Entertainment

Rashida Jones wspomina młodzieńczą waśń z Tupakiem Shakurem: „To po prostu wydawało się zupełnie nieuzasadnionym atakiem”

Rashida Jones w nowym wywiadzie opowiedziała o swoim dawnym konflikcie z 2Pakiem i o tym, dlaczego ją to „wkurzyło”.

W rozmowie z NowojorczykJones wspominała o swojej kłótni z raperem, która miała miejsce, gdy Jones była nastolatką. Wszystko zaczęło się, gdy Shakur poczynił pogardliwe uwagi na temat jej ojca, legendarnego producenta Quincy'ego Jonesa, w wywiadzie dla Źródło w 1993 roku, kiedy Rashida Jones miała 17 lat. „Wszystko, co robi, to wsadza swojego kutasa w białe suki i robi z nich popieprzone dzieciaki” – powiedział Shakur.

Jones odpowiedziała wtedy, pisząc płomienny list otwarty do Shakura: „Ponieważ jestem najmłodszą z sześciu córek Quincy Jonesa, nie mogę patrzeć na ten artykuł ani na tego mężczyznę bez uprzedzeń” – czytamy w liście – „Ale myślę, że każdy, kto przeczyta ten artykuł, będzie zszokowany jego ignorancją i brakiem szacunku dla swojego ludu”. Kontynuowała, twierdząc, że jego komentarze poniżają postęp Afroamerykanów i że Quincy Jones „utorował ci drogę, abyś miał okazję wyrazić siebie”. Ostatecznie Tupac przeprosił za te komentarze, zaprzyjaźnił się z Rashidą Jones, a nawet spotykał się z jej starszą siostrą, Kidadą.

Omówiła incydent z Nowojorczyki dlaczego teraz uważa to za bardziej skomplikowane niż wtedy. „Byłam taka wściekła. To była dla mnie nowa perspektywa”, powiedziała Jones. „Teraz, gdy jestem starsza, lepiej rozumiem niuanse. Po prostu poczułam, że to zupełnie nieuzasadniony atak. Mój tata nie pracuje dla rządu. Jest producentem muzycznym. To, jak wybiera życie i kogo kocha, to jego osobista sprawa, a ja zawsze tak czułam”.

Kontynuowała, wyjaśniając, że wysłała otwarty list do Źródło podczas pracy jako stażysta w Warner Bros. Records, a ostatecznie sam Shakur odpowiedział. „Moja siostra była gdzieś w Nowym Jorku, a Tupac przyszedł ją przeprosić, ponieważ myślał, że to ja. Wszystko rozwiązało się naprawdę dobrze, ponieważ kiedy go spotkałem, natychmiast mnie przeprosił, natychmiast przeprosił mojego tatę. Usiedliśmy i odbyliśmy naprawdę dobrą rozmowę na ten temat, a potem był już rodziną”.

W innym miejscu jej czatu z NowojorczykJones zaprezentowała zapowiedź swojego nadchodzącego serialu science-fiction na Apple TV+ Słonecznyktórego premiera odbędzie się w tym tygodniu. Opowiada również o pracy swojego ojca, dorastaniu w wyjątkowo gwiazdorskim otoczeniu i współpracy z Ezrą Koenigiem z Vampire Weekend, z którym ma syna. „Jestem pewna, że ​​kiedyś się pobierzemy, ale tak naprawdę to robimy” – powiedziała o swoim związku z Koenigiem. „Potrzebuje bardzo dużo czasu, aby nagrać swoje albumy, co jest dla mnie wielkim szczęściem, ponieważ oznacza to, że większość czasu spędza w domu. To tak naprawdę nasz drugi cykl tras koncertowych, więc zobaczymy, jak daleko zajdę z rockową żoną”.Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button