Entertainment

Sharon Stone mówi, że Kevin Spacey „powinien mieć możliwość powrotu” do Hollywood

Sharon Stone i Kevin Spacey. Getty Images (2)

Sharon Stone podwaja swoją obronę Kevin Spacey po licznych oskarżeniach o napaść na tle seksualnym wysuniętych pod adresem aktora.

W wywiadzie dla Reporter z Hollywood opublikowany we wtorek 9 lipca, 66-letnia Stone została zapytana o jej dotychczasowe działania na rzecz Spaceya, 64-latka. (Stone powiedziała w liście do Telegraf w maju.)

„Ludzie są na mnie źli za to” – przyznał Stone. „Powiedziałem, że po siedmiu latach terapii, po tym, jak nie pozwolono mu pracować, stracił dom, stracił wszystko, powinien móc wrócić”.

Kontynuowała: „Wyciągnął rękę do każdego, kogo obraził i powiedział, że przeprasza. Kevin chwytał ludzi za genitalia. Wielu ludzi. Ale nikt [has publicly said] „zgwałcił je lub zmusił do stosunku seksualnego”.

Jeremy Piven, Harvey Weinstein, Kevin Spacey, Niewłaściwe zachowanie seksualne, Hollywood, Molestowanie seksualne

Powiązany: Skandale związane z molestowaniem seksualnym w Hollywood

Choć na pierwszy rzut oka Hollywood może wydawać się pełne przepychu i blasku, branża ta doświadczyła na przestrzeni lat sporej liczby skandali. The New York Times i The New Yorker po raz pierwszy opublikowały artykuły śledcze w 2017 r., w których oskarżono niezadowolonego producenta filmowego Harveya Weinsteina o dziesięciolecia napaści na tle seksualnym i molestowania. Niedługo potem Weinstein stanął przed sądem i został […]

Ten Podstawowy instynkt Aktorka zasugerowała, że ​​konkretna negatywna reakcja na Spaceya — który został oskarżony o „niewłaściwe zachowanie” przez czterech mężczyzn w czasie, gdy był dyrektorem artystycznym londyńskiego teatru Old Vic w latach 2001–2013, wśród innych podobnych oskarżeń — wynikała z tego, że jego rzekome działania były działaniami „mężczyzny wobec mężczyzny”.

„Dlatego nie wolno mu wrócić” – argumentował Stone. „Ponieważ obraził mężczyzn. Ale czy mogę ci powiedzieć, ilu mężczyzn złapało mnie za genitalia w ciągu mojego życia? Znacznie więcej niż Kevin Spacey złapał za genitalia mężczyzn. I żaden z nich nigdy mnie nie przeprosił”.

Sharon Stone sugeruje Kevinowi Spacey'emu wybaczenie i chce, aby został przyjęty z powrotem

Kevin Spacey i Sharon Stone. Ian Gavan/Getty Images

W lipcu 2023 r. Spacey został uniewinniony z zarzutów z okresu jego kadencji w Old Vic i zaprzeczył tym oskarżeniom. „Biorę pełną odpowiedzialność za swoje przeszłe zachowanie i czyny, ale nie mogę i nie będę brać odpowiedzialności ani przepraszać nikogo, kto wymyślił coś na mój temat lub przesadził z opowieściami na mój temat” – powiedział w oświadczeniu.

Przewodnik rodzinny Sharon Stone Poznaj jej dzieci i byłych małżonków

Powiązany: Przewodnik rodzinny Sharon Stone: poznaj jej dzieci i byłych małżonków

Przez całą swoją karierę aktorską Sharon Stone wiedziała, co jest jej prawdziwym priorytetem. Chociaż role w filmach Casino, Basic Instinct i Total Recall przyniosły jej sławę i status aktorki, bycie mamą trzech synów zawsze było jej najważniejszą rolą. „Jestem wdzięczna, że ​​wybrałam macierzyństwo jako zdrowe podejście do […]

Stone wyjaśniła, że ​​jest skłonna wybaczyć Spacey'emu, ponieważ sama doświadczyła, że ​​„była raz po raz odrzucana”.

“To jest ta rzecz Jestem czarnym koniem. Uwielbiam czarne konie”, kontynuował Stone. „Nie chcę być białym koniem ani nosić białego kapelusza. I rozumiem, że nie wszyscy uważają mnie za dobrą osobę. Rozumiem, że ludzie uważają mnie za trudną osobę. Ale jestem osobą, która chce się upewnić, że masz wodę do picia i chcesz się upewnić, że masz książki do czytania i miejsce, w którym możesz je czytać”.

Spacey został również oskarżony o napaść seksualną na aktora Anthony Rapp na imprezie w Nowym Jorku w 1986 roku, kiedy Rapp miał 14 lat, a Spacey 26. W październiku 2022 roku ława przysięgłych uniewinniła Spaceya z zarzutów, które zaprzeczył.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button