Entertainment

Przyjaciółka Ariany Madix uważa, że ​​nie powinna ona wrócić do 12. sezonu „VPR”

Nicole Weingart/Bravo

Ariana Madix nie ujawniła, czy planuje powrót na 12. sezon Zasady Vanderpump — ale nie wszyscy jej przyjaciele tego chcą.

Bliski przyjaciel gwiazdy reality show Brad Kearns został zapytany podczas sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie, czy uważa, że ​​39-letnia Ariana powinna „wrócić” do Zasady Vanderpump. W prawdziwym stylu Bravo Brad odpowiedział „Nie” i dodał filmik Tamra Sędzia krzycząc „To moja opinia” z poprzedniego sezonu Prawdziwe gospodynie domowe z Orange County.

Ariana przeszła przez wiele wzlotów i upadków Zasady Vanderpump odkąd dołączyła w sezonie 2, a fani wiedzą, że sprawy przybrały najgorszy obrót, gdy jej wieloletni chłopak, Tom Sandoval miał romans ze swoją ówczesną partnerką Rachel „Raquel” Levissw sezonie 10.

Dramat przeniósł się do sezonu 11, w którym Ariana początkowo otrzymała wsparcie od większości swoich kolegów z planu, w tym Scheana Shay, James Kennedy, Lala Kent I Katie Maloney. Niektóre lojalności zmieniały się, gdy kontynuowali filmowanie reszty sezonu. Finał sezonu 11 — i następujący po nim trzyczęściowy specjalny odcinek zjazdowy — sugerował rozbitą grupę maniaków, w której wielu członków obsady było sfrustrowanych tym, że Ariana nie kręciła z Sandovalem, 41.

Wewnętrzny krąg Ariany Madix: od Kristen Doute do Schean Shay i innych jej najbliższych przyjaciół

Powiązany: Poznaj najbliższe otoczenie Ariany Madix

Tam dla niej. Ariana Madix ma zżytą grupę bliskich, którzy zawsze ją wspierali przez lata. Gwiazda Vanderpump Rules wcześniej zachwycała się swoimi bliskimi, pisząc na Instagramie w sierpniu 2022 r.: „Miesiące temu nie publikowałam niczego na urodziny, a teraz oglądanie tych zdjęć jest szalone, bo tak […]

Ariana ze swojej strony obstawała przy swoim i nawet skrytykowała produkcję za pozwolenie obsadzie na wspólne obejrzenie ostatniej sceny z rewanżu, najwyraźniej w celu nakłonienia jej do rozmowy z Sandovalem.

„Poczuliśmy, że „No cóż, teraz mamy ją uwięzioną w tym pokoju. Nie dostaliśmy tego, czego chcieliśmy” [during the finale]„. Nie udało nam się jej złamać w prawdziwym życiu w tej chwili” – wyjaśniła Ariana w wywiadzie dla Katie, 37 lat, i Dayna KathanPodcast „Disrespectfully” w maju. „'Więc zamierzamy się zemścić, robiąc to teraz, w miejscu, w którym jest zobowiązana kontraktowo, aby tu być i spróbować wymusić ten moment teraz.' Świetnie, płakałam. Czy teraz jesteście szczęśliwi?”

W tym samym czasie Ariana broniła również swojej decyzji o odejściu pod koniec odcinka zamiast zostać, kiedy Sandoval ją zaatakował.

Przyjaciółka Ariany Madix nie chce, żeby wróciła do „VPR” w sezonie 12 po dramacie
Nicole Weingart/Bravo

„Oto, co jest tak głupie. Dałam im najlepsze, kurwa, zakończenie sezonu, jakie mogło mieć w tym momencie, odchodząc. To było prawdziwe i ekscytujące do oglądania. Przepraszam, jeśli dosłownie patrzysz na to tylko z perspektywy dobrego reality show, dałam ci dobry reality show” – dodała. „[A conversation] szczerze mówiąc, byłoby nudnym zwieńczeniem nudnego sezonu.”

Ariana jasno dała do zrozumienia, że ​​pozwala kamerom wchodzić w swoje życie — niezależnie od tego, czy nagrania mają zostać wykorzystane, czy nie.

„Jeśli chodzi o prawdziwe rzeczy, to zawsze były dla mnie prawdziwe i autentyczne. Nie mogę tego udawać. Czego ci nie pokazałam? Pokazałam ci moją jednostkę magazynową z pieprzonym łóżkiem king size” – podsumowała. „Jeśli oglądasz sezon i nie widzisz, jak nisko byłam przez cały czas, potrzebujesz okularów. Pokazałam wszystkie te rzeczy. A jeśli są rzeczy, które nakręcili, a potem postanowili nie puszczać, to nie ma to ze mną nic wspólnego. Ale dałam z siebie wszystko”.

Przyjaciółka Ariany Madix nie chce, żeby wróciła do „VPR” w sezonie 12 po dramacie

Brad Kearns i Ariana Madix. Dzięki uprzejmości Brada Kearnsa/Instagram

Stacja Bravo podjęła decyzję o wstrzymaniu 12. sezonu Zasady Vanderpumpktórego zdjęcia pierwotnie miały rozpocząć się tego lata. Ariana nie wydaje się być zbyt zmartwiona, ponieważ nadal prowadzi obecny sezon Wyspa Miłości USA.

Zasady Vanderpump jest obecnie dostępny na platformie Peacock.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button