Entertainment

W serialu „The Boys” pojawił się trzeci aktor grający Ryana Butchera, którego fani prawdopodobnie przegapili

Jak wyjaśniła Denise Crovetti, producent był zachwycony, gdy dowiedział się, że Cameron ma brata bliźniaka. Co zabawne, Nicholas również brał udział w przesłuchaniach do roli Ryana Butchera, ale to jego brat dostał tę rolę. „Cameron i Nicolas przesłuchiwani są do tej samej roli, a czasami Nicky dostaje ją zamiast Camerona” — powiedziała. „To zależy. To dwie różne osoby, dwa różne typy ról. Cameron ostatecznie dostał rolę „The Boys”. Bracia mogą wyglądać identycznie, ale ich osobowości są dość odrębne.

Oni również dobrze się na tym znają gra bliźniaki oprócz istnienie bliźniacy, którzy grali Maxa i Joe Wrighta w „Wielkich kłamstewkach”, synowie Celeste, postaci Nicole Kidman. W rzeczywistości to Max, postać Nicholasa, był w centrum szokującego odkrycia w ostatnich odcinkach pierwszego sezonu. Oznacza to również, że obaj chłopcy siedzieli przy stole, gdy Mary Louise Wright, grana przez Meryl Streep, wydała z siebie pierwotny krzyk w sezonie 2 — moment, który stał się sensacją memów.

Ale to amerykański remake „Goodnight Mommy” dał braciom Crovetti prawdziwą szansę zabłyśnięcia. W tym ekscytującym horrorze duet gra braci Eliasa i Lukasa, którzy są przekonani, że ich matkę zastąpił oszust. Mieli wtedy zaledwie 13 lat, a mimo to zagrali rolę przeciwną do nominowanej do Oscara Naomi Watts. Film jest obecnie dostępny do streamowania na Prime Video dla tych, którzy chcą zobaczyć, jak obaj bracia grają razem, a nie tylko mrugnięcie i przegapienie w „The Boys”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button