Sports

Wideo pokazuje imponujący wywiad Drake’a Maye’a z Brianem Dabollem

(Zdjęcie: Maddie Meyer/Getty Images)

New England Patriots być może znaleźli nowego rozgrywającego.

Sądząc po tym, co widzieliśmy na studiach, w filmach i po doniesieniach z okresu poza sezonem, Drake Maye może być prawdziwym talentem.

Caleb Williams przez wiele miesięcy był jednomyślnie faworytem, ​​ale toczyła się prawdziwa debata na temat tego, czy Maye powinien zostać wybrany jako numer 2, czy numer 3.

Ostatecznie Washington Commanders postawili na Jaydena Danielsa, który wydawał się lepiej pasować do ofensywy Kliffa Kingsbury'ego i bardziej przygotowany do gry w NFL niż Maye.

Otworzyło to szeroko drzwi dla Patriots, którzy potencjalnie mogliby pozyskać swojego przyszłego rozgrywającego.

Nie była to jednak jedyna drużyna, która go pragnęła.

Niedawno w sieci pojawił się fragment jego wywiadu z Brianem Dabollem i New York Giants (za pośrednictwem Savage'a), w którym wykazał się imponującym zrozumieniem i wiedzą na temat formacji.

Oczywiście, Giants nie mieli szans, żeby go pozyskać, ponieważ musieliby oddać wiele aktywów w zamian za jego transfer.

Mimo to krążyły plotki, że mógłby się wyślizgnąć, gdyby Patriots wybrali Marvina Harrisona Jr. pod numerem 3, więc logiczne było, że mimo wszystko przeprowadzili w jego sprawie należytą staranność.

Pojawiły się pozytywne doniesienia na temat Maye.

Jest chwalony za swoją etykę pracy i determinację w dążeniu do samodoskonalenia, co potwierdza oglądanie godzinami filmów.

Może nie jest jeszcze gotowy do wyjścia na boisko w swoim pierwszym sezonie w lidze, ale ma predyspozycje fizyczne, aby stać się jednym z najlepszych zawodników na świecie.

NASTĘPNY:
Gwiazda Patriots podobno „nie jest blisko” przedłużenia kontraktuSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button