Entertainment

Swifties odkrywają nową niewidzialną nić między Travisem Kelce i „Karmą”

Getty Images (2)

Taylor Swiftzwiązek z Travis Kelce poddał niewidzialną teorię strun testowi — a fani są przekonani, że odkryli kolejne nieoczekiwane powiązanie między parą.

Ci, którzy znają historię miłosną tej pary, wiedzą, jaką moc ma piosenka Swift „Karma”, ale detektywi mediów społecznościowych przewinęli wstecz do TikToka z 2022 r., który dodaje nowego znaczenia. Kiedy 34-letnia Swift ogłaszała premierę swojego albumu Północe w ramach serii „Midnights Mayhem With Me” 5 października 2022 r. — a więc w dniu urodzin Kelce — wrzuciła do sieci wideo ujawniające tytuł utworu nr 11.

Fani nie mogli powstrzymać szoku, gdy opublikowano nagranie. odtworzony przez X. „Nie niewidzialne… złote, opalizujące, magiczne nici łączące je ze sobą, bo co do cholery…” napisał jeden z użytkowników, podczas gdy inny zażartował: „Może Karma był cały czas tym facetem na wodzach, po prostu jeszcze o tym nie wiedzieliśmy”.

Północe ukazał się 21 października 2022 r., a tekst piosenki „Karma” prawdopodobnie został zainspirowany ówczesnym chłopakiem Swift, Joe AlwynW mostku śpiewa: „Karma to facet na ekranie / Wraca prosto do mnie”, nawiązując do kariery aktorskiej Alwyna.

Tygodnik „Us Weekly” potwierdził w kwietniu 2023 r., że para rozstała się po sześciu latach związku. Swift poszła dalej z The 1975 singer Matty Healyale ich związek nie trwał długo.

Kiedy Kelce, 34 lata, uczestniczył w zajęciach Swifta Trasa Eras koncert na Arrowhead Stadium w lipcu 2023 r., przyszedł z planem. Sportowiec ujawnił w swoim podcaście „New Heights” pod koniec tego miesiąca, że ​​chciał dać Swift swój numer telefonu na bransoletce przyjaźni, ale był „zdenerwowany”, gdy nie miał okazji spotkać się z nią za kulisami. Swift dowiedział się o zdradzie nazwy — i wszystko się zmieniło.

Fani odkrywają kolejną niewidzialną nić łączącą Taylor Swift i Travisa Kelce’a — i piosenkę „Karma”

Travis Kelce i Taylor Swift. Patrick Smith/Getty Images

„Wszystko zaczęło się, gdy Travis w bardzo uroczy sposób włączył mnie do swojego podcastu, który wydał mi się piekielnie metalowy” – powiedziała CZAS w grudniu 2023 r., ujawniając, że ona i Kelce „zaczęli spotykać się zaraz po” tym wykrzyknieniu.

Para została po raz pierwszy zauważona razem na meczu Kansas City Chiefs we wrześniu 2023 r. i od tamtej pory są w świetnej formie. Swift zaskoczyła fanów — i Kelce — w listopadzie 2023 r., gdy zaśpiewała „Karma is the guy on the Chiefs” zamiast „the guy on the screen” podczas Trasa Eras występ w Argentynie, mając swojego chłopaka wśród publiczności.

Travis Kelce i Taylor Swift

Powiązany: Oś czasu związku Taylor Swift i Travisa Kelce'a

Wszyscy mówią tylko o Taylor Swift i Travisie Kelce. Swift i Kelce zostali po raz pierwszy połączeni w lipcu 2023 r., kiedy rozgrywający Kansas City Chiefs podzielił się informacją, że próbował zaprosić Swift na randkę po udziale w jej trasie Eras Tour. „Byłem trochę zły, że nie mogłem jej wręczyć jednej z bransoletek, które […]

Od tego czasu Swift kilkakrotnie włączyła zmianę tekstu do swojego show, ale tylko wtedy, gdy Kelce jest na widowni. Latał po całym świecie, aby wspierać swoją dziewczynę w jej rekordowej trasie, ostatnio uczestnicząc w koncercie w Amsterdamie z Patryk I Brittany Mahomes.

Fani pokochali historię miłosną Swift i Kelce'a, a „Karma” nie jest pierwszą niewidzialną nicią — terminem, którym Swiftowie są zafascynowani od czasu, gdy wydała piosenkę o tym samym tytule. Folklor w 2020 roku — odkryli. Kam Saundersjeden z Swiftów Trasa Eras tancerz, jest bratem byłego zawodnika Chiefs Khalen Saundersktóry na przestrzeni lat wygrał z Kelce dwa Super Bowl.

Kelce wcześniej zasugerował, Magazyn WSJ że „ktoś grał mu Kupidyna” zanim narodził się jego romans ze Swift, a niektórzy fani uważają, że łącznikiem między nimi mogli być bracia Saunders.

„Wszyscy wokół mnie [was] mówiąc mi: „Nie spieprz tego!” A ja siedzący tutaj i mówiący: „Tak, rozumiem” – powiedział w listopadzie 2023 r.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button