Entertainment

Recenzja odcinka 4 sezonu 1 serialu Kraina Kobiet: Wayward Women i Wasted Wine

Ocena krytyków: 4 / 5,0

4

Co powstanie, gdy połączysz utalentowaną Evę Longorię z zabawnym pomysłem i obsadą niesamowitych aktorów, którzy potrafią płynnie przełączać się między wieloma językami?

Dostajesz absolutnie dziką przejażdżkę o komicznych proporcjach z idealnie wyczutymi momentami emocji pomiędzy rzeczywistym niebezpieczeństwem depczącym po piętach tym wspaniałym kobietom.

Choć serial do tej pory wykonał fantastyczną robotę, nie tracąc z oczu swojego tonu i ogólnego kierunku, całkiem sporo momentów sprawiało wrażenie Piętno film.

Victoria Bazúa, Carmen Maura i Eva Longoria w
(Apple TV+)

Chociaż biorąc pod uwagę sposób Kraj Kobiet Sezon 1, odcinek 4 pozostawił bohaterów i widzów w napięciu. Być może zmierzamy w kierunku, w którym będzie bardzo mało romantycznych i tęsknych spojrzeń.

Eva Longoria daje efektowną galę bez względu na to, czy jest w trakcie porodu, czy też walczy o życie w drogich szpilkach

Jak Eva Longoria może wyglądać olśniewająco pod każdym względem, będąc w ciąży, która dosłownie pęka z pragnienia?

Powiązane: Recenzja odcinka 3 sezonu 1 serialu Kraina Kobiet: Rozdział 3

I to w białej sukience, i to w drodze do szpitala, bo jej śmietnikowy mąż jest wszędzie, tylko nie przy niej.

Nic dziwnego, że po wszystkim, co przeszła, prawdopodobnie zaczyna darzyć Amata uczuciem.

Wiadomość jest przesądzona, bo nigdy nie widziałam, żeby dwoje ludzi, którzy nie są ze sobą w związku romantycznym, kłócili się tak często jak Gala i Amat.

Eva Longoria w Eva Longoria w
(Apple TV+)

Wszystko, czego potrzebuje drewno, to jedna dobra iskra.

Jest to szczególnie ważne teraz, gdy Eva longoriaGala wie, że Amat tak naprawdę nie jest w związku z Montse, która jest prawdopodobnie najspokojniejszą osobą na świecie.

Gala i Amat muszą być co najmniej przeznaczeni dla siebie jako partnerzy biznesowi.

Nie tylko udało im się zdobyć całe wino od kobiet w mieście, ale jeszcze zmusili je do pracy po godzinach, zgodnie z instrukcjami Gali.

I wszystko mogłoby pójść zgodnie z planem, gdyby nie pojawienie się dwóch niezdarnych łobuzów w najgorszym możliwym momencie.

Nadal nie ma informacji, gdzie podział się ten kłamliwy, oszukujący tyłek Freda, ale dobrze, że Gala postanowiła wybrać siebie i swoją rodzinę, a nie tego skurwysyna.

Jim Kitson w Jim Kitson w
(Apple TV+)

Gdyby tylko udało jej się wrócić do Amata i kobiet z wioski, zanim całkowicie zniszczą resztę nadającego się do spożycia wina.

Bez względu na to, jak bardzo życie daje nam się we znaki, nie da się powstrzymać Kate, bo jest córką swojej matki

Choć trudno winić Maggie za podejrzane interesy jej ojca, wbrew uczuciom Kate, łatwo uznać tę postać za zbędną.

Powiązane: Slow Horses Sezon 4 Zdobył Jesienną Premierę, Pierwsze Zdjęcia

Zwłaszcza, gdy w grę wchodzi tak imponująca postać jak mechanik, który zawsze jest tuż za rogiem, by przekazać Kate słowa otuchy i złożyć jej więcej komplementów, niż Kate jest do tego przyzwyczajona.

Jedynym problemem związanym z tą postacią jest to, że nie ujawniono nazwiska osoby grającej tę czarującą rolę Marii de Nati.

Cztery odcinki i Apple TV+ nadal nie dał żadnej wskazówki, mimo że postacie, które widzieliśmy tylko raz, otrzymały oficjalne imiona.

Victoria Baza w Victoria Baza w
(Apple TV+)

Miejmy nadzieję, że jest to celowe działanie, a nie całkowite niedopatrzenie autora.

