Tech

Samsung Galaxy Unpacked 2024: Jak oglądać transmisję na żywo z wydarzenia premierowego i poznać wszystkie szczegóły

Samsung jest gotowy rozpocząć wydarzenie Galaxy Unpacked 2024 dzisiaj, 10 lipca w Paryżu. W tym roku Samsung miał kilka kluczowych ogłoszeń do przekazania w zakresie sztucznej inteligencji kosmicznej (AI) i spekuluje się, że firma zaprezentuje nowe funkcje i możliwości Galaxy AI. Oprócz AI, Samsung ogłosi nową generację składanych smartfonów, Galaxy Z Fold 6 i Galaxy Z Flip 6. Ponadto spekuluje się również, że firma wprowadzi na rynek produkty Galaxy Ecosystem, takie jak smartwatche i słuchawki douszne. Aby dowiedzieć się, co Samsung ma w zanadrzu, sprawdź, kiedy i gdzie oglądać Galaxy Unpacked 2024.

Przeczytaj także: Samsung Galaxy Unpacked 2024: Od składanych smartfonów nowej generacji Galaxy Z Fold 6 po słuchawki Buds 3 Pro — oto, czego jeszcze możesz się spodziewać

Samsung Galaxy Unpacked 2024: Kiedy i gdzie oglądać online

Samsung zorganizuje osobiste wydarzenie Galaxy Unpacked w Paryżu dzisiaj, 10 lipca. Możesz jednak również obejrzeć transmisję na żywo całego wydarzenia premierowego online, nie wychodząc z domu. Samsung Galaxy Unpacked 2024 będzie transmitowany na żywo o 18:30 czasu indyjskiego dla widzów w Indiach. Transmisja na żywo będzie dostępna na oficjalnej stronie internetowej Samsunga, Samsung Newsroom, oraz na kanale YouTube.

Przeczytaj także: Samsung Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6 pojawią się na rynku 10 lipca: Trzy WIELKIE ulepszenia, których nie znasz w tych smartfonach

Samsung Galaxy Unpacked 2024: Oczekiwane zapowiedzi

Na podstawie przecieków i plotek firma w końcu ujawni Samsung Galaxy Z Fold 6 i Galaxy Z Flip 6, nową generację składanych smartfonów, podczas wydarzenia inauguracyjnego. Oczekuje się, że oba smartfony otrzymają znaczący wzrost wydajności, nowy design i ulepszony aparat. Jednak eksperci zasugerowali, że Samsung może również podnieść ceny tych składanych smartfonów.

Przeczytaj także: Funkcje zdrowotne Samsung Galaxy Ring zostały omówione przed premierą: wszystkie szczegóły

Plotki głoszą, że oba składane smartfony będą napędzane procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, który jest obecnie najmocniejszym chipsetem smartfonów dostępnym na rynku. W tym roku Samsung może zrezygnować z zakrzywionych krawędzi Galaxy Z Fold i wprowadzić design inspirowany Galaxy S24 Ultra.

Oprócz składanego, Samsung ma również wypuścić pierwszy w historii wariant smartwatcha „Ultra”, który uzupełni serię Apple Watch Ultra. Oprócz Samsung Watch Ultra, firma może również ogłosić Watch 7 z kilkoma ulepszeniami. Więcej informacji o produktach zostanie ujawnionych podczas premiery.

Jeszcze jedno! Jesteśmy teraz na kanałach WhatsApp! Obserwuj nas tam, aby nigdy nie przegapić żadnych aktualizacji ze świata technologii. Aby śledzić kanał HT Tech na WhatsApp, kliknij Tutaj aby dołączyć teraz!

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button