Entertainment

Wewnątrz związku gwiazdy „Teen Mom” Bar Smith z Ashley Jones

Bar Smith, Ashley Siren. Dzięki uprzejmości Bar Smith/Instagram; Dzięki uprzejmości Ashley Siren/Instagram

Bar Smithzwiązek z żoną, z którą jest w separacji Ashley Jones jest poddawany szczegółowej analizie po ostatnim aresztowaniu.

Ten Nastoletnia mama star został aresztowany w Nevadzie w niedzielę 7 lipca i oskarżony o dwa przestępstwa, w tym porwanie drugiego stopnia i wymuszenie przemocy domowej z groźbą użycia siły fizycznej. Nie jest jasne, kim była domniemana ofiara i dlaczego Smith, 27 lat, był w Nevadzie.

Gdy Teen Mom: Następny rozdział Rozpoczynając nowy sezon w maju, 27-letnia Jones ujawniła, że ​​rozważa rozwód ze Smithem po dwóch latach małżeństwa.

„Moje zaufanie zostało złamane i to dziwne uczucie” – wyjaśnił Jones w premierowym odcinku sezonu. „W przypadku Bar czuję, że zasługuję na niezachwiane wsparcie. Ten związek nie jest tego wart i nie mam energii”.

Farrah Abraham Teen Mom OG Cast Gdzie Są Teraz

Powiązany: Gwiazdy „Teen Mom OG”: Gdzie są teraz?

To była niezła podróż dla obsady Teen Mom. Serial wystartował w grudniu 2009 r. jako pierwszy spin-off 16 and Pregnant stacji MTV. Debiutancki sezon opowiadał o życiu Maci Bookout, Catelynn Lowell, Amber Portwood i Farrah Abraham, które wszystkie przeżyły zupełnie inne podróże w czasie nastoletnich ciąż. W sezonie 5, […]

Według Jonesa Smith mieszkał w Kalifornii po skazaniu na 24 miesiące w zawieszeniu za odrębną sprawę. W rezultacie nie mógł pojechać do Nevady, gdzie mieszka Jones i ich 5-letnia córka Holly.

Jones powiedziała, że ​​mieszkając osobno, „zaczęła czuć, że coś jest nie tak”. Po sprawdzeniu rejestru połączeń odkryła, że ​​Smith rzekomo prowadził trzygodzinne rozmowy z „przyjacielem”.

Wewnątrz „Teen Mom” gwiazda Bar Smith związek z Ashley Siren przed jego aresztowaniem
Dzięki uprzejmości Bar Smith/Instagram

„Uważam — czy to emocjonalne, czy fizyczne — że to był jakiś związek, który trwał przez wiele miesięcy za moimi plecami” — powiedziała. „Klasyfikuję to jako zdradę”.

W osobnej rozmowie z siostrą ChrisJones powiedział, że rozwód jest „poważnie rozważany”.

„Uwielbiam Bar i wszyscy o tym wiedzą” – powiedziała. „To bardzo wyczerpujące. Nie wiem, jak wszystko się potoczy. Czasami takie rzeczy nie układają się dobrze. Pod koniec dnia chcę być tak przyjacielska, jak to możliwe”.

Wewnątrz „Teen Mom” gwiazda Bar Smith związek z Ashley Siren przed jego aresztowaniem
Dzięki uprzejmości Ashley Siren/Instagram

Jones i Smith zadebiutowali w reality show MTV Teen Mom: Młoda i w ciąży w marcu 2018 r. Choć para zawarła prawny związek małżeński w styczniu 2022 r., rok później sytuacja się zmieniła, gdy Jones napisał poprzez X że jest singielką.

Smith najwyraźniej również potwierdził rozstanie, pisząc za pośrednictwem Instagram„Przeżyłam niesamowite chwile i nauczyłam się tak wielu rzeczy od Ashley. Zawsze będę wdzięczna za wszystko, ale niestety, napotkaliśmy nieprzewidziane problemy i ludzie się od siebie oddalają. Nie ma konkretnej winy po żadnej ze stron, ale oboje z szacunkiem zgodziliśmy się na rozstanie. [and] kontynuujemy życie, niestety bez siebie, zawsze będę, kiedy mnie potrzebują, i ona też, ale nadszedł czas, aby się rozstać”.

Młode mamy i ojcowie dzielą się osobistymi listami do swoich dzieci z okazji Dnia Ojca

Powiązany: Ojcowie „Teen Mom” piszą pełne emocji listy do swoich dzieci

Ojcowie Teen Mom: The Next Chapter są gotowi świętować swoje dzieci w ten weekend Dnia Ojca. Przez kilka lat gwiazdy reality show, w tym Tyler Baltierra, Gary Shirley, Sean Austin, Zach Davis i Taylor McKinney, pozwalali kamerom MTV śledzić wzloty i upadki ojcostwa. Podczas gdy droga była pełna niespodzianek, […]

W niedawnej rozmowie z córką Jones jasno dała do zrozumienia, że ​​chce pozostać najlepszą matką dla swojego dziecka.

„Bez względu na to, co dzieje się między mną a twoim tatą — czy jest on cały czas tutaj, czy nie — nadal cię kochamy i jesteś dla nas priorytetem” — powiedziała w liście. Nastoletnia mama scena z maja.

Teen Mom: Następny rozdział emitowany w czwartkowe wieczory na MTV o 20:00 czasu wschodniego.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button