Entertainment

Taylor Sheridan „Landman” ujawnia pierwsze spojrzenie i datę premiery

Billy Bob Thornton Emerson Miller/Paramount+

Żółty kamień dobiega końca w 2024 roku, ale twórca Taylor Sheridan ma już w zanadrzu kilka nowych projektów, w tym Paramount+ Landman.

Usługa przesyłania strumieniowego ogłosiła nadchodzący serial w lutym 2022 r., ujawniając w komunikacie prasowym, że Billy Bob Thornton zagra główną rolę, menedżera kryzysowego w firmie naftowej.

„Jesteśmy w uprzywilejowanej sytuacji, ponieważ możemy pracować z ludźmi, których naprawdę podziwiamy” – powiedział dyrektor generalny 101 Studios David C. Glasser powiedział w oświadczeniu w tamtym czasie. „Z LandmanTaylor stworzył go z myślą o Billym Bobie i byliśmy zachwyceni, gdy dołączył do nas. Jest nie tylko jednym z najlepszych aktorów naszego pokolenia, ale także prawdziwym partnerem kreatywnym”.

Minęły dwa lata, zanim fani otrzymali więcej szczegółów na temat Landmanktóry jest produkowany przez MTV Entertainment Studios i 101 Studios.

Przewodnik po każdym serialu w uniwersum Taylor Sheridan, który nie jest częścią Yellowstone 456

Powiązany: Przewodnik po każdym serialu w uniwersum Taylor Sheridan, który nie jest serialem „Yellowstone”

Jako człowiek stojący za Yellowstone i jego niezliczonymi spin-offami, Taylor Sheridan jest jedną z najważniejszych osób w Paramount Network — ale wszechświat Yellowstone to tylko część jego imperium. Podczas gdy inni superproducenci — na przykład Ryan Murphy i Shonda Rhimes — angażują innych scenarzystów i reżyserów do pracy nad projektami, które mają […]

Program, który jest oparty na popularnym podcaście „Boomtown”, oznacza dziewiąty projekt Sheridana pod skrzydłami Paramount. Współtworzył Landman wzdłuż Christian Wallacei oboje są również producentami wykonawczymi serialu. Sheridan pracuje również nad beztytułowym Żółty kamień plotkuje się, że w sequelu zagra Matthew McConaughey.

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej Landman:

O czym jest film „Landman”?

Taylor Sheridan „Landman” – wszystko, co musisz wiedzieć o serialu z udziałem Billy’ego Boba Thorntona
Emerson Miller/Paramount+

„Akcja rozgrywa się w przysłowiowych miastach rozwijającego się zachodniego Teksasu, Landman to współczesna opowieść o poszukiwaniu fortuny w świecie platform wiertniczych”, głosi oficjalny opis. „Oparty na znanym 11-częściowym podcaście „Boomtown”, serial jest opowieścią z góry na dół o chuliganach i dzikich miliarderach napędzających boom tak wielki, że zmienia nasz klimat, naszą gospodarkę i naszą geopolitykę”.

Kto zagra w filmie „Landman”?

Thornton zagra Tommy'ego Norrisa. Aktor wcześniej grał rewolwerowca Jima Courtrighta w filmie Sheridana 1883.

W lutym 2024 r. Paramount+ ogłosiło Ali Larter jako Angela, Michelle Randolph jako Ainsley Norris i Jakub Lofland jako Cooper Norris. James Jordan, Kayla Wallace, Zaznacz Collie I Paulina Chávez potwierdzono również, że są członkami obsady.

Kogo Demi Moore zagra w filmie „Landman”?

Demi Moore została ogłoszona w lutym 2024 r. jako stała członkini serialu. Zagra rolę Cami, „żony jednego z najpotężniejszych naftowców w Teksasie i przyjaciółki Tommy’ego Norrisa”, zgodnie z komunikatem prasowym.

Kogo Jon Hamm gra w filmie „Landman”?

Taylor Sheridan „Landman” ujawnia pierwsze spojrzenie i datę premiery

Jon Hamm i Demi Moore James Minchin/Paramount+

Jon HammObsada została również ujawniona w lutym 2024 r. Aktor będzie miał powtarzającą się gościnną rolę Monty'ego Millera, opisanego jako „tytan teksańskiego przemysłu naftowego, który ma długą osobistą i zawodową relację z Tommym Norrisem”.

Czy rozpoczęto zdjęcia do filmu „Landman”?

Paramount+ potwierdziło w lutym 2024 r., że produkcja jest realizowana „w okolicach” Fort Worth w Teksasie. Lokalizacja znajduje się w pobliżu rancza Four Sixes Sheridana.

Czy są jakieś zdjęcia z serialu „Landman”?

Taylor Sheridan „Landman” ujawnia pierwsze spojrzenie i datę premiery

Billy Bob Thornton i Ali Larter James Minchin/Paramount+

Sieć dała fanom pierwszy rzut oka na Landman w lipcu 2024 r. udostępniono zdjęcia Thorntona stojącego w pobliżu platformy wiertniczej i rozmawiającego z postacią Hamma w wystawnym domu. Opublikowano również zdjęcie Moore'a w roli na eleganckiej kolacji i spojrzenie na Thorntona obok Lartera w barze.

Kiedy będzie premiera „Landmana”?

Paramount+ ogłosił w lipcu 2024 r., że Landman premiera odbędzie się w niedzielę 17 listopada, z wydaniem dwóch odcinków. Kolejne odcinki będą pojawiać się w niedziele.

Gdzie można obejrzeć „Landman”?

Landman będzie transmitowany na platformie Paramount+.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button