Entertainment

Seether zapowiada nowy album, wydaje singiel „Judas Mind”: Stream

Seether zapowiedzieli swój ósmy album studyjny, Powierzchnia wydaje się być tak odległanadchodzący 20 września. Główny singiel „Judas Mind” można już teraz posłuchać.

Wiadomość ta pojawiła się zaledwie dzień po tym, jak Seether ogłosił, że będzie współtworzył trasę koncertową po USA ze Skillet (kup bilety) Tutaj). Wyprawa ma się rozpocząć tuż przed wydaniem nowego albumu 17 września w Asheville w Karolinie Północnej. Ponadto Seether ma pojawić się na festiwalach Louder Than Life i Aftershock.

Kup bilety na Seether tutaj

Pierwszy zwiastun LP, „Judas Mind”, to porywający utwór post-grunge, który zestawia wyciszone, melodyjne zwrotki z wściekłymi refrenami. Czysta i potężna produkcja to zasługa weterana studia Matta Hyde’a (Deftones, Slayer), który zaprojektował i zmiksował album wraz z frontmanem Seether, Shaunem Morganem, który pełnił funkcję producenta.

„'Judas Mind' to piosenka o zrozumieniu, że w naszym życiu są źli aktorzy, którzy próbują wymusić na nas wynik, którego nie postrzegamy jako naszego przeznaczenia” – stwierdził Morgan. „Chodzi o powstanie przeciwko ludziom, którzy mają wizję dla ciebie, której ty nie podzielasz”.

Powierzchnia wydaje się być tak odległa można zamówić w przedsprzedaży w wielu wersjach kolorystycznych winyli, na płycie CD i w wersji cyfrowej za pośrednictwem Rekordy fantasy.

Poniżej możesz posłuchać utworu „Judas Mind” i zobaczyć okładkę albumu oraz listę utworów.

Powierzchnia wydaje się być tak odległa Dzieło sztuki:

Seether Powierzchnia wydaje się tak odległa

Powierzchnia wydaje się być tak odległa Lista utworów:
01. Umysł Judasza
02. Iluzja
03. Pod zasłoną
04. Podobieństwo do mnie
05. Ściany się burzą
06. Spróbuj się wyleczyć
07. Maluj świat
08. Te same błędy
09. Straciłem całą kontrolę
10. Martwy na winorośli
11. ŻalFuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button