Sports

Stephen A. Smith nie krył swoich przemyśleń na temat Bena Simmonsa

(Zdjęcie: Sarah Stier/Getty Images)

Od czasu, gdy były numer 1 draftu, Ben Simmons, opuścił drużynę Philadelphia 76ers, zmienił się z jednego z najbardziej utalentowanych obrońców w NBA w gracza, który uchodzi za podatnego na kontuzje i jednego z najlepiej opłacanych graczy w lidze, zawodnika Brooklyn Nets.

W pewnym momencie Simmons i Joel Embiid byli uważani za potencjalnie najlepszych duetów w lidze, co czyniło 76ers jednym z największych zagrożeń w Konferencji Wschodniej.

Po rozpadzie duetu w Filadelfii Embiid zdobył nagrodę MVP NBA, jednocześnie rozwijając swoją grę i stając się jednym z najlepszych wysokich graczy w tym sporcie, podczas gdy Simmons pogrążył się w stagnacji i może być bliżej odpadnięcia z ligi niż powrotu.

Na szczęście dla Brooklynu, Nets mają z nim kontrakt tylko na kolejny rok, ale za wysoką kwotę 40,3 mln dolarów za sezon NBA 2024-25, którą chętnie zmienią, aby uzyskać coś w zamian, zanim stanie się wolnym agentem.

Po wielkim upadku Simmonsa, Stephen A. Smith z ESPN rzucił się na niego, twierdząc, że powinien zostać zamknięty za kradzież, ponieważ zarobił tyle pieniędzy, nie robiąc praktycznie nic, za pośrednictwem „The OGs Show”.

Teraz ciekawe będzie, czy Nets będą w stanie rozwiązać kontrakt Simmonsa tego lata i kontynuować plan zaczynania od zera po wymianie Mikala Bridgesa do New York Knicks i najwyraźniej zamierzają pozbyć się każdego wartościowego zawodnika.

Tylko czas pokaże, jak sytuacja rozwinie się na Brooklynie, ale można śmiało powiedzieć, że przed zarządem stoi trudne zadanie.

NASTĘPNY:
Mikal Bridges twierdzi, że nie prosił Nets o wymianęSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button