Sports

Wideo pokazuje wywiad Briana Dabolla z Malikiem Nabersem podczas Combine

(Zdjęcie: Luke Hales/Getty Images)

Najnowsza edycja serialu HBO Hard Knocks dała nam niespotykany dotąd dostęp, pokazując prawdziwe materiały z okresu poza sezonem drużyny New York Giants.

Nigdy wcześniej nie widzieliśmy, aby decydenci oceniali sytuację swojego zespołu, przeprowadzali wywiady z nowicjuszami, rozmawiali z graczami o wolnych transferach i tym podobnych sprawach. Jak dotąd jest to całkiem przyjemna treść.

W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć fragmenty wywiadów przeprowadzonych przed powstaniem programu.

Co ciekawe, jeden z nich pokazał, jak bardzo HC Brian Daboll był cały czas nastawiony na Malika Nabersa (za pośrednictwem Dova Kleimana).

Zanim go odwiedził, powiedział menadżerowi generalnemu Joe Schoenowi, że cały dzień oglądał jego nagrania, dodając, że jest on absolutnym mistrzem.

Następnie zapytał Nabersa, jak poradził sobie z przegraną i brakiem zaangażowania we wczesną fazę gry. Najwyraźniej spodobały mu się odpowiedzi gwiazdy LSU.

Nabers powiedział mu, że nie radził sobie z porażkami, aż do momentu, w którym bardziej nienawidził przegrywać, niż kochał wygrywać.

Jeśli chodzi o brak zaangażowania, twierdził, że przyjął to dość ciężko, zwłaszcza jeśli w ciągu tygodnia otrzymał odpowiednie zagrania i miał okazję do powtórzeń, a w czasie meczu takie rzeczy się nie zdarzają.

Trener Daboll docenił szczerość, dodając, że chciał, aby jego zawodnicy wykazywali się takim nastawieniem na rywalizację i zapałem.

Powiedział, że być może będzie chciał wykorzystać to trochę, gdy zajmie się profesjonalistami, ale najwyraźniej tego typu odpowiedzi szukał.

Nabers ma wyjątkowy talent i jeśli uda mu się okiełznać swój charakter, ale jednocześnie zachować ducha rywalizacji, może zostać następną gwiazdą ligi wśród skrzydłowych.

NASTĘPNY:
Gracz drużyny Giants twierdzi, że jeden nabytek poza sezonem będzie „przełomem”Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button