Entertainment

Wewnątrz małżeństwa Gwen Stefani i Blake’a Sheltona: „Kochamy się bardziej niż kiedykolwiek”

To były niezapomniane urodziny Blake SheltonW połowie czerwca gwiazda muzyki country, która 18 czerwca skończyła 48 lat, i jej żona Gwen Stefani pojechali do Włoch z trzema synami Stefani na rodzinne wakacje. W typowy dla turystów sposób zwiedzili Muzea Watykańskie, obejrzeli słynną Fontannę di Trevi i zjedli lunch na placu San Marco. Podczas popołudniowej przejażdżki gondolą w Wenecji, Shelton i Stefani, 54 lata, popijali szampana z kieliszków i wymienili słodkiego pocałunku.

„Robili mnóstwo zakupów i jedli w najlepszych restauracjach, ale także odpoczywali, zamawiali jedzenie do pokoju i oglądali telewizję” – źródło udostępnia ekskluzywnie w najnowszym numerze Tygodnik „Us Weekly”„Wszyscy świetnie się bawili.”

Shelton i Stefani mieli ostatnio wiele powodów do świętowania. Oprócz wielkiego dnia Sheltona, para świętowała trzecią rocznicę ślubu 3 lipca. „To wydaje się surrealistyczne, ponieważ czas przeleciał” – mówi drugie źródło.

Gwiazda popu i niesforna piosenkarka country zakochali się w sobie w 2015 roku, po ich bardzo publicznych rozwodach (ona rozstała się z mężem, z którym była w związku od prawie 13 lat, rockerem) Gavin Rossdalez którym dzieli Kingstona (18 lat), Zumę (15 lat) i Apolla (10 lat); on jest muzykiem country Miranda Lambert po czterech latach małżeństwa).

Od tamtej pory nie oglądali się za siebie. „Gwen i Blake radzą sobie niesamowicie” — dodaje drugie źródło. „Są bardziej zakochani niż kiedykolwiek”.

Tygodnik „Us Weekly”

Nierozerwalna więź

Niewielu przewidziało ten nieprawdopodobny romans. „Są kwintesencją pary, która przyciąga przeciwieństwa” – mówi trzecie źródło, zauważając, że Shelton i wokalistka No Doubt „uzupełniają się w najlepszy sposób. Ludzie wokół nich początkowo nie rozumieli tej pary” – dodaje źródło – „ale teraz widzą, jak silna jest miłość [between them].”

Początkowo połączyła ich wspólna rozpacz. „To były po prostu dwie złamane osoby, które zaczęły się na sobie opierać” – powiedziała Stefani podczas wywiadu w lutym. Dołączyła do Shelton jako sędzia w Głos w 2014 roku i zbliżyli się do siebie w roku następnym.

„Gwen i Blake przeszli przez mroczne rozwody” – mówi trzecie źródło. „To był dla nich trudny czas. Ich połączenie było światłem na końcu tunelu”.

Shelton przypisuje Stefani uratowanie mu życia. „To było jak dosłowny upadek z klifu” – wspominał – „a ręka wyciągnęła się i mnie złapała”.

Ani Shelton, ani Stefani nie podeszli do małżeństwa lekko. „Oboje mieli pewne wahania co do ponownego wyjścia za mąż po rozwodach, ale czuli, że to coś innego” – mówi czwarte źródło.

Byli razem przez sześć lat, zanim piosenkarz „God's Country” złożył oświadczyny Stefani w 2020 roku w specjalnie zbudowanej kaplicy, którą zbudował dla niej na swoim 1300-akrowym ranczu Ten Point w Oklahomie.

„Jednym z głównych powodów, dla których czekali z zaręczynami, było to, że Blake chciał dokończyć budowę kaplicy dla Gwen na swojej posiadłości” – mówi pierwsze źródło. „Uznał, że oświadczyny w tym miejscu będą czymś naprawdę wyjątkowym”.

Blake Shelton i Gwen Stefani są bardziej zakochani niż kiedykolwiek
Emma McIntyre/Getty Images

Tak połączony

Mają więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać. „Gwen i Blake oboje pasjonują się przygodami i karierą” — mówi pierwsze źródło, a czwarte źródło zauważa, że ​​wspólne tworzenie muzyki „zbliża ich do siebie i pozwala im kreatywnie się wyluzować”.