Jak inaczej możemy jej podziękować za rozpalenie takiego ognia w Kate, skoro dla niej lektura tego wyjątkowo nieprofesjonalnego lekarza i poczekalnia pełna plotkujących mieszkańców miasteczka były wszystkim?

Nie spuszczaj wzroku z Julii, bo nigdy nie wiesz, kiedy i jak kobieta może cię zaskoczyć

Jedno, co było dla niej jasne, to fakt, że Julia ma zwyczaj pozostawiania bliskich bez słowa kontaktu przez lata.

Wykazuje wiele cech charakterystycznych dla postaci, które przeżyły traumę, co sprawia, że ​​pozostają one w podobnym stanie dojrzałości psychicznej, dopóki emocjonalne blizny nie zostaną zagojone.

Julia nigdy nie przestała być młodą, swobodną duchem kobietą.

Carmen Maura w Carmen Maura w
(Apple TV+)

Mimo wszystko, udało jej się dobrze przelecieć pewnego księdza, który dopiero zaczynał pełnić służbę Bożą, kiedy to zbiła mu skarpetki w stodole, gdy młody ojciec był jeszcze w seminarium.

Nie ma nic wstydliwego w jej grze i wszyscy ją popieramy, ale trochę smutno, że stworzyła tyle wspaniałych wspomnień od czasu Premiera sezonu „Krainy Kobiet” tylko po to, żeby im się wymknęły.

Ale nie dajcie się zwieść demencji tej kobiety; ona nadal jest bystra i szybka jak bicz.

Powiązane: Recenzja odcinka 5 Presumed Innocent: Przed grą

Jeśli w tym odcinku był jakiś moment, w którym można było się pośmiać, to ten, gdy Julia zaproponowała, żeby wszyscy napili się z bandytami, bo nie chciała umierać trzeźwa.

Kobieta jest ikoną i legendą.

Wykorzystała wszystkie możliwe sztuczki, próbowała nawet flirtować z mężczyzną, który wycelował w nią broń.

Amaury Nolasco w Amaury Nolasco w
(Apple TV+)

A co zrobiła, kiedy to nie zadziałało?

Ukradła Andreu broń, żeby zagrozić bandytom, a kiedy to nie poskutkowało, chwyciła butelkę wina i uderzyła jednego z nich w głowę.

Jak mówiłem, cały czas miej oko na babcię.

A propos Andreu, ten biedny, słodki mężczyzna najwyraźniej wciąż jest zakochany w wolnym tyłku Julii, bo mógł uniknąć posiadania córki, ale i tak się przyznał.

Wygląda na to, że Julia jest bardzo rozczarowana, bo teraz jedynym sposobem, by dowiedzieć się, kim jest biologiczny ojciec Gali, będzie wykonanie badania krwi, a ona będzie potrzebowała wszystkiego, co tylko możliwe, jeśli ci bandyci postanowią użyć broni.

Eva Longoria w Eva Longoria w
(Apple TV+)

Szczerze mówiąc, ta kobieta sprawdziłaby się znakomicie w poprzednim programie Evy Longorii, Zdesperowane gospodynie domoweponieważ kobieta ta jest równie przebiegła jak każda żona na Wysteria Lane.

Obecnie sytuacja jest dość niepewna, ale jeśli jest jakaś cecha, którą kobiety Xatart mogą nazwać cechą rodzinną, to jest to umiejętność przetrwania.

Powiązane: 17 programów, które osiągnęły bezprecedensowy sukces

Te kobiety się nie poddają, a każdy odcinek to prawdziwa uczta dla oczu, jak dobrze sobie radzą i dostosowują, wspierając się nawzajem.

To powiedziawszy, dobrze, że twórcy serialu nie pozwolili, aby fabuła stała się nudna, rozwijając ją, a zamiast tego od razu przeszli do konkretów.

Santiago Cabrera w Santiago Cabrera w
(Apple TV+)

Cokolwiek wydarzy się dalej, będziemy z niecierpliwością czekać, aby zobaczyć, jak potoczą się wydarzenia w następnym odcinku!

Czy zaskoczyło cię, że bandytom udało się tak szybko znaleźć dziewczyny, mimo ich widocznej nieudolności?

Czy sądzisz, że gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione, te kobiety powrócą do swojego poprzedniego życia, czy znajdą nowy dom w La Muga?

Daj nam znać w komentarzu poniżej i dołącz do nas ponownie, gdy będziemy recenzować kolejny odcinek Land of Women.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button