Entertainment

Severance Sezon 2 Potwierdza Styczeń 2025 Wydanie w Nowym Zwiastunie: Obejrzyj

Po ponad dwóch latach od premiery pierwszego sezonu Odcięcie powróci w końcu z drugim sezonem w piątek, 17 stycznia 2025 r. Oprócz potwierdzenia daty premiery, Apple TV+ ujawniło pierwszy zwiastun zapowiadający drugą odsłonę serialu science fiction.

Nagradzany serial Apple TV+, w którym reżyserem jest Ben Stiller, a w roli Marka występuje Adam Scott, jest gotowy powrócić do podziemia do Lumon Industries. Kiedy skończyliśmy w kwietniu 2022 r., zdeterminowany zespół przyjaciół zdecydował, że dość już tego, podejmując kroki, aby dotrzeć do sedna tajemnic niepokojącej firmy.

Pierwsze spojrzenie na sezon 2 pokazuje kilka znanych twarzy, w tym Scotta, Dylana granego przez Zacha Cherry'ego, buntowniczą Helly graną przez Britt Lower i Irvinga granego przez Johna Turturro.

Nowe nagranie zostało po raz pierwszy zaprezentowane we wtorek 9 lipca, kiedy Apple TV opublikowało na Twitterze informację nastrojowy filmik ciemnego korytarza i migającego czerwonego światła. Materiał filmowy opublikowany dzisiaj pokazuje szybkie błyski bez ujawniania żadnych konkretnych punktów fabuły — Helly idąca w swojej sukni z finału sezonu 1, Irving śmiejący się i Harmony Cobel grana przez Patricię Arquette wyglądająca ogólnie groźnie. Klip przedstawia również nowego członka obsady, Gwendoline Christie, która pojawia się na ekranie jako pracownica Lumon.

Po premierze 17 stycznia 2025 r. nowe odcinki serialu Odcięcie będzie emitowany w każdy piątek do 21 marca 2025 r. W międzyczasie możesz nadrobić zaległości sezon pierwszy Severance na Apple TV+ tutaj.Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button