Entertainment

Simon Pegg i Edgar Wright nie byliby zadowoleni z rebootu Shaun of the Dead

Pegg jest znaną gwiazdą i scenarzystą na własną rękę. Obecnie można go zobaczyć w najnowszy sezon „The Boys”, i współtworzył scenariusze do filmów „Hot Fuzz”, „The World's End”, „Run Fatboy Run”, „Paul” i „Star Trek Beyond”. Pegg współtworzył również scenariusz do „Shaun of the Dead” z Wrightem, co czyniło go projektem pasji dla tej dwójki. Pegg zauważył, że prawa do dystrybucji „Shaun” należą do Universal Pictures i mają oni całkowitą autonomię w zakresie przerabiania lub rebootowania filmu, ile chcą. Pegg jednak nie chciałby, aby tak się stało. Podejrzewam, że żaden z licznych fanów filmu by tego nie chciał.

Zarówno dla aktora, jak i fanów oryginał jest znakomity i zyskuje na sile dzięki swojej intymności. Film w dużej mierze opierał się na tym, jak Pegg i jego przyjaciel Nick Frost, który grał Eda w „Shaun”, nie mogli w prawdziwym życiu znieść opuszczenia swojego ulubionego pubu i jak żałosny byłby ten impuls w nadprzyrodzonym kryzysie. Pegg powiedział:

“'Wysyp żywych trupów' jest niesamowicie osobisty. W tym filmie jest tak wiele z nas. Cały ten żart o tym, że Ed i Shaun nigdy nie będą mogli wyjść z The Winchester, był prawdziwy. To dotyczyło Nicka i mnie, naszej decyzji, żeby po prostu zostać w pubie w północnym Londynie. Edgar zawsze był w mieście. Zawsze był w Soho i zawsze chciał, żebyśmy przyjechali do miasta i przesiadywali w The Groucho, ale nigdy tego nie zrobiliśmy. Zawsze chcieliśmy być w The Shepherds.”

Groucho jest ekskluzywnym prywatnym klubem członkowskim w Londynie, podczas gdy Shepherds Tavern był lokalnym pubem niższej klasy. Pegg uwielbiał ten drugi i wspominał, że jego dziewczyna (obecnie jego żona) była zirytowana jego zamiłowaniem do pubu.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button