Sports

Tyreek Hill wymienia swoich najlepszych 5 rozgrywających w NFL

(Zdjęcie: Rich Storry/Getty Images)

Wkraczając w sezon NFL 2024, liga jest pełna elitarnych rozgrywających, którzy co tydzień bawią kibiców, rozświetlając tablice wyników i zbliżając się do grona członków Galerii Sław w księdze rekordów.

Biorąc pod uwagę tak wielu utalentowanych zawodników na tej pozycji — a także na pozycji szerokiego odbiorcy — trudno jest obecnie zawęzić dyskusję na temat tego, którzy zawodnicy należą do elitarnej klasy.

Jednak debata trwa nadal, a obecni i byli gracze regularnie dzielą się swoimi opiniami. Ostatnim, który zabrał głos w tej sprawie, jest gwiazdor drużyny Miami Dolphins, Tyreek Hill.

Hill miał okazję grać z dwoma najlepszymi rozgrywającymi w lidze w trakcie swojej dotychczasowej kariery w NFL. Obaj, Patrick Mahomes i Tua Tagovailoa, znaleźli się dziś na liście pięciu najlepszych rozgrywających w lidze, przygotowanej przez Dova Kleimana.

Oprócz Mahomesa i Tagovailoi, którzy byli oczywistymi i przewidywalnymi wyborami Hilla, w rozmowie wspomniano także o kilku innych ciekawych nazwiskach.

Pozostała trójka również była w pewnym stopniu przewidywalna: wybrał Daka Prescotta z Dallas Cowboys i aktualnego zdobywcę nagrody MVP NFL, Lamara Jacksona z Baltimore Ravens.

Jednak ostatni rozgrywający na liście Hilla może być uważany za szokujący, ponieważ wybrał Bakera Mayfielda, który zdołał odrodzić swoją karierę w Tampa Bay Buccaneers po kilku ostatnich latach tułaczki po lidze.

NASTĘPNY:
Tyreek Hill szczerze o potencjalnym nowym kontrakcieSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button