszają narodziny swojej córki” – para powiedziała w oświadczeniu w tamtym czasie. „Matka i córka czują się dobrze”.

W lipcu 2024 roku Cage opowiedział o tym, jak zostanie ojcem i przyznał, że nigdy nie spodziewał się, że będzie miał dzieci z trzema różnymi kobietami.

„To wszystko są różne doświadczenia” – powiedział Cage o swojej więzi z maluchami Nowojorczyk. „Każde z nich ma inną matkę. To nie jest to, co pierwotnie myślałam, że się stanie, kiedy się zakochałam lub wyszłam za mąż — że będę miała troje różnych dzieci z trzema różnymi matkami — ale mimo to tak się stało. Więc każde dziecko jest inne. Jest inny poziom uwagi”.

Przewiń w dół, aby poznać dzieci Cage'a:

Przewodnik rodzinny Nicolasa Cage'a Poznaj 3 dzieci aktora i ich matki 485
Tommaso Boddi/FilmMagic

Weston Cage Coppola

Weston jest najstarszym synem Cage'a, urodził się w 1990 roku. Poszedł w ślady ojca w Hollywood, robiąc karierę aktorską i muzyczną. Weston zadebiutował w filmie ojca z 2006 roku Władca wojny.

Występował także w serialach telewizyjnych, m.in. NCIS: Los Angeles, Tajny i więcej. Ostatnio Weston zagrał w filmach z 2024 r. Noc, w którą wrócili do domu, Ciemność człowieka I CmentarzyskoOprócz aktorstwa Weston był również założycielem dwóch zespołów metalowych: Eyes of Noctum i Arsh Anubis.

W swoim życiu uczuciowym Weston był wcześniej żonaty z muzykiem Nikki Williams od 2011 do 2013 roku. Po rozstaniu z Williamsem Weston kontynuował pracę z Danielle Cagektórą poślubił w 2013 r., ale para rozstała się trzy lata później. Byli małżonkowie mają synów Luciana i Sorina, których powitali na świecie odpowiednio w 2014 i 2016 r. W 2018 r. Weston zawarł związek małżeński z obecną żoną Hila Cage Coppolaz którą ma córki bliźniaczki.

Przewodnik rodzinny Nicolasa Cage'a Poznaj 3 dzieci aktora i ich matki 484
Jerod Harris/Getty Images

Kal-El Coppola

Kal-El urodził się w październiku 2005 r., a jego imię zostało zainspirowane zamiłowaniem jego ojca do Supermana. Podczas gdy Nicolas nie zagrał Supermana, Kal-El użyczył głosu innej ikonie komiksów DC, młodemu Bruce'owi Wayne'owi, w filmie animowanym z 2018 r. Teen Titans GO! Do kina.

Przewodnik rodzinny Nicolasa Cage'a Poznaj 3 dzieci aktora i ich matki 486
JC Olivera/Getty Images dla Neon

August Francesca Coppola Klatka

August urodziła się we wrześniu 2022 r. i jest jedyną córką Nicolasa. Po jej narodzinach aktorka opowiedziała o szczególnym znaczeniu swojego pseudonimu.

„Augie to był przydomek mojego ojca” – wyjaśnił GQ w marcu 2022 r. „A mój wujek [Francis Ford Coppola] postanowił zmienić imię na Francesco. … [The baby] jest, jak, odrobina edamame. Trochę fasoli.”

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button