Entertainment

Tyler Hilton i Megan Park z „One Tree Hill” witają na świecie drugie dziecko: „Tatę-kolegę”

Dzięki uprzejmości Megan Park/Instagram

Wzgórze Jednego Drzewa ałun Tyler Hilton jest oficjalnie „tatą-kolesiem”. On i jego żona Megan Park poinformowali o narodzinach swojego drugiego dziecka, syna, we wtorek 9 lipca.

„Nasza rodzina składająca się z 3 osób jest teraz rodziną składającą się z 4 osób!! 😭😭 @megan_park była absolutną bohaterką, niosąc go, gdy zajmowała się postprodukcją swojego nowego filmu @myoldassfilm, a także prasą i podróżą na Sundance Film Fest na premierę!” Hilton, 40 lat, napisał w podpisie do swojego ogłoszenia na Instagramie. „Winnie i ja umieraliśmy z chęci poznania go… i nie zawiódł nas. Może to najfajniejszy facet, jakiego kiedykolwiek spotkałem! KOCHAM GO TAK BARDZO!! 😭😭 Bycie tatą jest 💯 moją ulubioną rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłem. Dziękuję Meg, Winnie i małemu Bennettowi za to, że pozwoliliście mi nim być. 🙏🏻❤️”

37-letnia Park podzieliła się we wtorek własną wiadomością o swoim synu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Poznajcie Benny’ego. Jesteśmy szaleńczo zakochani. Jest najwspanialszym darem, a Winnie uwielbia być starszą siostrą” – napisała aktorka. „Strata mojego taty w 38. tygodniu ciąży była… przerażająca. Ale myślę, że wszechświat wiedział, że słodki Benny będzie światłem, które pomoże nam przetrwać”.

Ciężarna żona Josha Duhamela, Audra Mari, pokazuje brzuszek podczas randki na czerwonym dywanie 340

Powiązany: Gwiazdy 2024 roku

Sienna Miller, Josh Duhamel i inne gwiazdy powiększyły swoje rodziny w 2024 roku. 3 stycznia pojawiła się wiadomość, że Miller urodziła swoje drugie dziecko na początku tego miesiąca, pierwsze z chłopakiem Oli Greenem. Miller ma również starszą córkę Marlowe z byłym narzeczonym Tomem Sturridge'em. „Spędziłam tak dużo czasu na przygotowaniach do porodu […]

Zarówno Hilton, jak i Park udostępnili to samo zdjęcie wraz ze swoimi podpisami. Na zdjęciu obserwatorzy mogli zobaczyć połowę twarzy Benny'ego i wyglądało na to, że ich starsza córka, Winnie, trzymała go za rękę.

Tyler Hilton z serialu „Pogoda na miłość” zostaje „tatą-kumplem”, gdy on i Megan Park witają na świecie swoje drugie dziecko
Dzięki uprzejmości Tylera Hiltona/Instagrama

Para poznała się w 2006 roku podczas kręcenia filmu Charlie Bartlett i zakochał się. Hilton oświadczył się Park w 2014 r. i pobrali się w następnym roku. Para powitała córkę Winnie w lutym 2020 r.

Kilka miesięcy później Hilton rozpływał się nad swoją rolą ojca, ujawniając, że on i pięciu jego kolegów Wzgórze Jednego Drzewa absolwenci utworzyli grupowy czat poświęcony ich roli jako rodziców.

Obsada One Tree Hill – Gdzie Są Teraz?

Powiązany: Aktorzy „One Tree Hill”: Gdzie są teraz?

Trudno jest spojrzeć wstecz na dramaty dla nastolatków, nie pamiętając o One Tree Hill, a fani po dziesięcioleciach wciąż mówią o jego wybuchowej obsadzie. Serial, stworzony przez Marka Schwahna, był emitowany przez dziewięć sezonów od 2003 do 2012 roku. Miał premierę na The WB, a następnie przeniósł się do The CW w 2006 roku, kiedy The WB było […]

„Wszyscy bardzo nas wspierają” – powiedziała Hilton w wywiadzie dla „The Guardian” we wrześniu 2020 r. Dzisiaj„Zaczęli Wzgórze Jednego Drzewa czat z tatą w Dzień Ojca. To było najsłodsze. … Pomyślałem sobie: „Stary, gdyby któryś z nas myślał, że pewnego dnia będziemy razem na czacie z okazji Dnia Ojca, to byśmy powiedzieli: „Co?” To było szalone”.

Oprócz Hiltona na czacie byli obecni Chad Michael Murray, Paul Johansson, Kieren Hutchison, Lee Norris I Antwon Tanner.

„Pamiętam, jak byliśmy młodsi, próbowaliśmy zrozumieć, jak być dorosłymi” – zażartował wówczas Hilton. „Teraz próbujemy zrozumieć, jak być rodzicami. Jestem pewien, że za 10 lat wszystko to będzie się wydawać uroczo niedojrzałe. Będziemy się rozglądać i śmiać: „Spójrzcie, jak próbowaliśmy zrozumieć pieluchy!”

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button