Entertainment

Reakcja Ryana Andersona na ujawnienie ciąży Gypsy Rose Blanchard

Wiadomość ta nadeszła kilka miesięcy po tym, jak ogłosiła separację z Ryan Andersonktórego poślubiła, gdy jeszcze siedziała za kratkami.

Teraz źródło przerywa milczenie, ujawniając, co Ryan Anderson sądzi o dziecku Gypsy Rose Blanchard i Kena Urkera.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose jest w ciąży!

Instagram | Gypsy Rose Blanchard

„Wiem, że plotki krążą już od jakiegoś czasu i z radością ogłaszam, że jestem w 11. tygodniu ciąży. Ken i ja spodziewamy się naszego pierwszego dziecka w styczniu 2025 r.”, powiedziała swoim fanom w filmie. „Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani”, dodała. „To wcale nie było zaplanowane; to było całkowicie nieoczekiwane”.

„Ale oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy rozpocząć tę nową podróż rodzicielstwa” – dodała Gypsy, zanim opowiedziała o dramacie wokół jej rozwodu z Ryanem Andersonem. „Nie chodzi o nic innego, jak tylko o maleńkie życie, które jest w tobie” – powiedziała swoim fanom.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Teraz odpowiadasz za ochronę tego małego życia, a to maleńkie życie to dziecko, malutki człowiek, który jest twój i musisz się upewnić, że go chronisz, kochasz, opiekujesz się nim i że masz wszystkie te rzeczy, które ja sam chciałbym mieć, kiedy byłem mały” – dodał były skazaniec.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Co Ryan Anderson sądzi o nowinach o dziecku?

Gypsy Rose Blanchard i Ryan Anderson robią sobie selfie w lustrze
Facebook | Gypsy Rose Blanchard

Po tym, jak wiadomość się ukazała, wielu zastanawiało się, jak zareaguje Ryan. Chociaż nie skomentował publicznie, że jego przyszła była żona ma dziecko z jej nowym chłopakiem (i byłą narzeczoną), źródła bliskie rodzinie przerwały dla niego milczenie.

Według źródeł rodzinnych, Gypsy Rose wyznała swojemu byłemu mężowi, Ryanowi, że jest w ciąży kilka tygodni temu. TMZ poinformował, że nauczyciel edukacji specjalnej nie przyjął tej wiadomości dobrze, ponieważ wciąż miał nadzieję, że uda im się pogodzić swoje małżeństwo.

Jedno ze źródeł powiedziało portalowi, że „w ogóle nie przyjął tej wiadomości dobrze”. Ponadto źródło bliskie Gypsy powiedziało: TMZ że „nie żałuje powrotu do swojego byłego narzeczonego Kena, ponieważ uważa, że ​​jest on jej typem”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose odnawia swój romans z Kenem

Gypsy Rose Blanchard robi sobie selfie z Kenem Urkerem
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Ken po raz pierwszy oświadczył się Gypsy w 2018 r., ale zmienił zdanie, zanim wyszła z więzienia w 2023 r. Kiedy wyszła, Gypsy była już żoną Ryana Andersona, ale ich małżeństwo nie trwało długo. Szybko wyprowadziła się od Ryana i wróciła do rodziców, ostatecznie kończąc związek.

Niedługo po wyprowadzce od Ryana, wróciła do Kena.

„Ken i ja odnowiliśmy kontakt jako przyjaciele. To nie było tak, że wyskakujemy z małżeństwa, a potem pozwalamy się spotkać i bum, jesteśmy w związku” – powiedziała po potwierdzeniu, że jest znowu razem z Kenem. „Przez długi czas utrzymywaliśmy przyjaźń. On był w związku. Ja byłam z Ryanem, więc żyliśmy różnymi życiami w stosunku do naszych partnerów, w stylu „życzę ci wszystkiego najlepszego”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Dopiero gdy dowiedziałam się, że moje małżeństwo się skończyło, pomyślałam: »Chciałabym cię zobaczyć i spędzić razem trochę czasu, bo nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji się spotykać, kiedy byłam w więzieniu«” – dodała.

Ken Urker był wsparciem dla Gypsy Rose Blanchard w czasie rozstania z Ryanem Andersonem

Gypsy Rose Blanchard w czerwonej marynarce na wydarzeniu An Evening With Lifetime: Conversations On Controversies FYC
MEGA

Kiedy po raz pierwszy przechodziła przez rozstanie z Ryanem, powiedziała: „Ken był dla mnie wsparciem, kiedy przechodziłam przez ten emocjonalny trud płaczu, a potem było już dobrze, a potem płaczu. Wtedy pozwoliłam sobie otworzyć się na uczucia, które zawsze miałam do Kena. Te uczucia po prostu nie umierają”.

„Powiedziałabym, że Ken jest moją pierwszą miłością, ponieważ wtedy naprawdę poczułam dojrzałą miłość. Nie opierała się na fantazji” – dodała. „Właściwie opierała się na połączeniu, jakie dwie osoby mają ze sobą”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Gypsy Rose: życie po zamknięciu”

Gypsy Rose Blanchard robi sobie selfie
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Jak Wybuch doniesiono, że Gypsy odsiadywała wyrok 10 lat po przyznaniu się do winy za morderstwo drugiego stopnia swojej matki. Uważa się, że była ofiarą Muenchsera przez pełnomocnika, więc mogła ubiegać się o zwolnienie warunkowe. Została zwolniona w grudniu.

Jej historia rozgrywa się w serialu dokumentalnym stacji Lifetime „Gypsy Rose: Life After Lock Up”, a widzowie obserwują, jak rozwijają się jej problemy w związku z Ryanem Andersonem. Wkrótce zobaczą, jak odradza się jej romans z Kenem Urkerem. Nowe odcinki są emitowane w Lifetime w każdy poniedziałek.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button