Entertainment

Tasha zapowiada nowy album, udostępnia teledysk „The Beginning”: Obejrzyj

Chicagowska indie-rockowa i folkowa muzyk Tasha zapowiedziała nowy album. Jej trzecia płyta nosi tytuł Wszystko to i wiele więcej i dotrze 20 września za pośrednictwem Bagnet. Dzisiaj dzieli się głównym singlem „The Beginning”, do którego powstał teledysk wyreżyserowany przez nikogo innego, jak Tomberlin. W klipie Tasha idzie na długi spacer przez Nowy Jork, aby kupić kwiaty, siedzi w pustym skateparku i eksploruje parki publiczne. Obejrzyj jej wycinek z życia poniżej.

„Jako jedna z pierwszych piosenek, które napisałam na ten album, 'The Beginning' wydaje się być wstępem do podróży odkrywania siebie, w której znalazłam się przez cały nadchodzący rok (i w związku z tym piosenki, które się pojawiły)” – wyjaśniła Tasha. „Chociaż piosenka porusza temat niepewności, smutku i pragnienia połączenia, pierwszy wers – 'This is not the end/it' just the beginning' – oddaje poczucie nadziei i możliwości, do których wciąż dochodziłam po tym wszystkim. Dla mnie jest to utrzymujące się podekscytowanie na końcu wirującego gitarowego solowego outro Grega Uhlmanna – może być trudno to dostrzec w danej chwili, ale wielkie zakończenia są tak często początkiem przygód, których nawet nie zaczęłaś sobie wyobrażać”.

Wszystko to i wiele więcej został wyprodukowany przez Gregory'ego Uhlmanna i jest kontynuacją pełnometrażowego albumu Tashi z 2021 r. Powiedz mi, za czym najbardziej tęsknisz. Tasha zastanawia się nad okresem rozwoju do 2023 roku — tuż przed dołączeniem do obsady Broadwayowskiego Illinoisnagrodzony nagrodą Tony musical taneczny Justina Pecka oparty na albumie Sufjana Stevensa z 2005 r. IllinoisOprócz „The Beginning” jej nowa 10-utworowa płyta zawiera również piosenkę „Michigan.”

Przeczytaj o Tashi w artykule „Jak to jest być czarnoskórym w muzyce niezależnej”.

Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button