Entertainment

Sabrina Carpenter rozkoszuje się swoimi nowymi lodami „Espresso” w nowym teledysku

„Czy to takie słodkie? Chyba tak!” Pop ikona Sabrina Carpenter w zeszłym miesiącu wypuściła na rynek nowe lody inspirowane przebojem „Espresso”, nad którym współpracowała z Van Leeuwen.

Zgodnie z oczekiwaniami smak to baza espresso zmieszana z brownie, kawałkami czekolady i wirami fudge. Obecnie jest dostępny do kupienia w wybranych sklepach Van Leeuwen's scoop shops — Ponadto część dochodu zostanie przekazana na cele charytatywne!

Ale fani nie są jedynymi, którzy delektują się tym zachwycającym nowym smakołykiem. Sabrina Carpenter właśnie opublikowała film TikTok i zgadnijcie co? Ona również uwielbia swoje nowe lody!

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Van Leeuwen łączy siły z Sabriną Carpenter

MEGA

Niedługo po ogłoszeniu nowej współpracy, Ben Van Leeuwen, współzałożyciel i dyrektor generalny Van Leeuwen, wydał oświadczenie, w którym wyraził podekscytowanie firmy perspektywą współpracy z piosenkarką wykonującą piosenkę „Please Please Please”.

„Współpraca smakowa z prawdziwym superfanem Van Leeuwen zawsze jest świetną zabawą. Jesteśmy podekscytowani, że możemy świętować Sabrinę i jej najnowszy hit tymi niezwykle pysznymi lodami” — powiedział Ben Van Leeuwen.

„Poznaj lody, o których będziesz myśleć całą noc” – firma podzieliła się w poście na Instagramie w zeszłym miesiącu. „Lody espresso. Bogate, ciągnące się brownie. Czekoladowe chipsy. Wiry fudge”.

I lody są godne swojej nazwy!

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Espresso” inspiruje lody autorstwa Sabriny

„Espresso” jest prawdopodobnie piosenką lata, więc dlaczego nie wykorzystać jej potencjału? Ikona popu postanowiła wykorzystać ten hit jako narzędzie marketingowe i jest to ewidentnie strzał w dziesiątkę.

„Teraz myśli o mnie każdej nocy / Czy to takie słodkie? Chyba tak / Mówisz, że nie możesz spać, kochanie, wiem / To ja, espresso / Ruszaj się w górę, w dół, w lewo, w prawo, oh / Zmień to jak Nintendo” – śpiewa w refrenie popowego przeboju.

Ta limitowana edycja lodów cieszy się ogromnym powodzeniem wśród fanów, a nawet samej Sabriny!

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Sabrina Carpenter delektuje się lodami „Espresso”: „Czyż to nie słodkie?”

W nowym filmie udostępnionym na jej stronie TikTok Sabrina wypoczywa w szarych spodniach dresowych i zwykłym niebieskim T-shircie, z blond włosami spiętymi w niedbały kok i nabiera łyżką lody „Espresso”.

Choć zapowiedź tych lodów pojawiła się w zeszłym miesiącu, a ich premiera miała miejsce 28 czerwca, część jej fanów przegapiła notatkę i z niedowierzaniem zalała sekcję komentarzy.

„LODY SABRINA CARPENTER???” napisał jeden z fanów, a drugi powtórzył: „Czekaj, Sabrina wypuściła lody?”

Inni nie mogli powstrzymać się od wskazania, jak „urocza” jest ikona popu, gdy rozkoszuje się lodami. „PRZESTAŃCIE BYĆ TAKIMI UROCZYMI PLS PLS PLS MOJE SERCE TEGO NIE ZNIEŚMIE” napisał jeden z jej fanów.

„Ten uśmiech rozświetla mój dzień” – powiedział ktoś inny.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Co oznacza słowo „Espresso”?

Sabrina Carpenter 2022 American Music Awards
MEGA

Choć tekst jest chwytliwy, o czym właściwie jest ta piosenka? Sabrina Carpenter niedawno wyjawiła szczegóły dotyczące piosenki lata.

W wywiadzie dla Apple Music na początku tego roku blond gwiazda popu wyjaśniła: „Było coś naprawdę ekscytującego w fakcie, że w całej piosence było tyle osobowości, ponieważ to właśnie te są naprawdę, naprawdę fajne do śpiewania na żywo z publicznością. To są te, które ludzie, myślę, kiedy nie znają mojej muzyki, nie wiedzą, kim jestem, ani nic, mogą po prostu posłuchać jednej piosenki i wyjść z lepszym wyobrażeniem o moim poczuciu humoru”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Kontynuowała: „To był jeden z tych momentów w moim życiu, kiedy myślałam, że jestem w tym momencie gównem. I myślę, że nie zawsze tak się czujesz, więc musisz uchwycić te chwile, bo tak właśnie znajdujesz te małe [gems].”

„Dla mnie porównanie tego do kofeiny i tego uzależnienia było naprawdę zabawne, a ja zdecydowanie jestem uzależniona od kofeiny. Więc dla mnie to naprawdę pełne koło” – dodała Sabrina.

Czy w drodze są kolejne produkty „Espresso”?

Po tym, jak lody „Espresso” Sabriny Carpenter odniosły natychmiastowy sukces, fani domagają się więcej, a jeden z nich poprosił piosenkarkę „Nonsense” o perfumy o smaku lodów espresso.

„To lepiej, żeby to był wstęp do perfum o smaku lodów espresso, bo mam słabość do słodyczy i jestem nimi zafascynowana” – napisali. „Ale uwielbiam perfumy o zapachu kawy, a to byłoby idealne do brandingu, np. omg, SABRINA PLS”.

Inny chce, aby wypuszczono na rynek „Sabrinę Carpenter Nespresso”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button