Entertainment

Stöner zapowiada album koncertowy, ujawnia cover utworu Kyuss „Green Machine”: Stream

Stöner, w skład którego wchodzą byli członkowie Kyuss Brant Bjork i Nick Oliveri, zapowiedzieli nowy album koncertowy Wciskam Bitchin' Switch.

Przed premierą, która odbędzie się 11 października, Bjork i Oliveri zaprezentowały cover popularnego utworu swojego poprzedniego zespołu, „Green Machine”, który zamyka listę utworów na nadchodzącym albumie.

„Green Machine” był najważniejszym utworem na chwalonej płycie Kyuss z 1992 r. Blues dla Czerwonego Słońcaalbum, który pomógł rozpocząć karierę Bjork, Oliveri i gitarzysty, a ostatecznie geniusza Queens of the Stone Age, Josha Homme'a. Tutaj Bjork i Oliveri wracają do klasycznej piosenki wraz z perkusistą Stöner, Ryanem Gütem, wzmacniając niskie tony w tym wykonaniu na żywo.

Uderzam w przełącznik Bitchin' został nagrany na żywo w Altroquando w Treviso we Włoszech przez Matteo Pillona, ​​a inżynierią dźwięku, miksem i masteringiem zajęli się Tommaso Mantelli i Max Ear w Lesder Studio. Płyta zawiera 15 utworów i zawiera również dodatkowy cover Kyuss („Gardenia”) obok utworów z dwóch albumów studyjnych Stönera.

Tymczasem niezwykle płodny Brant Bjork również ma nowy album, Pewnego razu na pustyniktóry ma się ukazać we wrześniu na jego odnowionej wytwórni Duna Records. Na płycie występuje również Güt na perkusji, a także basista Mario Lallo, występujący pod pseudonimem Brant Bjork Trio.

Nadchodzący album koncertowy Stönera zostanie wydany na limitowanej liczbie kolorowych winyli, czarnych winyli, CD i w wersji cyfrowej. Zamów kopię w przedsprzedaży za pośrednictwem Ciężkie dźwięki psychodeliczne.

Poniżej możesz posłuchać coveru „Green Machine” zespołu Kyuss i zobaczyć okładkę oraz listę utworów Uderzam w przełącznik Bitchin'.

Uderzam w przełącznik Bitchin' Dzieło sztuki:
stoner hittin the bitchin switch album okładka

Uderzam w przełącznik Bitchin' Lista utworów:
01. Milion piw
02. Marsz imprezowy
03. Starsze dzieci
04. Rad pozostaje rad
05. Evel nigdy nie umiera
06. Nocny podróżnik kontra No Brainer
07. Odejdź
08. Własny blues
09. To nie jest za darmo
10. RAMONESKI
11. Tribe – Fly Girl
12. Strumień Truskawkowy
13. Nic
14. Gardenia (cover Kyuss)
15. Green Machine (cover Kyuss)Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button