Entertainment

W przygotowaniu są dwa dokumenty o strzelaniu do „Rust”

Szeryf hrabstwa/MEGA

Dwa dokumenty o Rdza strzelanie z udziałem Alec Baldwin i operator filmowy Halina Hutchins są w trakcie realizacji.

Rachel Masonbliski przyjaciel rodziny Hutchins, który wyreżyserował film dokumentalny Netflixa z 2019 r. Cyrk Książekpracuje nad filmem o Hałynie z pomocą producenta Julee Metz i mąż Haliny, Matthew Hutchinswedług Reporter z Hollywood.

Portal podał również, że Mason i Metz przeprowadzili wywiad z reżyserem Joel Souza — który został ranny w strzelaninie, doznając rany postrzałowej w ramię — a także inni członkowie obsady i ekipy, w tym operator kamery Bianca Clinektóra dołączyła do filmu jako następczyni Hałyny.

Trwają zdjęcia do drugiego dokumentu skupiającego się na 66-letnim Baldwinie Rory Kennedyktóry wyreżyserował nominowany do Oscara film, Ostatnie dni w Wietnamiei nagrodzony Emmy film dokumentalny Duch Abu Ghraib.

Tragedia Aleca Baldwina w „Rust”: Reakcja Debry Messing, Elijah Wood i innych gwiazd

Powiązany: Tragedia Aleca Baldwina w „Rust”: Reakcja Debry Messing i innych gwiazd

Składanie kondolencji. Gwiazdy i filmowcy za pośrednictwem mediów społecznościowych przesyłają wyrazy miłości rodzinie Halyny Hutchins, która zginęła podczas przypadkowego postrzelenia na planie Rust. Podczas kręcenia filmu w Bonanza Creek Ranch w Santa Fe w Nowym Meksyku w czwartek 21 października Alec Baldwin wystrzelił z rekwizytu, który zabił […]

Oba dokumenty są nadal w produkcji, zgodnie z THR.

Ten Rdza sam film, którego zdjęcia wznowiono w Montanie w 2023 r. z udziałem około 25 członków obsady i ekipy, którzy pracowali nad oryginalnym planem, zakończył się w maju tego samego roku. Producenci nie znaleźli jeszcze dystrybutora filmu.

Dwa filmy dokumentalne o strzelaninie w Rust o Alecu Baldwinie i Halynie Hutchins są w przygotowaniu 460
Fred Hayes/Getty Images dla SAGindie

Podczas kręcenia westernu w październiku 2021 r. Baldwin wystrzelił z broni, która zabiła Halynę i zraniła Souzę.

Oboje zostali natychmiast przewiezieni na pomoc medyczną po tym, jak zostali uderzeni. Halyna została uznana za zmarłą w University of New Mexico Hospital w Albuquerque, a Souza została wypisana ze szpitala dzień po strzelaninie.

Alec Baldwin stanie przed sądem za nieumyślne spowodowanie śmierci w lipcu Co warto wiedzieć 221

Powiązany: Rozpoczyna się proces Aleca Baldwina za nieumyślne spowodowanie śmierci: co warto wiedzieć

Alec Baldwin stanie przed sądem za nieumyślne spowodowanie śmierci trzy lata po śmiertelnej strzelaninie na planie Rust. Baldwin, lat 66, został początkowo oskarżony o dwa przypadki nieumyślnego spowodowania śmierci w styczniu 2023 r. po tym, jak trzymał broń-rekwizyt, w której znajdowały się prawdziwe kule na planie filmu w Nowym Meksyku w 2021 r. […]

Baldwin jest obecnie sądzony za nieumyślne spowodowanie śmierci. Proces rozpoczął się we wtorek, 9 lipca, w Santa Fe w Nowym Meksyku. Jeśli zostanie skazany, może mu grozić do 18 miesięcy więzienia.

Ten 30 Skał aktor został początkowo oskarżony o dwa przypadki nieumyślnego spowodowania śmierci w styczniu 2023 r. po tym, jak trzymał broń zawierającą prawdziwe kule na planie filmu w Nowym Meksyku w 2021 r. Od tego czasu utrzymuje swoją niewinność i twierdzi, że nie nacisnął spustu, a w lutym 2023 r. nie przyznał się do winy. Zarzuty karne przeciwko niemu zostały wycofane dwa miesiące później.

Dwa filmy dokumentalne o strzelaninie w Rust o Alecu Baldwinie i Halynie Hutchins są w przygotowaniu 461
Jan Lamparski/Getty Images

Po wycofaniu zarzutów prawnicy Baldwina, Łukasz Nikas I Alex Spirow oświadczeniu poinformowano, że są „zadowoleni z decyzji o umorzeniu sprawy”, dodając: „Zachęcamy do przeprowadzenia odpowiedniego śledztwa w sprawie faktów i okoliczności tego tragicznego wypadku”.

Baldwin został oskarżony po raz drugi o nieumyślne spowodowanie śmierci w następnym roku. Adwokaci Baldwina złożyli wniosek o oddalenie sprawy, ale sędzia opowiedział się po stronie prokuratorów, pozwalając na kontynuację procesu.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button