Gdy pojawiają się nieporozumienia, pierwsze źródło podaje, że para nie obraża się nawzajem: „Omawiają sprawy, aż dojdą do rozwiązania, które odpowiada obu stronom”.

Czwarte źródło dodaje: „Czasami wciąż kłócą się o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, ale zawsze się dogadują. Zbliżyli się do siebie, stawiając czoła wyzwaniom razem i wspierając swoje marzenia”.

Rodzina jest dla nich obojga na pierwszym miejscu. Shelton przyjął rolę ojczyma Kingstona, Zumy i Apollo.

„Nie wiedziałem, na co się piszę, ale byłem zdecydowany się na to zapisać” – powiedział w wywiadzie w 2022 r. „I każdego dnia zakochuję się w chłopakach tak samo mocno, jak w Gwen”.

Pierwsze źródło podaje, że chociaż synowie Stefani są blisko z Rossdale, zaczęli postrzegać Sheltona „również jako postać ojcowską”, dodając: „Blake bardzo ich kocha”. Stefani jest zachwycona, widząc, jak bardzo się do siebie zbliżyli.

„Synowie Gwen są całym jej światem” – kontynuuje pierwsze źródło. „Gdyby Blake nie przyjął ich całym swoim [soul]to by było decydujące. Roztapia jej serce, gdy widzi go z chłopakami. Ich rodzina idealnie się połączyła.”

Blake Shelton i Gwen Stefani są bardziej zakochani niż kiedykolwiek
Jason Kempin/Getty Images

Całkowicie nowy świat

Shelton otworzył im oczy na radości życia na wsi. „Chłopcy mogli doświadczyć w Oklahomie rzeczy, których nigdy nie robili w Los Angeles, takich jak gotowanie na ognisku, rolnictwo, sadzenie drzew i odpalanie fajerwerków” — mówi pierwsze źródło, zauważając, że Shelton lubi organizować spotkania na ranczu i w domu pary nad jeziorem Texoma. „Absolutnie uwielbiam być osobą, która może ich do tego wprowadzać” — powiedział w kwietniu.

Stefani jest konwertytką. „Nie jestem typem osoby brudnej, ani typem osoby lubiącej robaki, ani typem osoby gorącej — ale jakoś się z tym wszystkim oswajasz. To takie piękne [there]„- powiedziała.

Według trzeciego źródła, „Kiedy Gwen nie pracuje w Los Angeles, są w Oklahomie. Ona woli to od szybkiego tempa życia w Hollywood”. Shelton zapoznał również dzieci z muzyką country.

„Kingston mawiał, że tego nienawidzi” – mówi pierwsze źródło – „ale teraz docenia to o wiele bardziej”.

Czwarte źródło podaje, że Shelton i Stefani uwielbiają wspólne jam session z dziećmi, a także wieczory filmowe, dodając: „Bardzo cenią sobie czas spędzony z rodziną”.

Wspólna wiara jest dla nich również ważna. Stefani — pobożna katoliczka — „była tą, która rozpaliła religijne przekonania Blake’a”, mówi trzecie źródło. „Chodzą do kościoła z dziećmi i wyznają te same wartości. To dla nich priorytet”.

Blake Shelton i Gwen Stefani są bardziej zakochani niż kiedykolwiek
Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Co dalej

Od czasu odejścia Sheltona Głos po sezonie 23 był zajęty tworzeniem nowej muzyki (wydał „Pour Me a Drink” z Post Malone 21 czerwca) i ze swoją siecią barów i restauracji Ole Red. Stefani ponownie spotkała się z No Doubt, aby być gwiazdą Coachella w kwietniu, i powróci na Głos na sezon 26 jesienią.

„Blake planuje odwiedzić Gwen na planie, kiedy będzie w mieście” — mówi trzecie źródło. „Bardzo angażują się w swoje kariery i świetnie spędzają ze sobą czas, nawet kiedy pracują”. Czwarte źródło dodaje: „Gwen i Blake są dla siebie największymi fanami”.

Aby dowiedzieć się więcej o Sheltonie i Stefani, obejrzyj ekskluzywny film powyżej i odbierz najnowszy numer Tygodnik „Us Weekly” — już w kioskach.

Ze sprawozdaniem Sarah Jones, Andrei Simpson i Amandy Williams

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button