Sports

Trzech mistrzów Celtics znalazło się na okładce NBA2k

(Zdjęcie: Jim Rogash/Getty Images)

Boston Celtics po raz kolejny stali się drużyną z największą liczbą zwycięstw w historii NBA.

Niemniej jednak, pomimo ich historii, minęło sporo czasu, odkąd mieli naprawdę wartościowego, powszechnie lubianego i szanowanego zawodnika.

Z jakiegoś powodu fani nie pałają zbytnią sympatią do Jaysona Tatuma, mimo że jest on jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

Jednak teraz, gdy oficjalnie pokonał trudności i zdobył mistrzostwo NBA, nadszedł idealny moment, aby NBA 2K umieściło go na okładce NBA 2K25.

Dlatego też drużyna pochwaliła się na Twitterze dwoma byłymi zawodnikami Celtics, którzy również znaleźli się na okładce gry i wygrali mistrzostwa.

Tatum dołączy teraz do takich graczy jak Kevin Garnett i Larry Bird na tej liście.

Przez lata kibice krytykowali go za to, że nie sprostał oczekiwaniom, mimo że w play-offach zaliczył kilka świetnych występów.

Problem stał się jeszcze poważniejszy po tym, jak Celtics przegrali z Golden State Warriors w finałach NBA w 2022 roku.

Taka właśnie odpowiedzialność wiąże się z grą w jednej z najbardziej historycznych drużyn w historii zawodowej koszykówki.

Tatum przeszedł przez wiele trudności, aby stać się supergwiazdą, którą jest dzisiaj, i nikt nie może mu odebrać mistrzostwa NBA.

Miejmy nadzieję, że zacznie otrzymywać pochwały i uznanie, na jakie zawsze zasługiwał za sposób, w jaki gra, i za wpływ, jaki ma na zwycięstwa.

NASTĘPNY:
Reakcja Jaysona Tatuma na okładkę NBA2KSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button