Entertainment

Sharon Stone wspomina, że ​​zbankrutowała po doświadczeniu bliskim śmierci

Sharon Stone dokonuje przeglądu jednego z najciemniejszych okresów w swoim życiu, w którym osiągnęła dno finansowe.

Gwiazda „Nagich instynktów” szczegółowo opowiedziała o swojej walce z udarem i o tym, jak zmienił on ważną część jej życia, m.in. pozwolił jej skupić się na macierzyństwie i czerpać korzyści z wychowywania dzieci bez żalu.

Ponad dwie dekady po tym, jak otarła się o śmierć, Sharon Stone wspomina wydarzenia, które pozwoliły jej przeżyć, przypisując to „wierze” i „życiu dla radości”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Sharon Stone mówi, że straciła 18 milionów dolarów po udarze

MEGA

Stone przyznała, że ​​jej cały stan fizyczny i psychiczny uległ poprawie po tym, jak w 2001 roku doznała pęknięcia tętnicy kręgowej, w wyniku czego przez dziewięć dni miała krwotok do mózgu.

Dodała, że ​​buddyjski mnich powiedział jej, że została „reinkarnowana” w nowym ciele, przypominając, że jej mózg przesunął się ze swojego pierwotnego położenia na przód twarzy, wpływając w ten sposób na jej zmysł węchu, wzroku i dotyku. Gwiazda kontynuowała:

„Przez kilka lat nie mogłem czytać. Rzeczy się rozciągnęłyi widziałem wzory kolorów. Wiele osób myślało, że umrę.”

Jakby problemów zdrowotnych było mało, aktorka wyznała, że ​​skradziono jej pieniądze, których oszczędności wyniosły łącznie około 18 milionów dolarów, a także lodówkę, telefony i cały jej majątek.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jednak postanowiła pozostać tu i teraz i zapomnieć o przeszłości, aby się uleczyć, stwierdzając, że Reporter z Hollywood To:

„Postanowiłem nie trzymać się choroby ani żadnej goryczy czy gniewu. Jeśli ugryziesz ziarno goryczy, nigdy cię nie opuści. Ale jeśli będziesz miał wiarę, nawet jeśli ta wiara jest wielkości ziarnka gorczycy, przetrwasz. Więc teraz żyję dla radości. Żyję dla celu”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Aktorka znalazła pocieszenie w macierzyństwie

Sharon Stone na drugiej dorocznej imprezie „Raising Our Voices” organizowanej przez The Hollywood Reporter
MEGA

Aby zostawić przeszłość za sobą, Stone postanowiła adoptować swoje dzieci: Roana, Lairda i Quinna, i skupić się na ich wychowaniu w blasku reflektorów Hollywood.

„Jestem wdzięczna, że ​​wybrałam macierzyństwo jako zdrowe podejście do życia i że nie postawiłam Hollywood na pierwszym miejscu, bo oni na pewno nie postawili mnie na pierwszym miejscu” – powiedziała aktorka, wspominając swoje udane życie pięć lat przed udarem.

Po chorobie The Blast donosił, że doświadczyła utraty pamięci i miała problemy ze znalezieniem słów lub widzeniem. Straciła małżeństwo, karierę i opiekę nad dziećmi w wyniku gorzkiego rozwodu w 2004 r.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Choć nigdy nie otrząsnęła się po tej stracie, Stone stwierdziła, że ​​jest zadowolona i zdaje sobie sprawę, że jest wystarczająca, doceniając przy tym wsparcie ojca, który zawsze ją wspierał.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Stone żyje zdrowo po udarze

Sharon Stone na Vanity Fair Oscar Party
MEGA

Aktorka z filmu „Romantyczna droga”, której podczas choroby dawano 1% szans na przeżycie, po wyzdrowieniu wzięła na siebie obowiązek zapobiegania kolejnemu wyniszczającemu udarowi mózgu, dbając o osiem godzin snu, by zapobiec napadom padaczkowym.

Ale to nie wszystko; udar tak bardzo wpłynął na jej karierę, że teraz musi pracować jako osoba niepełnosprawna, co oznacza, że ​​już od 22 lat nie dostaje takich ról, jak kiedyś.

Pytana o to, dlaczego zdecydowała się upublicznić swoje problemy zdrowotne po incydencie, Stone odniosła się do wychowania w rozbitej rodzinie i tego, jak wpłynęło to na jej pogląd na życie, mówiąc:

„Długo zajęło mi zrozumienie, że mam własne życie… i że to w porządku, że otrzymuję opiekę, że jestem wystarczająca jako osoba niepełnosprawna. Jestem z siebie dumna i dumny z moje osiągnięcia — od przetrwania po pomaganie innym w przetrwaniu”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Legenda Hollywood ma na radarze nowy pozew

Sharon Stone na premierze filmu The Pale Blue Eye w Los Angeles
MEGA

Cóż, rok 2024 rozpoczął się dla aktorki niefortunnie. Została oskarżona o nieostrożną jazdę w nowej sprawie cywilnej, a ofiara zażądała 35 000 dolarów za straty i szkody spowodowane wypadkiem.

Portal Blast podał, że powódka, Amanda Diann Godepski, opisała swoje spotkanie ze Stone’em, które miało miejsce 30 lipca 2023 r. na zjeździe z autostrady US-101 w kierunku południowym na Coldwater Canyon Avenue w Los Angeles.

Godepski wyjaśnił, że Stone niedbale prowadził pojazd, tak aby „spowodować bezpośrednie uderzenie pojazdu w pojazd powoda, powodując w ten sposób obrażenia ciała powoda i szkody materialne”.

Powódka dodała, że ​​Stone wykonała niebezpieczny skręt na swój pas ruchu i jechała zbyt szybko w stosunku do warunków drogowych, łamiąc tym samym kalifornijski kodeks pojazdów mechanicznych.

Powódka przedstawiła Sharon Stone kolejne żądania

Sharon Stone
MEGA

Pozew obejmuje roszczenia o odszkodowanie za utratę zarobków i utratę użytkowania majątku, przykładowo uszkodzony pojazd Godepskiego. Zażądała od Stone'a pokrycia kosztów leczenia i szpitala, ogólnych szkód, szkód majątkowych i utraty zdolności zarobkowej.

Długa lista obejmuje również prośbę Godepskiego, aby Stone zrekompensował jej „cierpienie emocjonalne, szkody ekonomiczne i szkody nieekonomiczne”. Jednak kwatera aktorki nadal milczy na temat pozwu.

Pozew został złożony miesiąc po tym, jak Stone wspomniała w podcaście Louisa Theroux o producencie, który naciskał na nią, aby zbliżyła się do swojego kolegi z planu „Silver”, Williama Baldwina.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button