Entertainment

Vanessa Hudgens pokazuje nowe włosy po narodzinach pierwszego dziecka

Vanessa Hudgens Darren Gerrish/Getty Images dla One&Only

Vanessa Hudgens jest niezwykle szczęśliwa po przyjściu na świat jej nowonarodzonego dziecka.

35-letnia Hudgens we wtorek 9 lipca, niecały tydzień po potwierdzeniu narodzin jej i jej męża, podzieliła się w mediach społecznościowych informacją o niedawnym odświeżeniu fryzury Cole TuckerPierwsze dziecko.

w Instagram Na nagraniu wideo Hudgens, która nie potwierdziła jeszcze imienia, płci ani daty urodzenia dziewczynki, uśmiecha się i przechyla głowę, by pokazać swoje lśniące, brązowe loki, po czym zaciska usta, by wysłać swoim fanom pocałunek.

„Świeże przycięcie i wyprostowanie sprawiło, że poczułam się sobą, lol” High School Musical – napisała gwiazda pod klipem.

Alexander Ludwig z Igrzysk Śmierci i jego żona powitali na świecie drugie dziecko: „On jest wszystkim”

Powiązany: Gwiazdy 2024: Zobacz, które gwiazdy urodziły w tym roku

Sienna Miller, Josh Duhamel i inne gwiazdy powiększyły swoje rodziny w 2024 roku. 3 stycznia pojawiła się wiadomość, że Miller urodziła swoje drugie dziecko na początku tego miesiąca, pierwsze z chłopakiem Oli Greenem. Miller ma również starszą córkę Marlowe z byłym narzeczonym Tomem Sturridge'em. „Spędziłam tak dużo czasu na przygotowaniach do porodu […]

Nastąpiło to po potwierdzeniu narodzin dziecka przez Hudgens w czwartek, 4 lipca, za pośrednictwem Instagram Stories, w którym zamieszczono notatkę: „Mama, tata i dziecko są szczęśliwi i zdrowi”.

Hudgens ujawniła swoją ciążę w marcu, gdy podjęła się prowadzenia wywiadów i udzielania wywiadów na czerwonym dywanie podczas gali rozdania Oscarów.

„Oscary 2024! Jedno do zapamiętania” – napisała wówczas Hudgens na Instagramie, udostępniając zdjęcie siebie ubranej w czarną suknię z golfem od Very Wang i tulącej swój ciążowy brzuszek.

Jak podało źródło na wyłączność, Hudgens otrzymywała pełne miłości wsparcie od 28-letniego baseballisty Tuckera przez całą ciążę Tygodnik „Us Weekly” w kwietniu, że „przez miesiące nie odstępował Vanessy na krok”.

„To tylko sprawia, że ​​zakochuje się w nim jeszcze bardziej” – powiedział informator Nas„Ona wie, że Cole będzie wspaniałym ojcem”.

Vanessa Hudgens Cole Tucker gotowa na czerwony dywan, wszyscy się uśmiechają SAG 2022

Powiązany: Oś czasu związku Vanessy Hudgens i Cole’a Tuckera

Vanessa Hudgens znalazła The One w Cole Tuckerze. Para po raz pierwszy wywołała plotki o romansie, gdy zauważono ich trzymających się za ręce w listopadzie 2020 r., niecały rok po tym, jak Hudgens rozstała się z długoletnią miłością Austinem Butlerem. Hudgens i Tucker oficjalnie pojawili się na Instagramie na cześć Walentynek w następnym roku. „Ja i Cole poznaliśmy się na […]

Para po raz pierwszy pojawiła się w lutym 2021 roku, a zaręczyny odbyły się dwa lata później.

„To niesamowite uczucie” – powiedziała Hudgens o swoich zaręczynach podczas występu w kwietniu 2023 r. Dzisiaj„To takie zabawne, rozmawiałem o tym z Colem. Ludzie zawsze pytają: „Czy to jest inne? [Do] rzeczy wydają się inne [getting engaged]? To było moje pytanie, ale teraz mogę je usłyszeć. I wiesz co, faktycznie tak jest. Jest poczucie bezpieczeństwa. Czujesz się tak bezpiecznie. To najlepsza rzecz na świecie. Uwielbiam być narzeczoną”.

Hudgens niedawno podzieliła się swoim uwielbieniem dla gwiazdy MLB za pośrednictwem Instagramzamieszczając pełen zachwytu hołd dla Tuckera z okazji jego urodzin.

„Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojego kawałka nieba @cotuck. Sprawiasz, że świat staje się jaśniejszy po prostu tym, że jesteś sobą” – napisała Hudgens pod postem ze środy, 3 lipca, w którym zamieszczono również serię zdjęć pary okazującej sobie nawzajem czułe gesty podczas różnych wyjść.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button